الکس فلچر از شهر باث در “راه طولانی برای بهبودی” پس از ترک مراقبت های ویژه | لیگ ملی واناراما

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

الکس فلچر پس از اینکه مهاجم بات سیتی در جریان بازی لیگ ملی جنوب مقابل دالویچ هملت در این ماه دچار آسیب دیدگی شدید از ناحیه سر شد، مراقبت های ویژه را ترک کرد.

بازی پس از برخورد فلچر با احتکار تبلیغات در دقیقه پنجم متوقف شد. او با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد، قبل از اینکه خانواده‌اش بیانیه‌ای منتشر کنند و بگویند که تحت عمل جراحی اورژانسی مغز و اعصاب قرار گرفته و “در وضعیت پایدار اما وخیم” قرار دارد.

باشگاه اکنون پیامی از فلچر به اشتراک گذاشته است که در آن آمده است: «از همه شما برای مهربانی، سخاوت و پیام‌های حسنه‌تان که در چالش‌برانگیزترین دوره زندگی‌ام برای من ارسال کردید بسیار سپاسگزارم.

من اکنون از بخش مراقبت های ویژه خارج شده ام و به بهبودی خود در بخش جراحی مغز و اعصاب با کمک کارکنان و پرستاران فوق العاده اینجا ادامه می دهم.

می‌خواهم از همه کسانی که از من و خانواده‌ام مراقبت کرده‌اند و از همه کسانی که در صفحه GoFundMe مشارکت داشته‌اند تشکر ویژه‌ای داشته باشم که به من کمک می‌کند تا در اسرع وقت به انجام کاری که دوست دارم انجام دهم.

راه طولانی برای بهبودی خواهد بود، اما من از تمام عشق و حمایتی که همه نشان داده‌اند، در هر قدم از راه استفاده خواهم کرد.»

خانواده فلچر افزودند: «همه ما خیلی راحت و خوشحالیم که الکس اکنون از بخش مراقبت های ویژه خارج شده و در مسیر درست قرار دارد. ما سخنان او را تکرار می کنیم و از همه کسانی که این همه محبت، حسن نیت و حمایت خود را نسبت به همه ما نشان داده اند و متقاعد شده ایم که این امر به بهبودی او کمک زیادی کرده است، تشکر می کنیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شهادت روپرت مرداک در پرونده افترا با دستگاه رای گیری Dominion | روپرت مرداک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک دادخواست تهمت ادعا می …