اسب های سخنگو: مسابقه، بحران آب و هوا و خجالت آسکوت | نکاتی در مورد اسب دوانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اففید توییتری ارگال اوبراین – @OBMRacing – به طور قابل اعتمادی در میان تاریکی یک طرف سبک‌تر پیدا می‌کند و بعد از ظهر شنبه دوباره به سرعت از تله‌ها دور شد، زیرا توییتر مسابقه‌ای به این خبر واکنش نشان داد که Constitution Hill از مسابقه بازگشتش در Ascot خراشیده شده است. «آیا هیل قانون اساسی توییتر را شکسته است؟» پرسید، “قبل از اینکه ایلان انجام دهد؟”

تصمیم نیکی هندرسون برای خراشیدن برنده درخشان فصل گذشته Super Novice Hurdle چند ساعت قبل از Coral Hurdle با استقبال قابل پیش بینی بسیاری از طرفداران در رسانه های اجتماعی مواجه شد. اتهام احتیاط بی مورد، وسواس بیش از هر چیز به جشنواره در ماه مارس و ادعاهای کلی تر مبنی بر اینکه «بازی رفته است» مانند برگ هایی در نسیم تند پاییزی در حال پرواز هستند.

فقط طرفداران صندلی راحتی و مسابقه‌دوستان نبودند که نیاز به تخلیه هوا داشتند.

پل نیکولز، مربی قهرمان، به ITV Racing گفت: “این برای همه طرفداران مسابقه که آشکارا از تماشای آن اسب های خوب در حال دویدن لذت می برند، خسته کننده است.” «افراد می توانند تصمیم خود را بگیرند که آیا می دوند یا نه و برخی از مردم دویدن را دوست ندارند.

من 100٪ آن را دریافت می کنم و فقط تماشای اعلامیه ها و ورودی ها با تعداد کمی از دونده ها من را ناامید می کند. گاهی اوقات باید این اسب ها را بردارید، در غیر این صورت آنها به اصطبل می رسند و در مسابقه های اصطبل برنده نمی شوید. هر کس متفاوت است و هر کسی حق دارد نظرات خود را داشته باشد.»

Constitution Hill تنها یکی از بیش از ده ها غیر دونده در اسکوت در روز شنبه بود، زمانی که روند رسمی خوب بود، در جاهایی خوب به نرم، که یک کارت هفت مسابقه را به شش کاهش داد و یک راهپیمایی، با میدان های سه. ، پنج، دو، چهار و هفت دونده در پنج رویداد از روی موانع.

ادواردستون، برنده سال گذشته جایزه Arkle، و L’Homme Presse، همچنین برنده گرید یک تعقیب و گریز مبتدی در جشنواره، نیز از بازگشت های مورد نظر مربیان مربوطه خود، آلن کینگ و ونیتیا ویلیامز، حذف شدند. ادواردستون برای دومین هفته متوالی به دلیل سرعت نامناسب زمین بیرون کشیده شد، بنابراین برای هندرسون کمی ناعادلانه بود که او باید خود را در چشم طوفان بیابد.

در همین حال، خود هندرسون در روز یکشنبه شک نداشت که در کاندیداتوری هیل تماس درستی داشته است. او به ریسینگ پست گفت: “این خوب بود، به همین سادگی است.” افراد زیادی در مسیر پیاده روی کردند، تعداد زیادی مربی و جوکی، و آنها هم به همین تصمیم رسیدند. سپس دیگرانی بودند که در خانه یا کیلومترها دورتر می‌نشستند و می‌گفتند که زمین عالی است و ما باید بدویم. آنها چگونه می دانند؟»

حماسه‌های قبلی «آیا نمی‌خواهد» شامل ستارگان آموزش دیده هندرسون مانند آلتیور و شیشکین ممکن است برخی از نظرات را در بر داشته باشد، اما هنوز کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد که بگوییم او فعالانه به دنبال دلایلی برای این موضوع بوده است. تپه قانون اساسی. اولین مسئولیت او – و همچنین مسابقه دادن – در قبال اسب ها است، و مربیان زیادی بودند که آماده دویدن در زمین اسکات در روز شنبه نبودند.

روز شنبه تعداد دوندگان در Ascot کم بود.
روز شنبه تعداد دوندگان در Ascot کم بود. عکس: مورین مک لین / رکس / شاتر استوک

در مجموع، کارت مایه شرمساری بود، اما مقصر اصلی تابستان بسیار خشک است، که باعث شده است مسیرهای پرش زیادی – از جمله نیوبوری، که در آخر هفته جلسه جام طلای مرجانی را برگزار می کند – در زمین خوب مسابقه دهد.

نگرانی اصلی برای مسابقه این نیست که آیا مربیان اسب های خود را برای جشنواره ذخیره می کنند یا خیر، بلکه این است که تا چه حد شرایط فعلی، ظاهراً غیرفصلی، دیگر اصلاً غیرفصلی نیست. یا به بیانی دیگر، این اطمینان قدیمی که همیشه در ماه‌های زمستان جایی نرم پیدا می‌کنید، در حال تبدیل شدن به گذشته است.

علم آب و هوا هوای خشک یا گرم فزاینده را برای دهه های آینده پیش بینی نمی کند. این آب و هوای شدیدتر را پیش‌بینی می‌کند، که به نوبه خود نشان می‌دهد که زمین پرش در ماه نوامبر می‌تواند یک سال خوب باشد و سال بعد سنگین یا غیرقابل مسابقه باشد.

هنگامی که در برابر پیامدهای ویرانگر جهانی شکست در مقابله با تغییرات آب و هوایی قرار می گیریم، چند قدم زدن یا رها شدن بیشتر در اسکات یا نیوبوری یک چیز بی اهمیت است.

راهنمای سریع

نکات سه شنبه گرگ وود

نمایش دهید

سجفیلد 12.25 Telhimlisten 12.55 Onestepatatime 1.25 Champagnesocialist 1.55 Sabbathical 2.25 Happywifehappylife 2.55 Warriors Story 3.25 Volantis

ساوت ول 12.35 Sublime Heights 1.05 Colemanstown Lad 1.35 Spago 2.05 Imperial Pride 2.35 Encashment (nap) 3.05 Blenkinsop (nb) 3.35 Apple Rock

از بازخورد شما متشکرم.

اما در میان همه ورزش‌های اصلی ما، مسابقه – و به‌طور مسلم پرش به‌ویژه – در معرض تأثیرات تغییرات آب و هوایی قرار دارد، زیرا کیفیت سطح مسابقه ذاتاً به رفاه و رقابت اسب‌ها مرتبط است. و حداقل تا حدودی، این چیزی است که کل ورزش باید آن را بپذیرد و تا جایی که ممکن است روی آن کار کند، در حالی که همه ما در مبارزه گسترده‌تر نیز آنچه را که می‌توانیم انجام می‌دهیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …