خرده‌فروشی بریتانیایی AO World در بحبوحه بحران هزینه‌های زندگی خسارت‌های بزرگ‌تری را گزارش می‌دهد | صنعت خرده فروشی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

خرده‌فروشی آنلاین کالاهای الکتریکی AO World زیان‌های نیم‌ساله‌ای بزرگ‌تر را گزارش کرده است، زیرا بحران هزینه زندگی و مشکلات زنجیره تامین با آن مواجه شده است.

AO که لوازم آشپزخانه، تلفن همراه و لپ‌تاپ را برای تحویل در خانه می‌فروشد، نسبت به روزهای سخت در پیش رو هشدار داد، اما پس از تعطیلی بخش‌های زیان‌ده و کسب‌وکار آلمانی‌اش، راهنمای درآمد کل سال خود را افزایش داد. این باعث شد سهام آن 15 درصد بالاتر رود، اما در سال جاری تاکنون بیش از 40 درصد کاهش یافته است.

این شرکت مستقر در بولتون گزارش داد که در شش ماه منتهی به 30 سپتامبر 17 درصد کاهش درآمد به 546 میلیون پوند رسیده است. زیان قبل از مالیات سه برابر شد و از 4 میلیون پوند به 12 میلیون پوند رسید که آن را “محیط سخت” توصیف کرد.

این شرکت گفت: «البته ما از محیط چالش‌برانگیز و نامطمئن مصرف‌کننده مصون نیستیم و انتظار داریم که تحت تأثیر بحران هزینه زندگی که بر هزینه‌های مصرف‌کننده تأثیر می‌گذارد و همچنین از مسائل زنجیره تأمین ادامه دهیم.»

با این حال، AO گفت که فروش آن در مسیر درستی قرار دارد و سود کل سال به بالاترین حد راهنمای فعلی خواهد رسید – 20 تا 30 میلیون پوند در Ebitda تعدیل شده (درآمد قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک).

این گروه که بزرگترین فروشنده لوازم خانگی بزرگ در بریتانیا است، گفت که در حال انجام یک “محور استراتژیک” به سمت تولید پول نقد و سودآوری است.

راس مولد، مدیر سرمایه گذاری در کارگزار سهام AJ Bell، گفت: “نتایج نیمه اول خرده فروش الکترونیک آنلاین AO World در آرامش قبل از طوفان منتشر می شود که جمعه سیاه و دوشنبه سایبری است، زمانی که شرکت امیدوار است بسیار شلوغ باشد. .

AO World یک برنده بیماری همه گیر بود که از آن زمان به بعد، ثروتش چرخش نگران کننده ای داشته است، اما این نتایج نشان می دهد که شرکت ممکن است به کف رسیده باشد و آماده بهبود باشد.

«پس زمینه بدون شک دشوار است. با توجه به فشارها بر بودجه خانوار، مردم خرید لوازم جدید را تا جایی که می‌توانند به تعویق می‌اندازند، اگرچه تا حدی اگر ماشین لباسشویی یا یخچال فریزر شما خراب شود، جایگزینی آن یک کالای غیراختیاری است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

درخواست برای سرکوب ساخت و ساز در ایتالیا پس از فاجعه ایسکیا | ایتالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پس از اینکه رئیس دفتر …