آیا تبدیل خانه 55000 پوندی به همان میزان به ملک ما اضافه می کند؟ | بهبود خانه

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

س ما در حال برنامه ریزی برای تبدیل شیروانی باسن به شیروانی هستیم (که برای ما حدود 55000 پوند هزینه دارد) تا یک اتاق خواب و حمام دیگر به ما بدهد. ارزش این خانه در حال حاضر 325000 پوند است. ما قصد داریم تا چهار سال دیگر برای اهداف حوزه مدرسه از منطقه خارج شویم.

آیا فکر می کنید سرمایه گذاری 55000 پوندی در آن زمان بازپرداخت می شود یا – به بیان دیگر – آیا منطقی است که فرض کنیم هزینه اتاق خواب و حمام اضافی به همان میزان به ارزش ملک اضافه می کند؟ این خانه در حال حاضر یک نیمه سه خوابه متعلق به دهه 1930 است.
گیگابایت

آ اگر به Nationwide باور شود، در گزارشی از سال 2020، تبدیل زیر شیروانی شامل یک اتاق خواب دو نفره و حمام می تواند حدود 20٪ به ارزش یک خانه سه تخته و یک حمام اضافه کند. اما هیچ تضمینی وجود ندارد و خیلی به این بستگی دارد که ملک در کجای کشور باشد. اما اگر تبدیل بد انجام شود، ممکن است تأثیر مخربی بر ارزش یک ملک داشته باشد. وب‌سایت مشاوره homebuilding.co.uk می‌گوید تبدیل‌های هیپ به شیروانی «تأثیر بصری قدرتمندی بر جذابیت یک ملک می‌گذارد و – مگر اینکه به خوبی انجام شود – گاهی اوقات می‌تواند فوق‌العاده حجیم به نظر برسد». این به ویژه در موردی است که یکی از یک جفت ویژگی نیمه جدا تبدیل می شود – اغلب منجر به ظاهری نامناسب و نامتعادل می شود (مگر اینکه هر دو پشت سر هم تبدیل شوند).

ممکن است بخواهید قبل از انجام هر کاری با همسایگان خود گپ بزنید و همچنین پروژه های مشابه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که در صورت انجام تبدیل، از ظاهر خانه خود راضی هستید.

اگر می‌خواهید یک اتاق خواب و حمام اضافه کنید زیرا ارزان‌تر از نقل مکان به خانه بزرگ‌تر است، من می‌توانم به این نکته توجه کنم که تبدیل انجام می‌شود. اما اگر فقط برای افزودن ارزش باشد، قبل از جدایی با هر پولی با یک مشاور املاک صحبت خواهم کرد. اما این تا حدی به این دلیل است که من از اختلال (و گرد و غبار) ناشی از ورود سازندگان لذت نمی برم.

برای یافتن وام مسکن جدید خود به کمک متخصص می خواهید؟ از ابزار آنلاین ما برای جستجوی هزاران معامله از بیش از 80 وام دهنده با سرویس وام مسکن Guardian که توسط L&C پشتیبانی می شود، استفاده کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دادی ویر، ردیف دوم سابق اسکاتلند و شیرها، در سن 52 سالگی درگذشت | تیم اتحادیه راگبی اسکاتلند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتحادیه راگبی اسکاتلند اعلام کرد، دادی …