جاستین فیلدز کمیاب‌ترین چیز است: یک بازیکن خرس که ارزش تماشا را دارد | خرس های شیکاگو

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

منبه سختی می توان گفت که هواداران شیکاگو بیرز پس از باخت 27-24 یکشنبه مقابل آتلانتا فالکونز چه احساسی دارند. البته هیچ هواداری نمی‌خواهد رکورد تیمش به 3-8 کاهش پیدا کند، یا اینکه بداند هیچ مسیر واقعی برای صعود به پلی آف ندارد. با این حال، این باخت شواهد بیشتری ارائه کرد که نشان می‌دهد جاستین فیلدز می‌تواند کوارتربکی باشد که خرس‌ها از روزهای گذشته Super Bowl Shuffle به دنبال آن بودند.

اما اکنون خرس‌ها باید نگران حفظ سلامت فیلدز باشند.

با وجود متحمل شدن چهارمین باخت متوالی، خرس‌ها می‌توانستند عملکرد یکشنبه را به عنوان یک پیروزی اخلاقی، پله‌ای برای تبدیل شدن به یک مدعی قانونی در آینده‌ای نزدیک بچرخانند. با این حال، فیلدز در پایان مسابقه به وضوح آسیب دیده بود و پس از پایان بازی، او برای ارزیابی بیشتر از زمین خارج شد. در اوایل بازی، او تحت درمان روی همسترینگ خود قرار گرفته بود اما این بار به نظر می رسید که مقصر شانه چپ او باشد.

با وجود باخت و مصدومیت، فیلدز به اندازه کافی خوب بازی کرد تا تیمش مقابل آتلانتا پیروز شود. او 153 یاردی پرتاب کرد و برای 85 یارد دیگر عجله کرد. او هم یک تاچ داون گذری و هم تند و سریع داشت، با تک رهگیری او در درایو آخرش جایی که به وضوح خودش نبود.

فیلدز گفت: «درد در حال حاضر بسیار بد است،» و افزود که معتقد است شانه‌اش در اواخر بازی آسیب دیده است.

فیلدز گفت که او در بازی ماند زیرا می خواست به تیمش شانس برد را بدهد. این دقیقاً همان چیزی است که می‌خواهید از بازیکن اصلی خود بشنوید، اما با توجه به اینکه خرس‌ها آخرین بار در NFC شمالی مرده‌اند و به موقعیت آنها در درفت نگاه می‌کنیم، ممکن است مت ابرفلوس سرمربی تیم این تصمیم را از تصمیم خود خارج کند. دست های کوارتربک

طبق گفته فیلدز، او همه چیز را “روز به روز” انجام خواهد داد، که نشان می دهد او امیدوار است در بازی هفته آینده مقابل نیویورک جتس بازی کند. اگر او به طور کامل بهبود یابد، او بازی خواهد کرد و باید. اما اگر تیم فکر می‌کند خطری وجود دارد، خرس‌ها باید به شدت در مورد نشستن فیلدز فکر کنند. فیلدز بیش از اینکه فقط شروع کننده فعلی آنها باشد، نمادی از آینده تیم است.

شیکاگو مدت ها پیش به عنوان یک زمین بیابان کارآموز شهرت پیدا کرد. یک استدلال آماری واقعی وجود دارد که جی کاتلر، بازیکنی که در طول دوران حرفه‌ای‌اش در خرس‌ها دو بار لیگ را در ضربات توپ هدایت کرد، موفق‌ترین کوارتربک ابتدایی تاریخ شیکاگو است. اکثر طرفداران Bears مطمئناً جایزه را به جیم مک ماهون، تنها کوارتربکی که تا کنون تیم را به قهرمانی در سوپربول رسانده، می دهند. در همین حال، سید لاکمن، که در سال 1950 بازنشسته شد، هنوز صاحب برخی از رکوردهای عبور خرس ها است.

از زمان انتشار کاتلر در سال 2017، خرس‌ها بین افرادی مانند میچ تروبیسکی، نیک فولس، اندی دالتون و دیگر جانشین‌هایی از این دست به رقابت پرداختند. دلیلی وجود داشت که وقتی مشخص شد فیلدز در دسترس خواهد بود، خرس‌ها به نیویورک جاینتز برای انتخاب یازدهم در درافت پیشنهاد دادند. فیلدز که در دریایی از چشم‌اندازهای کوارتربک وسوسه‌انگیز نادیده گرفته شد، عملاً در دامان آنها افتاد.

فیلدز در سال اول خود شبیه یک تازه‌کار به نظر می‌رسید، شکی نیست، اما اخیراً او طوری بازی می‌کند که باید در سال 2021 به عنوان اولین کوارتربک منتخب در مقابل بازیکنانی مانند ترور لارنس، زک ویلسون و تری لنس (که انصافاً دچار مشکل شدند، بازی می‌کرد. مصدومیت پایان فصل در هفته 2). او در این فصل با وجود بازی در تیمی بازنده با خط حمله متخلخل، میانگین 149.3 یارد پاس و 75.8 یارد راش در هر بازی را کسب کرده است. او 6 فوت 3 اینچ و 227 پوند وزن دارد و در عین حال می تواند 40 یارد را در 4.46 ثانیه بدود و حتی سریع ترین مدافعان را نیز پشت سر خود بگذارد (برای مثال به کلیپ زیر مراجعه کنید). هیچ کجا این واضح تر از بازی با دلفین های میامی در هفته 9 نبود، زمانی که او رکورد عجله فصل عادی NFL را برای یک کوارتربک در یک بازی با 178 یارد ثبت کرد. و این توانایی با پاهای او به باز کردن فضا برای دریافت کنندگانش کمک می کند: 13 تاچ داون او در این فصل تقریباً دو برابر مجموع کل فصل گذشته است.

در حال حاضر، فیلدز در حال پیشرفت است: او در فوتبال فانتزی بیشتر از واقعیت ارزشمند است. خرس ها به چند قطعه دیگر نیاز دارند تا یک تیم رقابتی واقعی باشند. به همان اندازه که فیلدز عالی بوده است، مشارکت‌های او هنوز در ستون پیروزی نشان داده نشده است، زیرا او در مرحله‌ای از دوران حرفه‌ای خود نیست که بتواند تیمی را بر پشت خود حمل کند. اگر فیلدز با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند، با توجه به ماهیت انتقالی این فصل، فشار دادن او منطقی نیست. آینده خرس ها بسیار روشن تر از حال درهم و برهم آنها به نظر می رسد.

MVP هفته

جمال ویلیامز سیزدهمین تاچ داون عجله خود در این فصل را روز یکشنبه به ثمر رساند
جمال ویلیامز سیزدهمین تاچ داون عجله خود در این فصل را روز یکشنبه به ثمر رساند. عکس: جان مانسون/AP

جمال ویلیامز، دویدن به عقب، شیرهای دیترویت. ویلیامز با 3 بازی در بازی یکشنبه مقابل نیویورک جاینتز، اکنون 12 تاچ داون سریع در این فصل دارد. بیشترین در NFL. ویلیامز دلیل بزرگی بود که لاینز روز یکشنبه با نتیجه 31-18 مقابل نیویورک جاینتز به پیروزی رسید. جاینتز به 7-3 سقوط کرد و همچنان به دنبال فیلادلفیا ایگلز در شرق NFC است در حالی که شیرها اکنون برنده سه بازی متوالی هستند. درست است، این فقط رکورد آنها را به 4-6 افزایش داده است، اما وقتی طرفدار Lions هستید، منطقی است که هر پیروزی را که می توانید جشن بگیرید.

نقل قول هفته

“ما شما را به یک مسابقه رقابتی تر می بریم” – شبکه سی بی اس پخش شد در کوارتر سوم دالاس کابوی ها در نهایت 40-3 مینه سوتا وایکینگ ها را تخریب کردند.

شبکه‌ها به ندرت از بازی‌های پخش ملی خود قبل از چند دقیقه پایانی بازی، زمانی که همه چیز جز امتیاز نهایی قطعی می‌شود، کنار می‌روند. با این حال، گاهی اوقات یک بازی آنقدر به وضوح یک طرفه می شود که تصمیم گیری آسان است.

و این یکی واقعاً باید رقابتی هم می بود! پیروزی خانگی بر دالاس کابوی ها رکورد وایکینگ ها را به 9-1 ارتقا می داد و آنها را با ایگلز مساوی می کرد. در عوض، دفاع کابوی ها کرک کازینز را هفت بار اخراج کرد و بقیه حملات را انجام داد تا پایان بازی، وایکینگ ها موفق شدند امتیاز بیشتری در این فصل به دست آورد از آن چیزی که گل زده بودند دستور معمول موفقیت نیست، اما 9-2 وایکینگ ها همچنان کنترل NFC North را در اختیار دارند، بخشی که هیچ تیم دیگری بالاتر از 0.500 نیست.

ویدیوی هفته

دو دلیل برای برجسته کردن این کلیپ وجود دارد. اول از همه، این یک بازگشت تقریباً یک کتاب درسی برای تاچ داون توسط کوردارل پترسون از آتلانتا فالکونز است. ثانیاً، با این دویدن، پترسون با 9 بازی، رکورد NFL را برای بیشترین بازگشت تاچ داون در تاریخ لیگ به نام خود ثبت کرد. این در نهایت کلید خورد، زیرا فالکونز 27-24 شیکاگو بیرز را شکست داد. به هر حال، این تاثیرگذارترین بازی تیم های ویژه در اوایل بعدازظهر نبود.

آمار هفته

صفر. تا پنج ثانیه مانده به دیدار روز یکشنبه بین نیویورک جتس و نیو انگلند پاتریوتز، در این فصل در NFL تعداد بازی های تاچ داون به این تعداد بود. این زمانی بود که مارکوس جونز از پاتریوتز موفق شد و ضربات 10 جت را به منطقه انتهایی برد تا نتیجه 3-3 را بشکند. با پیروزی 10-3، پاتریوتز و جت اکنون رکوردهای یکسانی 6-4 دارند، و نیوانگلند تساوی رودررو را به دست آورد.

در اینجا یک آمار مرتبط است: 14. این چند بار متوالی است که پاتریوت ها جت ها را شکست داده اند. به نظر می‌رسید که جت‌ها فرصتی طلایی برای پایان دادن به این روند داشته باشند، به‌ویژه از زمانی که ضربه‌زننده پاتریوتز، نیک فولک، گل‌های پیاپی را در ورزشگاه بادخیز ژیلت از دست داد. با این حال، یک بازی وحشتناک دیگر از زک ویلسون، که 9 بر 22 پیش رفت، در نهایت باعث شد آنها یک بازی فوق العاده برد را از دست بدهند. دفاع جتز یکی از بهترین ها در لیگ است، اما با ویلسون در دفاع از حمله کمک بسیار کمی دریافت می کنند.

جاهای دیگر لیگ

پاتریک ماهومز وقتی شارژرها را در درایو آخر بازی خرد کرد، بی اعصاب بود
پاتریک ماهومز وقتی شارژرها را در درایو آخر بازی خرد کرد، بی اعصاب بود. عکس: Jae C Hong/AP

– چیفز کانزاس سیتی با نتیجه 27 بر 23 از لس آنجلس چارجرز با 1:46 مانده به پایان کوارتر چهارم در یکشنبه شب فوتبال عقب افتاد. و با این حال، تعجب آور نبود که پاتریک ماهومز تیمش را به پایین زمین هدایت کرد تا در راه پیروزی 30-27، یک تاچ داون به ثمر برساند. درخشش ماهومز آنقدر معمولی است که به راحتی می توان فراموش کرد که چقدر خوش شانس هستیم که شاهد بازی او هستیم. Chiefs 8-2 هستند و AFC West را در بخش 5-5 Chargers کنترل می کنند که انتظار می رفت رقابتی باشد. در پایان بازی جاستین هربرت ظاهر جن زده مردی را به تن کرد که می‌داند سال‌ها باید با ماهومس روبرو شود.

– کلیولند براونز و بوفالو بیلز پس از اینکه بازی به دلیل طوفان برف در غرب نیویورک جابه جا شد، در میدان فورد دیترویت با یکدیگر روبرو شدند. این یک جنجال در بین هواداران بود، به ویژه از آنجا که تعداد زیادی از آنها وجود دارند که ترجیح می دهند بازیکنان را در بدترین شرایط آب و هوایی تماشا کنند. اساساً از دست دادن برتری میدان خانگی به بیلز لطمه ای وارد نکرد، آنها پس از مراقبت از براون ها با نتیجه 31-23، رکورد خود را به AFC East ارتقا دادند که 7-3 پیش افتاد.

— پروژه تانکر کشی هیوستون تگزاس به موفقیت خود ادامه می دهد. این بار تگزاسی‌ها با فرماندهان واشنگتن بازی کردند و با نتیجه 23-10 در انتهای اشتباه (یا احتمالاً درست) قرار گرفتند. با این باخت، تگزاسی‌ها اکنون در فصل 1-8-1 هستند و در صندلی راننده باقی می‌مانند تا بهترین انتخاب در درافت سال آینده را انتخاب کنند.

– ایگلز پس از تجربه اولین باخت خود در این فصل دوشنبه گذشته بازگشت. علیرغم اینکه در کوارتر چهارم مقابل ایندیاناپولیس کلتز با 10 امتیاز شکست خوردند، آنها به لطف دو تاچ داون اواخر Jalen Hurts، یکی راش و یکی پاس برگشتند و بازی را 17-16 بردند. ایگلز اکنون 9-1 است که همچنان بهترین رکورد در NFL است.

– یک صحنه ترسناک اما بسیار معمولی در Superdome در روز یکشنبه، در حالی که متیو استافورد، کوارتربک لس آنجلس رمز، پس از اینکه ظاهراً سر خود را به زمین چمن در برابر نیواورلئان سنتز اصابت کرد، وارد پروتکل ضربه مغزی شد. این به ویژه نگران کننده بود زیرا استافورد به تازگی از پروتکل های ضربه مغزی دو روز قبل بیرون آمده بود. در همین حال، اندی دالتون، کوارتربک تئوری Saints در برد 27-20 Saints خوش درخشید و سه تاچ داون را پاس کرد. کاملاً محتمل است که نیواورلئان در آینده ای قابل پیش بینی به این کهنه سرباز بچسبد.

– بنگال ها در نیمه دوم مقابل تیم پیتسبورگ استیلرز قرار گرفتند که همچنان در تلاش برای ترکیب کوارتربک تازه کار، کنی پیکت بود. با این حال، بنگالی ها در نیمه دوم با نتیجه 20-17 از پیتسبورگ عقب افتادند و به نظر می رسید که آنها می توانند باخت وحشیانه ای متحمل شوند. خوشبختانه آنها در نیمه دوم شرایط را تثبیت کردند، در روزی که جو بارو چهار تاچ داون پاس داشت و تیمش به تک تک آنها نیاز داشت. بنگال ها با برد 37-30 از سقوط به 0.500 اجتناب کردند و فقط یک بازی پشت سر بالتیمور ریونز در نبرد برای AFC شمالی قرار گرفتند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نکته اول: ترامپ در زمان ریاست جمهوری آمریکا وام 19.8 میلیون دلاری را فاش نکرد اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، صبح بخیر. بر اساس یک …