آمازون همان کتاب آشپزی را به ارزش 3500 پوند تحویل داده است پول

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ما با یک مشکل عجیب و غریب با آمازون روبرو هستیم که منجر به تولید جعبه های بی شماری از همان نینجا شده است کتاب آشپزی در حال تحویل به برادر شوهرم

او در یک مرکز مراقبت‌های حمایتی زندگی می‌کند و مدت کوتاهی پس از نقل مکان، ظرف چند روز شروع به دریافت جعبه‌ها کرد که هیچ‌کدام از آنها را سفارش نداده بود.

وقتی حساب آمازون او را بررسی کردم، هیچ نشانه ای از این تحویل ها وجود نداشت، اما به زودی مشخص شد که پرداخت از کارت نقدی او گرفته شده است.

هزینه کل آنها اکنون از 3500 پوند فراتر رفته است. این، قابل درک است، برادرشوهرم را مجبور کرده است که به خطر بیفتد، و او مجبور شده برای خرید غذا از خانواده قرض کند.

آمازون هیچ توضیحی در مورد چگونگی یا چرایی این اتفاق ارائه نکرده است. اکنون برخی از هزینه های اولیه را به کارت وی بازپرداخت کرده است.

آیا می توانید به آنچه در حال رخ دادن است پی ببرید و از آمازون بخواهید بقیه پول بدهی را – بیش از 2000 پوند – بازپرداخت کند.

MA، بریستول

این یک مورد عجیب دیگر از سایت خرید آنلاین “مورد علاقه” ملت است.

در سال 2018 ما مورد تیفانی کرو را نشان دادیم که توسط بسته های آمازون غرق شده بود، که هیچ کدام از آنها را هم سفارش نداده بود.

در آن زمان، آمازون نتوانست توضیحی ارائه دهد. و، مانند مورد شما، به همین ترتیب نسبتاً سفت باقی مانده است.

به نظر می رسد اکانت آمازون برادر شوهر شما هک شده است، به احتمال زیاد پس از خرید وی در آدرس جدید خود.

با این حال، کاملاً مشخص نیست که چرا مرتکب جعبه‌هایی از همان کتاب را که به آدرس او تحویل داده می‌شد سفارش می‌داد. در حقیقت، گیج کننده است. آیا این تلاشی برای افزایش مصنوعی فروش بود؟ چه کسی می داند؟

ممکن است آمازون توضیحی ارائه نکرده باشد، اما حساب را از هرگونه تحویل آینده ایمن کرده است و مبلغ کامل را به برادر شما بازپرداخت کرده است. عذرخواهی هم کرده است.

این باعث می‌شود که برادر شوهرتان با این دوراهی مواجه شود که با چندین جعبه از یک کتاب آشپزی که آمازون به شما گفته است که نمی‌خواهد چه کند. من مطمئن هستم که آنها در eBay عملکرد خوبی خواهند داشت.

از طرف دیگر، می‌توانید بیشتر مغازه‌های خیریه این منطقه را با چند نسخه از هر کدام تهیه کنید.

آیا کسی به کتاب آشپزی نینجا نیاز دارد؟

ما از نامه استقبال می کنیم اما نمی توانیم به صورت جداگانه پاسخ دهیم. به ما به آدرس customers.champions@aban.news.com ایمیل بزنید یا به Consumer Champions, Money, the Guardian, 90 York Way, London N1 9GU بنویسید. لطفاً شماره تلفن روزانه را وارد کنید. ارسال و انتشار کلیه نامه ها منوط به شرایط و ضوابط ما است

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لایحه ایمنی آنلاین: بریتانیا پس از انتقاد از آزادی بیان محدودیت های اینترنت را کاهش می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، پس از انتقاد شدید فعالان و …