“تعجب”: هوادار جوان فوتبال از جک گریلیش برای جشن گل تشکر می کند | انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک هوادار جوان فوتبال مبتلا به فلج مغزی گفته است که از اینکه جک گریلیش به قول خود مبنی بر جشن گرفتن یک گل با رقصی خاص عمل کرد، “تعجب” کرده است – و از ستاره انگلیس خواست که هر بار که گل می زند “فینلا” را انجام دهد.

گریلیش به فینلی فیشر گفته بود که پس از اینکه پسر 12 ساله برای او نوشت که خواهر بازیکن، هالی، نیز فلج مغزی دارد، جشن تکان دادن شانه را اجرا خواهد کرد.

مهاجم منچسترسیتی پس از به ثمر رساندن گل ششم در پیروزی 6-2 انگلیس مقابل ایران در جام جهانی قطر، به قول خود عمل کرد.

گریلیش پس از پایان بازی گفت: “برای من، این فقط یک جشن است، اما مطمئنم که برای او این برایش مهم است. بنابراین فینلی – آن یکی برای شماست.

فینلی گفت که از دیدن بت خود که این حرکت را انجام می دهد در حالی که از اتاق نشیمن خود در منچستر تماشا می کند شگفت زده شده است.

او روز سه‌شنبه به برنامه امروز رادیو بی‌بی‌سی 4 گفت: «ابتدا فکر نمی‌کردم او به یاد بیاورد، اما بعد این کار را کرد و من خیلی خوشحال شدم».

“من فکر می کردم که او واقعاً فراموش می کند، اما او به قول خود پایبند بود و صادق ماند. من فقط شگفت زده شدم.»

با این حال، فینلی تقریباً اصلاً نتوانست مسابقه را تماشا کند. او پس از آسیب دیدن پایش در سقوط صبح، دو ساعت را در بیمارستان گذراند. بازی تنها 10 دقیقه پس از بازگشت او به خانه آغاز شد.

او به برنامه صبح بخیر بریتانیا از ITV گفت: «صبح پایم صدمه دید و مجبور شدم دو ساعت در A&E بنشینم، و اینطور فکر می‌کردم: «بگذار بیرون، بگذار بیرون».

هوادار مشتاق من سیتی وقتی اوایل سال جاری پس از نامه نگاری به او با گریلیش ملاقات کرد، گفت: “من را واقعا خوشحال کرد”. فیشر گفت که از صحبت های فوتبالیستی که درباره عشقش به خواهر کوچکترش، هالی که فلج مغزی دارد، الهام گرفته است.

فینلی گفت: “من فکر می کنم او بسیار الهام بخش است.” “از آنجا که او با افرادی زندگی کرده است که می داند چگونه است، بنابراین او پیام خود را به گوش می رساند. فکر می‌کنم او از من حمایت می‌کند و باعث افزایش اعتماد به نفس من می‌شود، بنابراین امیدوارم این کار را با دیگران نیز انجام دهد.”

پسر مدرسه ای گفت که نام این جشن را “فینلی” گذاشته است و احساس می کند اکنون “بهترین دوست” گران ترین فوتبالیست لیگ برتر است.

و اگر گریلیش فکر می‌کند که می‌تواند رقص تاریخ را بازنشسته کند، شاید لازم باشد دوباره فکر کند. فیشر از او خواست که هر بار که گل می زند این کار را انجام دهد: “این باید جشن امضای او باشد!”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …