ردیاب داده کووید-19 استرالیا: موارد کرونا، مرگ و میر، بستری شدن در بیمارستان و واکسیناسیون | ویروس کرونا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

در سپتامبر 2022، دولت های فدرال و ایالتی شروع به انتشار داده ها یک بار در هفته، در روزهای جمعه، به جای روزانه کردند. در نتیجه، آبان نیوز استرالیا داده های منتشر شده قبل از آن تاریخ را به مقادیر هفتگی تجمیع کرده است تا ارقام جدید را با ارقام قبلی قابل مقایسه کند.

آخرین اعداد و آمار کووید استرالیا

این نمودار تعداد موارد کووید را هر هفته از ژوئن 2021 نشان می‌دهد. به دلیل تغییرات در آزمایش‌ها از 5 ژانویه 2022، و گنجاندن اعداد آزمایش موش‌های صحرایی خود گزارش‌شده، اعداد موارد باید تقریبی از تعداد واقعی در نظر گرفته شود.

موارد هفتگی Covid-19 در استرالیا

این نمودار تعداد افراد بستری شده در بیمارستان مبتلا به کووید را در جمعه هر هفته نشان می دهد. منوی کشویی به شما امکان می دهد اعداد ایالت ها و مناطق مختلف را مشاهده کنید:

نمودار بستری کووید-19 استرالیا. تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در طول زمان در تمام ایالت ها و قلمرو استرالیا ACT، NSW، NT، Qld، SA، Tas، Vic، WA، نیو ساوت ولز، قلمرو شمالی، کوئینزلند، استرالیای جنوبی، تاسمانی، ویکتوریا، استرالیای غربی.

این نمودار تعداد افراد بستری در بیمارستان به ازای هر 100000 ساکن در هر ایالت و منطقه را نشان می دهد.

بستری شدن هفتگی کووید در بیمارستان به ازای هر 100 هزار نفر، بر اساس حوزه قضایی

در اینجا می توانید تعداد افرادی که هر هفته به دلیل کووید جان خود را از دست داده اند را مشاهده کنید. برخی از ایالت ها به طور عطف به ماسبق تعداد مرگ و میر را به روز کرده اند که منجر به افزایش می شود:

مرگ و میر هفتگی ناشی از کووید-19 در استرالیا

عرضه واکسن: پیشرفت ملی و ایالتی

در اینجا می‌توانید نحوه پیشرفت عرضه تقویت‌کننده را ببینید – با دوزهای دوم، سوم و چهارم به عنوان درصدی از جمعیت.

پیگیری عرضه واکسن‌های کووید در استرالیا

در اینجا آخرین نرخ های واکسیناسیون برای هر ایالت و قلمرو بر اساس محدوده های سنی مختلف و همچنین نرخ واکسیناسیون تقویت کننده آورده شده است:

سطوح واکسیناسیون بر اساس دوز و حوزه قضایی

همه کشورها به طور منظم داده های جامع واکسیناسیون را منتشر نمی کنند. در اینجا می توانید ببینید که استرالیا چگونه با کشورهای OECD از نظر تعداد واکسیناسیون به ازای هر صد نفر در هر کشور مقایسه می کند:

مجموع واکسیناسیون ها به ازای هر صد جمعیت، بر اساس کشور

یادداشت ها و تغییرات

  • 14 سپتامبر 2022 – فرمت موارد، بستری شدن، مرگ و میر و نمودارهای ردیابی واکسن را تغییر داد تا انتقال به انتشار داده های هفتگی را منعکس کند.

  • 18 ژوئیه 2022 – نمودار ملی بستری شدن در بیمارستان به نموداری که همه حوزه های قضایی را نشان می دهد تغییر کرد. نمودار شامل داده های درون یابی شده برای برخی حوزه های قضایی است.

با توجه به ماهیت بی سابقه و مداوم شیوع ویروس کرونا، این مقاله به طور مرتب به روز می شود تا اطمینان حاصل شود که وضعیت فعلی را در تاریخ انتشار منعکس می کند. هرگونه تصحیح قابل توجهی که در این یا نسخه های قبلی مقاله انجام شود، مطابق با خط مشی سرمقاله آبان نیوز پاورقی خواهد ماند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“بیا توپ بازی کنیم”: لهستان برای بازی بیشتر در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی مقابل فرانسه دعا می کند | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، “بیا توپ بازی کنیم” – “بیا …