استرالیا – انگلیس: سومین یک روز بین المللی – زنده | تیم کریکت استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

باران رفته، جلدها هم، و بازیکنان به سمت وسط می روند.

در واقع، اگر در مورد اهمیت این سریال برای برخی از بازیکنان تعجب می کنید، من فقط دیروز در همان زمینی که در آن نشسته ایم با سم بیلینگز گفتگوی طولانی در مورد آن داشتم. عمل گرایی را ببخشید اما به نظر مربوط می شود.

یک نسخه ویدیویی وجود دارد یا مصاحبه صوتی بخشی از یک پادکست در اینجا است.

کمی بیشتر روی زمین نم نم نم نم باران می بارد، بنابراین هسین دوباره به راه می افتد. این باید به سرعت بگذرد، آسمان روشن است. گوینده زمین هنوز هم با اعلام همه بازیکنان، بسیار هیجان زده است. “شماره 33، ماه-نوس لللللابا-شانه!”

تیم ها

استارک تحت سیاست چرخش برای Hazlewood می رود. اشتون آگار پس از بازی خوب برای اولین بازی ابوت در این سری، جایگزین می شود. استونیس و مارش به جای کامرون گرین در آنجا می مانند. انگلیس با یک اسپینر در داوسون می رود و استون برای عادل رشید برمی گردد. معین علی راه را برای بازگشت باتلر به عنوان کاپیتان باز می کند.

استرالیا
دیوید وارنر
تراویس هد
استیو اسمیت
مارنس لابوشاگن
الکس کری +
میچل مارش
مارکوس استوینیس
شان ابوت
پت کامینز *
آدام زامپا
جاش هازلوود

انگلستان
فیل سالت
جیسون روی
دیوید مالان
جیمز وینس
سام بیلینگز
اگر باتلر * +
کریس ووکس
سام کوران
لیام داوسون
دیوید ویلی
اولی استون

انگلیس برنده بازی پرتاب و کاسه است

میهمانان در مسابقه دوم تعقیب کردند و علیرغم اینینگ های خوب جیمز وینس و سم بیلینگز نتوانستند به آنجا برسند. میچل استارک به آهنگ بازگشت و مانند آدام زامپا چهار ویکت گرفت. هر چند انگلیس دوباره تعقیب خواهد کرد، در مسیری که از نظر تاریخی می تواند یک پیست بادبانی خوب در G باشد، اما در دو یا سه سال گذشته یک سطح پر جنب و جوش بولینگ بوده است. مت پیج، سرپرست سرپرست، در اینجا معجزه کرده است. علاقه مندم ببینم او برای یک روز چه خدماتی ارائه می دهد.

تا آنجا که هیجان، این سومین مسابقه در یک سری تصمیم گیری است، تا دقایقی پیش باران می بارید، و من از این اواخر که وارد زمین شدم می توانم به شما بگویم که هیچ سیلی از ملبورنیایی های مشتاق به این بازی هجوم نمی آورند. تا اینجا کاسه صندلی تقریباً شبیه به یک جمعیت سالم شفیلد شیلد است.

مقدمه

جف لیمون

جف لیمون

اینجا برای یک بار دیگر می رویم. قسمت سوم در… خوب، آیا منصفانه است که بگوییم کم محبوب ترین سری ODI تا کنون؟ سریال‌هایی بین تیم‌های کوچک‌تر با حضور کمتر و تماشاگران تلویزیونی کمتر وجود داشته است، اما بین نادیده گرفته شدن و داشتن ضدیت فعال نسبت به مسابقات واقعی تفاوت وجود دارد.

البته این برای همه نیست: تعداد زیادی از بازیکنان در این مسابقات نکته ای برای بیان و فرصتی برای انجام آن دارند. همه به راحتی در ترکیب انگلیس با مدال های متعدد جام جهانی محصور نیستند. استرالیایی‌ها دقیقاً نمی‌دانند که چگونه می‌خواهند تیم خود را قبل از جام حذفی سال آینده تشکیل دهند، بدون اینکه باند زیادی باقی بماند.

به هر حال، این کریکت است، ما آن را دوست داریم، من آن را تماشا می کنم، شما در مورد آن می خوانید، بنابراین شاید ما فقط از آن لذت ببریم؟

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دیکشنری مریام وبستر می گوید که گاز لایت کلمه سال است اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، “Gaslighting” – ذهن دستکاری، به …