هشدار گرت ساوتگیت به انگلیس برای بهبود تمرکز پس از پیروزی 6-2 مقابل ایران | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گرت ساوتگیت هشدار داد که انگلیس باید تمرکز خود را پس از شروع جام جهانی با پیروزی 6-2 مقابل ایران، بهبود بخشد.

انگلیس در بازی افتتاحیه خود در گروه B فوتبال هجومی فوق‌العاده‌ای به نمایش گذاشت، با بوکایو ساکا و جود بلینگهام در فرم جذابی. با این حال ساوتگیت از اینکه تیمش اجازه داد بازی در نیمه دوم تغییر کند، ناراضی بود و به مهدی طارمی این امکان را داد که با دو گل دیرهنگام ظاهر قابل احترام تری به امتیاز بازی بدهد و او می خواهد بازیکنانش در روز جمعه مقابل آمریکا تیزتر شوند.

سرمربی تیم ملی انگلیس گفت: “ما واقعاً از شروع مسابقات به این شکل خرسندیم و واقعاً از بازی هجومی خود راضی هستیم.” پایان بازی را دوست نداشتم. دریافت دو گل به روشی که ما انجام دادیم، سطح مورد نیاز ما نیست.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

ما باید در جنبه‌های خاصی از بازی‌مان مقابل ایالات متحده بهتر باشیم، زیرا آن‌ها با تمام قدرت به سمت ما خواهند آمد. من بازی هایی را که دریفت می کنند دوست ندارم. سخت بود زیرا در هر دو نیمه زمان اضافه زیادی وجود داشت. من تمرکز تمرکز را درک می‌کنم، اما این برای پیشرفت ما در مسابقات کافی نیست، بنابراین هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن برای صعود داریم.»

انگلیس به لطف دو گل ساکا و تلاش بلینگهام، رحیم استرلینگ، جک گریلیش و مارکوس راشفورد به پیروزی رسید. ساوتگیت به روز رسانی خوش بینانه ای را در مورد کین ارائه کرد. کاپیتان پس از یک تکل بد در نیمه دوم نیاز به مداوا داشت، در اواخر وقت تعویض شد و با بستن بند روی مچ پای راست ورزشگاه را ترک کرد. ساوتگیت اضافه کرد که هری مگوایر به دلیل احساس بیماری تعویض شد.

زمانی که ایران به دروازه بان خود علی بیرانوند اجازه داد پس از آسیب دیدگی ناخوشایند از ناحیه سر به ادامه کار ادامه دهد، جنجال هایی به وجود آمد. بیرانوند خون آلود پس از تاخیری طولانی ادامه داد اما با از سرگیری بازی دوباره سقوط کرد. این حادثه با انتقاد سازمان خیریه آسیب مغزی Headway مواجه شد.

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران گفت: “شما نمی توانید خونریزی بازیکن را متوقف کنید، بنابراین ظاهراً به شکستگی بینی مربوط می شود.” ما فکر می کردیم که او می تواند ادامه دهد اما نشانه هایی از احتمال ضربه مغزی داشتیم. مشخص نبود اما یک دقیقه بعد این بازیکن نتوانست به راه خود ادامه دهد و دچار ضربه مغزی شدید شد و برای انجام معاینات نهایی راهی بیمارستان شد. بین شکستگی بینی و ضربه مغزی شک وجود داشت.»

هدوی اجازه دادن به بیرانوند برای ادامه بازی را یک «افتضاح مطلق» دانست و افزود: این اولین آزمایش پروتکل ضربه مغزی جام جهانی فوتبال بود و یک شکست فاحش بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارشناس دولتی آب و هوا می گوید: طرح معدن زغال سنگ کامبریا “گامی به عقب” است | زغال سنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، قهرمان آب و هوای دولت …