«فاول بازی ممنوع»: بایدن یک جفت بوقلمون روز شکرگزاری را عفو کرد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

واشنگتن – دو بوقلمون خوش شانس، به نام های شکلات و چیپ، روز دوشنبه جان خود را از دست دادند، اما نه از شنیدن موضوع مورد علاقه اخیر رئیس جمهور بایدن: نمایش قوی تر از حد انتظار دموکرات ها در انتخابات میان دوره ای.

آرا وارد شده است. آنها شمارش و تأیید شده اند. آقای بایدن در مراسم عفو سنتی بوقلمون قبل از شکرگزاری در کاخ سفید، که هرگز بدون یک رشته جناس با مضمون تعطیلات کامل نمی شود، گفت: نه پر کردن رای، نه بازی با مرغ.

آقای بایدن گفت، تنها «موج قرمز» در این فصل تعطیلات، این است که چوپان آلمانی او «سس کرن بری روی میز ما را بکوبد». (سگ، فرمانده، رویداد چمن جنوبی را از بالکن کاخ سفید نظارت کرد.)

مراسم عفو بوقلمون وقفه ای از هفته ها مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده و دیپلماسی بین المللی در خارج از کشور بود. اما در نشانه‌ای از جابه‌جایی توجه ملی، آقای بایدن پیشنهاد کرد که بوقلمون‌ها با نامزدهای ریاست‌جمهوری 2024 اشتراکاتی دارند.

آقای بایدن هنگام تشریح آمادگی بوقلمون ها برای بازدید از کاخ سفید، که شامل گوش دادن به موسیقی با صدای بلند در روزهای اخیر برای سازگاری آنها با تماشاگران پر سر و صدا در مراسم روز دوشنبه بود، گفت: «آنها با کودکان تعامل کردند تا جنبه نرم تر خود را نشان دهند. “به نظر می رسد گله دیگری است که امیدوار است در سال 2024 به واشنگتن بیاید.”

حتی با وجود محبوبیت او هنوز پایین و اعتصاب احتمالی کارگران راه آهن در افق، رئیس جمهور راحت به نظر می رسید زیرا مستقیماً با شکلات 46 پوندی و چیپ 47 پوندی هر دو کارولینای شمالی درگیر بود.

آقای بایدن با اشاره به قانون چیپس و علم، سرمایه گذاری 280 میلیارد دلاری در تولید چیپس آمریکایی که آقای بایدن در سال جاری امضا کرد، گفت: «شکلات بستنی مورد علاقه من است، اما می‌توانستیم نام آن را چیپس و علم بگذاریم». .

رؤسای جمهور از زمان کندی به بوقلمون ها آزادی داده اند، اگرچه عفو تنها زمانی به یک رویه ثابت تبدیل شد که رئیس جمهور جورج اچ دبلیو بوش این روند را رسمی کرد.

این حیوانات روز دوشنبه برای دریافت عفو ریاست جمهوری روی میزی در کنار سخنرانی آقای بایدن قرار گرفتند.

«شکلات، تو بخشیده شدی. آقای بایدن به بوقلمونی که در حال غرق شدن است، گفت: تو عفو شدی. “بله شما هستید. آره من جدی هستم.»

او گفت: من نمی دانم، مرد. مجبور نبودی منو ببخشی آقای بایدن ترجمه کرد که خنده را در میان جمعیت برانگیخت.

هر دو بوقلمون روزهای خود را در محوطه دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی سپری خواهند کرد.

آقای بایدن، قبل از اینکه اضافه کرد که این فقط نام تیم های ورزشی مدرسه است، گفت: «وقتی به آنها گفتیم که به Wolfpack می پیوندند، کمی ترسیدند.

با این حال، با نزدیک شدن به فصل زمستان، آقای بایدن امیدوار است از تکرار سال گذشته جلوگیری کند، زمانی که درست پس از جشن شکرگزاری در نانتاکت، ماساچوست، دولت او محدودیت‌های سفر جدیدی را برای مهار نوع Omicron از ویروس کرونا اعمال کرد.

آقای بایدن گفت: «دو سال پیش، ما حتی نمی‌توانستیم روز شکرگزاری را با یک اجتماع بزرگ خانوادگی برگزار کنیم. ما به‌روزرسانی‌های جدید واکسن کووید را برای مقابله با انواع جدید برای محافظت از شما و عزیزانتان داریم، پس همین امروز آن را دریافت کنید.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استرالیا کسری 21 امتیازی خود را جبران کرد و بازگشت وحشیانه خود را در برابر ولز کامل کرد | سری ملل پاییز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، به نظر می رسید که ولز …