سم کوک از اسکس و شیرهای انگلستان تشنه چشیدن طعم کریکت هستند | تیم کریکت انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آاز روی زمین فوتبال از دریا عبور کرده و به دنبال یک کریکت توپ سفید شکمی، مردان انگلیس توجه خود را به سمت قرمز معطوف کردند. ابوظبی میزبان یک مسابقه سه روزه با شیرها است که از روز چهارشنبه آغاز می شود و قبل از اینکه بن استوکس و جت تیمش به پاکستان برای اولین آزمایش هفته آینده در راولپندی بروند.

و همچنین آهنگسازی برای سری سه مسابقه ای، این در زمان جالبی برای شیرها می آید. بررسی عملکرد بالای کریکت انگلیسی ممکن است با مقاومت سختی نسبت به ساختار داخلی پیشنهادی آن مواجه شده باشد، اما از جمله توصیه‌هایی که می‌توان بدون تأیید شهرستان‌ها اتخاذ کرد، سرمایه‌گذاری بیشتر در رشته دوم است.

همانطور که گزارش می گوید، شیرها باید با تمرکز “80٪” روی توپ قرمز “بالا” باشند. اردوهایی مانند اردویی که در دو هفته گذشته برگزار شد ممکن است افزایش یابد و دسترسی بیشتری را به مربیان و بازیکنان ارشد – به عنوان مثال، جیمی اندرسون از ابتدا خارج کرده است – به علاوه فرصتی برای تحت تأثیر قرار دادن در زمین فراهم کند.

سام کوک، دریانورد اسکس که زمستان گذشته اولین دعوت از Lions را به دست آورد، می گوید: “این یک سفر عالی از نظر توسعه است و در پایان بازی مقابل تیم تست همان چیزی است که شما برای آن کار می کنید.” این هفته.

“شما می خواهید خود را در ویترین مربیان آزمون در مقابل بهترین بازیکنان کشور قرار دهید، بچه هایی که امیدوارید در آینده هم تیمی شوند.”

انگلیس 30 بازیکن در زمین دارد – 15 نفر در ترکیب کامل، 15 نفر در شیرها – و با توجه به اینکه بازی در مجموعه شیخ زاید درجه یک نیست، ممکن است یک بازیگر رولینگ باشد. از جمله امیدها می‌توان به ریحان احمد، اعجوبه 18 ساله لسترشایر و سه بازیکن کریکت در حسیب حمید، مت فیشر و مت پاتس اشاره کرد.

کوک یکی دیگر از افراد تازه کار است که با تنها چهار حرکت سریع در مهمانی اصلی به شدت فشار می آورد. در سپتامبر، زمانی که تام کوهلر-کادمور از یورکشایر را در سومین لغزش گرفتار کرد، این بازیکن 25 ساله اولین بولر انگلیسی پس از آلن وارد در سال 1971 شد که با میانگین بولینگ زیر 20 (19.59) به 200 ویکت درجه یک رسید. .

کوک، یک مسلح راست‌گرا که دقت بی‌رحمانه را با مهارت متحد می‌کند، کاری را انجام می‌دهد که ضربه‌زنان دوست ندارند و علاقه انگلستان برانگیخته شده است. پیس تمایل دارد در این مقطع بزرگ شود، اما کوک، که طی دو سال گذشته پیشرفت کرده است، آرام است.

ریحان احمد، بازیکن 18 ساله لسترشر، یکی دیگر از بازیکنان Lions است که به دنبال تحت تاثیر قرار دادن است.
ریحان احمد، بازیکن 18 ساله لسترشر، یکی دیگر از بازیکنان Lions است که به دنبال تحت تاثیر قرار دادن است. عکس: جان مالت / ProSports / Shutterstock

کوک، که دارای دو عنوان قهرمانی کانتی در سال‌های 2017 و 2019، برد T20 Blast و مرد فینال با چهار ویکت بود، می‌گوید: «ترنت راکتز امسال در مسابقات صد مردانه قهرمان شد. من شخصاً نگران سرعت بیرون آوردن بازیکنان تست نیستم. من قبلاً آن را و در مکان‌های آزمایشی انجام داده‌ام، بنابراین اطمینان دارم که می‌توانم آن را در سطح آزمون انجام دهم. من بازی خود را بر اساس یکپارچگی ساخته‌ام و سعی می‌کنم از اطلاعات کمی استفاده کنم تا تمام جنبه‌های بازی‌ام، چه تناسب اندام، چه سرعت و چه مهارت‌ها را گردآوری کنم.

اما اگر بتوانید توپ را به طور مداوم با سرعتی بالاتر حرکت دهید، فقط شما را بهبود می‌بخشد – شاید در واقع لغزش‌های پایین‌تری داشته باشید. من در دو سال گذشته مقداری اضافه کرده ام اما 100% روی آن متمرکز نیستم. هیچ راه حل سریعی برای اضافه کردن سرعت 5 مایل در ساعت وجود ندارد – اگر مربی این را می دانست، کلیدهای ورزش را در اختیار داشت. این در مورد تنظیمات کوچک است. من هرگز به سرعت 90 مایل در ساعت نخواهم رسید، فقط می خواهم کاری را که انجام می دهم در سریع ترین زمان ممکن انجام دهم.

کوک با یادآوری این که بازیکنان گرمازده Lions هنوز به خط تولید کانتی‌ها متکی هستند، کوک از زمان بازنشستگی از کریکت تست، اسکس را به خاطر ظهور و تشویق همیشگی آلستر کوک – سرآشپز به سرآشپز کوچکش و حکیم 161 نفره رختکن چلمسفورد می‌داند. در سال 2018

سام کوک می گوید: «او باورنکردنی بوده است. او کمی در مورد لقب شوالیه صحبت می کند – “آقا می توانم برای شما یک نوشیدنی بیاورم؟”، تعظیم می کند، این جور چیزها – اما شما متوجه می شوید که چقدر خوش شانس هستید که او را هر هفته در آنجا دارید. او بسیار به من کمک کرده است – یک فحش.

ابوظبی جایی است که کوک ارشد، طولانی‌ترین دوره آزمایشی انگلستان را انجام داد، یک صبحانه 863 دقیقه‌ای المپیکی در برابر پاکستان در سال 2015 که تقریباً یک پیروزی معروف را رقم زد. تحت هدایت برندون مک کالوم به عنوان سرمربی، انگلیس کارها را سریعتر انجام می دهد و کوک جوانتر، مانند شیرها به طور کلی، پیام را دریافت کرده است.

او می افزاید: اولویت من تست کریکت است. به عنوان یک طرفدار – کمی گورکن – تماشای این تابستان شگفت انگیز بود. برندون نیز در تمرین برای شیرها به ما پیوست. او مردی شگفت‌انگیز برای چت کردن بود، اما پیامی در مورد سرگرمی و تهاجمی بودن به گروه ارسال کرد. این فقط شما را تحریک می کند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سارایوو آلوده ترین شهر جهان را رتبه بندی کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس آمار شرکت فناوری کیفیت …