میسون گرینوود سال آینده به اتهام تلاش برای تجاوز جنسی محاکمه می شود | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

میسون گرینوود، فوتبالیست منچستریونایتد، قرار است در نوامبر 2023 به اتهاماتی از جمله اقدام به تجاوز جنسی و رفتار اجباری محاکمه شود.

گرین وود، 21 ساله، روز دوشنبه در برابر قاضی دادگاه تاج خیابان منچستر مینشول حاضر شد. این فوتبالیست متهم به اقدام به تجاوز جنسی در 22 اکتبر 2021 و تجاوز به عنف در دسامبر 2021 است.

او همچنین متهم به انجام مکرر رفتارهای قهری و کنترلی است که گفته می‌شود شامل نظارت بر حساب‌های شبکه‌های اجتماعی شاکی و «تهدید و اظهارنظرهای تحقیرآمیز نسبت به او که تأثیر جدی بر او داشته است».

روز دوشنبه، دادستانی خواستار موکول شدن پرونده گرینوود تا 10 فوریه شد. جیسون پیتر کی سی گفت که انتظار دارد آزمایشی از 27 نوامبر سال آینده برگزار شود.

موریس گرین، قاضی مقیم دادگاه تاج خیابان منچستر مینشول، با این تاریخ ها موافقت کرد و گرینوود را تا زمان حضور بعدی در دادگاه در فوریه بازپس گرفت. شرایط وثیقه او شامل عدم تماس با شاهدان است.

گرین وود که کت و شلوار و کراوات تیره ای به تن داشت، فقط برای تایید نام و سن خود صحبت کرد. اعضای خانواده او از گالری عمومی تماشا کردند.

گرین وود پس از اینکه در ژانویه متهم شد، از بازی یا تمرین با باشگاهش محروم شد. او در برادفورد متولد شد و در سن 6 سالگی به آکادمی جوانان منچستریونایتد پیوست و در 17 سالگی اولین بازی خود را در تیم اصلی انجام داد.

گرین‌وود که زمانی یکی از هیجان‌انگیزترین و با استعدادترین مهاجمان انگلیسی نسل خود به حساب می‌آمد، چهار بازی برای تیم زیر 21 سال و یک بازی برای تیم بزرگسالان مردان انگلیس انجام داد و در یک بازی لیگ ملت‌های یوفا در 18 سالگی مقابل ایسلند صف آرایی کرد.

پس از دستگیری، نایک به قرارداد حمایت مالی خود با گرین‌وود پایان داد و الکترونیک آرتز او را از تیم‌های فعال در بازی Fifa 22 حذف کرد.

در بیانیه باشگاه آمده است: «منچستریونایتد متذکر می شود که از سوی دادستانی تاج و تخت علیه میسون گرینوود اتهامات جنایی مطرح شده است. او همچنان از سوی باشگاه محروم است و در انتظار نتیجه روند قضایی است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …