“شگفت انگیز”: مادر قلب پیوند دختر مرحوم را می شنود

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شیکاگو — یک زن ایندیانا صدای ضربان قلب دختر مرحومش را در سینه مرد 68 ساله ایلینویز شنید که در یک عمل پیوند آن را دریافت کرد.

امبر مورگان و تام جانسون برای اولین بار شنبه، چهار سال پس از پیوند قلب او از بدن آندرئونا ویلیامز، که 20 ساله بود به دلیل عوارض آسم درگذشت، ملاقات کردند.

شیکاگو تریبون گزارش داد که شبکه اهداکننده ایندیانا این ملاقات نادر را در هتلی در شیکاگو ترتیب داد.

مورگان از طریق گوشی پزشکی که به سینه جانسون فشار داده شده بود گوش داد.

زن ساوت بند، ایندیانا گفت: «تقریباً مثل این است که دوباره باید دخترم را در آغوش بگیرم.

مورگان گفت: «به عنوان یک مادر، وقتی فرزندتان را حمل می‌کنید، به ضربان قلب او گوش می‌دهید و فکر نمی‌کنم که دیگر بخواهید آن را بشنوید.» “این شگفت انگیز است.”

جانسون از کانکاکی، ایلینوی، گفت که در سال 2019، یک سال پس از پیوند در مرکز پزشکی دانشگاه لویولا در حومه شیکاگو، نامه ای برای مورگان ارسال کرده است. او می خواست از تصمیم خانواده برای اهدای قلب قدردانی کند.

او نامه دومی را نیز ارسال کرد، اما پاسخی دریافت نکرد تا اینکه اخیراً مورگان گفت که مایل به ملاقات است، به خصوص پس از مشکلات قلبی خود.

جانسون از کودکی با قلب ضعیفی دست و پنجه نرم می کرد. پزشکان قبل از اینکه به او بگویند پیوند بهترین راه حل است، ضربان ساز و دفیبریلاتور را امتحان کردند.

جانسون گفت: «این یک دنیای کاملاً جدید از احتمالات را باز کرد. “این فقط غیر قابل باور است. منظورم این است که می توانم در باغ ورزش کنم، دوچرخه سواری کنم. پسرانم نمی توانند باور کنند که من چقدر سریع می توانم پیش بروم.»

همسر جانسون، شارون، گفت که قلب ویلیامز خاص است.

او گفت: “او مراقبت بسیار ویژه ای از او می کند. او هرگز داروهای قلب خود را از دست نمی دهد. هرگز.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اتحادیه اروپا باید از قدرت اقلیمی خود استفاده کند | چشم انداز

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نظرات بیان شده در این مقاله …