نمایندگان مجلس از قوانینی انتقاد می کنند که به آنها اجازه می دهد هزینه های جشن کریسمس را مطالبه کنند | هزینه های نمایندگان مجلس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تعدادی از نمایندگان مجلس راهنمایی هایی را که به آنها اجازه می دهد برخی از هزینه ها را برای مهمانی های کریسمس اداری از مالیات دهندگان مطالبه کنند، رد کرده و آن را “نامناسب” و “اشتباه” خواندند.

طبق بودجه مهمان نوازی نمایندگان، مطالبات مربوط به غذا و نوشیدنی برای مجالس جشن برای کارکنان مجلس مجاز خواهد بود، اما نه مشروبات الکلی، و بودجه تدارکات اداری نیز برای پوشش تزئینات مجاز است.

این دستورالعمل که ابتدا توسط دیلی میل گزارش شد، می‌گوید که نمایندگان مجلس می‌توانند هزینه چاپ و ارسال کارت‌ها را پس بگیرند، اما اضافه کرد: «این کارت‌ها نباید به گروه‌های بزرگ یا همه مؤلفه‌ها ارسال شوند، زیرا این خطر وجود دارد که ارزش پول را نشان ندهد. می تواند خود تبلیغی در نظر گرفته شود.

توصیه‌های موجود در پرسش‌های متداول از سازمان مستقل استانداردهای پارلمانی (Ipsa) از نمایندگان مجلس می‌خواهد مطمئن شوند که هر گردهمایی «ارزش برای پول را نشان می‌دهد، به‌ویژه در شرایط اقتصادی کنونی».

توصیه‌های منتشر شده توسط Ipsa راهنمایی تازه‌ای است که در پاسخ به سؤالات نمایندگان مجلس ارائه شده است، اگرچه این بدنه گفت که ادعاهای خفیف برای رویدادهای جشن کارکنان در چارچوب قوانین همیشه مجاز بوده است.

اما تعدادی از نمایندگان مجلس می گویند که ادعای حضور در تجمعات کریسمس را نخواهند داشت و ایپسا را ​​به ایجاد ستم غیر ضروری علیه نمایندگان متهم کردند.

جس فیلیپس از حزب کارگر در توییتی نوشت: «فقط می‌خواهم بگویم کسی این را نخواسته، کسی که می‌شناسم از آن استفاده نخواهد کرد. این راهنمایی توسط نمایندگان مجلس صورت نگرفته است و با این حال ما به خاطر آن مورد سرزنش قرار خواهیم گرفت. من فکر می کنم واقعاً غیرمسئولانه است که این دستورالعمل را صادر کنیم، به گونه ای که گویی نمایندگان مجلس برای آن فریاد می زنند، در حالی که من به معنای واقعی کلمه هرگز نشنیده ام کسی چنین کاری را انجام دهد.

توییت او توسط تعدادی از نمایندگان مجلس از جمله جیمز کلورلی، وزیر امور خارجه، بازنشر شد. فیلیپس گفت که جشن کریسمس خود را در خانه من برگزار خواهد کرد، جایی که من آشپزی می کنم و هزینه تمام غذا و نوشیدنی را می پردازم. بار دیگر تاکید می‌کنم که هیج هیاهویی از سوی نمایندگان مجلس برای این موضوع وجود نداشت و احمقانه است.»

سارا اوون وزیر سایه نیز از این توصیه انتقاد کرد. «هیچکسی که من می شناسم این را نخواسته است. کسی که میشناسم ازش استفاده نمیکنه این اشتباه است،» او در توییتر خود نوشت.

«نمایندگان مجلس (برخی بیشتر از دیگران) به عنوان بخشی از کار، همیشه هدف سوء استفاده و خشونت خواهند بود. اما تصمیم‌های احمقانه غیرمسئولانه مانند این، علیرغم اینکه ما هیچ کنترلی روی آن نداریم یا حرفی برای گفتن نداریم، این وضعیت را بیشتر می‌کند.»

یکی دیگر از نمایندگان حزب کارگر، کریس برایانت، گفت: «من هیچ نماینده ای را نمی شناسم که این درخواست را داشته باشد یا قصد استفاده از آن را داشته باشد. کاملاً نامناسب است و من مطمئناً آن را قبول نخواهم کرد.»

آنوم قیصر، یک نماینده پارلمان SNP، گفت: «این کاملاً ناشنوا است – به ویژه در هنگام بحران هزینه زندگی. کارکنان MP ستون فقرات دفاتر ما هستند و خوشحالم که با تیمم در کریسمس به عنوان یک حرکت تشکر برای تمام تلاش هایشان رفتار می کنم. ایپسا باید این تصمیم را لغو کند.»

پیتر گرانت، یکی دیگر از نمایندگان SNP، گفت: «در بهترین زمان ممکن است اشتباه باشد و مضحک است که بسیاری از رای دهندگان ما به هیچ وجه نتوانند از عهده هیچ گونه جشن کریسمس برآیند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

من یک سرشناس هستم به مت هنکاک در معرض قرار گرفتن دیگر نمایندگان مجلس فقط می توانند رویای آن را ببینند | مت هنکاک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک ماه در سیاست زمان …