پرزیدنت بایدن 80 ساله شد و او را تبدیل به اولین هشت ساله در دفتر بیضی کرد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اگر جمهوری خواهان پیروز می شدند، این کار به سناتور چارلز ای. گراسلی از آیووا می رسید، که 89 ساله است و قصد دارد دوام خود را ثابت کند، زیرا در آخرین مبارزات انتخاباتی اخیر ویدئوهایی را از خود در حال انجام حرکات فشاری و دویدن منتشر کرده است. سناتور چاک شومر از نیویورک، رهبر اکثریت دموکرات ها، 71 ساله است، در حالی که سناتور میچ مک کانل از کنتاکی، رهبر اقلیت جمهوری خواه، 80 ساله است.

همانطور که اتفاق می افتد، دادگاه عالی ایالات متحده، که اغلب به عنوان مجموعه ای از بزرگان دیده می شود، چیزی شبیه به یک جنبش جوانان دارد. پس از چندین بازنشستگی و مرگ، چهار قاضی اخیرا تایید شده همگی هنوز در دهه 50 زندگی خود هستند. اما اگر تاریخ راهنما باشد، مدتی با هم پاتوق می کنند. میانگین سنی که قاضی دادگاه را ترک می کند 81 سال و قاضی کلارنس توماس، عضو ارشد، تنها 74 سال دارد.

جوزف روبینت بایدن جونیور در 20 نوامبر 1942 به دنیا آمد، روزی که ارتش بریتانیا بنغازی، لیبی را در طول جنگ جهانی دوم از دست نازی ها گرفت. آمریکا هنوز 18 ماه با فرود D-Day فاصله داشت. فیلم‌ها هنوز سیاه و سفید بودند، «کازابلانکا» دو ماه تا اکران فاصله داشت، بینگ کرازبی در رتبه اول جدول قرار داشت، تنها حدود 5000 خانه تلویزیون داشتند، میانگین درآمد 1885 دلار و امید به زندگی برای مردان 64.7 بود.

در مجموع، 2.8 میلیون آمریکایی در سال 1942 به دنیا آمدند که یک رکورد برای آن زمان بود، اما نه به اندازه رشد نرخ تولد در دوران رونق نوزاد پس از جنگ. بر اساس تجزیه و تحلیل Socialexplorer.com از داده‌های سرشماری، تا سال گذشته، 1.3 میلیون نفر که در ایالات متحده متولد شده‌اند و امسال 80 ساله می‌شوند، هنوز در اطراف بودند.

پل مک کارتنی، هریسون فورد، کالوین کلاین، باربارا استرایسند، مایکل بلومبرگ، مایکل آیزنر، جوی بهار و سه عضو دیگر که در آن سال متولد شده‌اند و امسال هشتادمین سال خود را جشن می‌گیرند. پسران ساحل.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …