کریستیانو رونالدو در مصاحبه با منچستریونایتد: «وقتی بخواهم حرف می‌زنم». کریستیانو رونالدو

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کریستیانو رونالدو مدعی است که او “ضد گلوله” است و زمان مصاحبه ای که ممکن است به اخراج او از منچستریونایتد منجر شود، حواس پرتغال را از رقابت های جام جهانی پرتغال منحرف نمی کند.

رونالدو برای اولین بار پس از اتهاماتی که علیه یونایتد مطرح کرد و باعث شد باشگاه به بررسی اقدامات قانونی احتمالی علیه مهاجم بپردازد، برای اولین بار در پایگاه تمرینی کشورش در جام جهانی صحبت می کرد.

او گفت: “زمان بندی همیشه زمان بندی است.” از طرف شما، بررسی نحوه انتخاب زمان‌بندی آسان است. گاهی راست می نویسی، گاهی دروغ. من نباید نگران باشم که دیگران چه فکر می کنند. من زمانی که بخواهم صحبت می کنم – لازم نیست نگران نظر دیگران باشم. وقتی بخواهم صحبت می کنم. همه میدانند. لطفا در مورد من از بازیکنان نپرسید. درباره جام جهانی بپرس.»

رونالدو همچنین خود را “ضد گلوله” توصیف کرد و اصطکاک با برونو فرناندز، هم تیمی اش در یونایتد و پرتغال را رد کرد. ویدیویی از ورود آنها به جام جهانی باعث ایجاد دیدگاهی شد که ممکن است وجود داشته باشد.

رونالدو گفت: “من در حال بازی کردن بودم. هواپیمایش دیر شد – از او پرسیدم: با قایق آمدی؟ محیط رختکن عالی است. مشکلی نیست. این گروه سپر است.»

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

این بازیکن 37 ساله مطمئن است که مصاحبه او تأثیر منفی بر پرتغال نخواهد داشت. او گفت: «بازیکنان من را برای سال‌ها به خوبی می‌شناسند و می‌دانند که چه کسی هستم. «این یک گروه جاه طلب است که گرسنه و متمرکز است. بنابراین مطمئن هستم که تمرکز و تمرکز رختکن را متزلزل نخواهد کرد.»

پرتغال اولین بازی خود را در روز پنج شنبه مقابل غنا انجام داد و رونالدو گفت که “احساس خوبی دارد” و پرتغال، برنده یورو 2016، قادر به کسب اولین جام جهانی است. او گفت: من معتقدم پرتغال بهترین تیم این جام جهانی است. اما ما باید آن را در زمین نشان دهیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استرالیا کسری 21 امتیازی خود را جبران کرد و بازگشت وحشیانه خود را در برابر ولز کامل کرد | سری ملل پاییز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، به نظر می رسید که ولز …