داستان دو عروسی: ترامپ و بایدن

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دو آخر هفته دو تا عروسی دو کرسی قدرت دو خانواده اول: یکی سابق، یکی فعلی، هر دو به احتمال زیاد به آینده نیز امیدوارند. و بنابراین دو رویداد غیرسیاسی که با این وجود در اسطوره سازی سیاست قرار گرفتند.

زمانی که تیفانی ترامپ در 12 نوامبر با مایکل بولوس در Mar-a-Lago ازدواج کرد و نائومی بایدن با پیتر نیل در روز شنبه در کاخ سفید ازدواج کرد، این عروسی (مخصوصاً آن قسمت هایی از عروسی که می توان دید) ممکن است دو زوج خوشبخت را بازی کرده باشند. ، اما آنها همچنین دو داستان متفاوتی را منعکس کردند که رئیس جمهور سابق دونالد جی. ترامپ و رئیس جمهور جوزف آر. بایدن جونیور درباره اینکه چه کسی هستند – درباره آنچه که جایزه می گیرند، زندگی هایی که ساخته اند به دنیا می گویند.

نسخه ای از رویای آمریکایی که آنها نمایندگی می کنند. ارزش های فاخر خانواده به همین دلیل است که اگرچه آنها رویدادهای خصوصی بودند – مخصوصاً عروسی بایدن، مملو از NDA و “این تمام چیزی است که می توانم به شما بگویم” از طرف دست اندرکاران – آنها بازتاب عمومی دارند.

برای مثال، خانم ترامپ، در محوطه Mar-a-Lago بود، عمارت استادانه ای که توسط Marjorie Merriweather Post ساخته شد که آقای ترامپ در سال 1985 خرید و به یک کلوپ روستایی تبدیل شد، جایی که ممکن است در آن بزرگ شده باشد اما تبدیل به کاخ سفید زمستانی پدرش، “کاخ سفید جنوبی” و اخیراً مرکز MAGA شد. جایی که از آنجا تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری 2024 خود را اعلام کرد.

و خانم بایدن در چمن جنوبی کاخ سفید بود، جایی که او در حال حاضر با همسرش زندگی می کند، اولین نوه ریاست جمهوری که در کاخ سفید ازدواج کرد و تنها نوزدهمین عروسی بود که در آنجا ازدواج کرد، و در بالکن گل رز ژست گرفته شد. .

عروسی ترامپ در غروب غروب آفتاب و پاستل غرق شد. خانم ترامپ توسط پدرش با کراوات مشکی، از میان یک سری طاق‌های گلدار قهرمانانه در سایه‌های نه کاملاً طبیعی کرم، یاسی، صورتی، آبی و سرمه‌ای از راهرو همراه شد. پالم بیچ دیلی نیوز نوشت: «مطمئناً شکوفه‌های گل ادریسی دیگری در شرق می‌سی‌سی‌پی باقی نمانده است.» مراسم عروسی بایدن در اواخر صبح برگزار شد، و عروس توسط پدر و مادرش از راهروی در قاب گرفته شده بود. در شکوفه های سبز و سفید

آنها دقیقاً روز و شب نبودند، اما آنقدرها هم دور نبودند.

هر زن سه لباس می پوشید: یکی برای تمرین شب قبل، یکی برای خود عروسی و دیگری برای مهمانی بعد از عروسی.

خانم ترامپ، کودک بزرگسالی که بیش از همه از دولت پدرش و اولین کمپین انتخاباتی اش حذف شد، به احترام میراث لبنانی همسرش، لباس عروس و لباس مهمانی الی ساب، طراح لبنانی معروف به زرق و برق و فانتزی را پوشید. . آن را با مهره‌های نقره‌ای پوشانده بود و با یک حجاب تا کف جفت می‌شد. او موهای بلوندش را کوتاه و موج دار، به سبک فاکس نیوز که مورد علاقه آقای ترامپ است، پوشیده بود و دسته گل کوچکی از نیلوفرها به همراه داشت.

تصویر دیزنی میتز بود – کارخانه رویایی “Dynasty”، همه چیز عاشقانه فرش جادویی درخشان و کمی غبار دیامانت. همانطور که شایسته دختر مردی است که قول داده بود «آمریکا را دوباره ثروتمند کند».

خانم بایدن، بزرگترین نوه آقای بایدن و کسی که بیش از همه در حرفه سیاسی او نقش داشته، لباس عروسی از رالف لورن، طراح که امپراتوری را بر اساس وعده گتسبی ایده آمریکایی ساخته است، پوشید. که برای مراسم تحلیف پدربزرگش لباس پوشید. به گفته این برند، بدنه‌ای از توری Chantilly داشت و شامل «گلبرگ‌های ارگانزای دستی در امتداد بالاتنه و آبشاری داخل دامن» بود. با حجاب کلیسای جامع آمد. او موهایش را در کشی کوتاه پوشید و دسته گلی از نیلوفرهای دره به همراه داشت.

بصری کاملاً مطابق سنت گریس کلی بود: طبیعت گرایی عالی نیوانگلند به دقت سرپرستی شده بود. همچنین در سنت دیپلماتیک آمریکایی.

در واقع، طبق گزارش WWD، خانم بایدن لباسی از مارکاریان – برچسبی که متعلق به زن نیویورکی بود، توسط مادربزرگ ناتنی‌اش، جیل بایدن، در مراسم تحلیف آقای بایدن – برای مهمانی عصر خود انتخاب کرد. او دانیل فرانکل، یکی دیگر از برچسب های متعلق به زنان نیویورکی را برای شام تمرین پوشید. و او، شوهرش (که کت و شلوار سرمه ای از رالف لورن پوشیده بود) و ساقدوش هایش همگی در مراسم عروسی جواهرات تیفانی به تن کردند. رئیس جمهور کت و شلوار آبی پوشیده بود که به نظر می رسید با کت و شلوار آقای نیل هماهنگ باشد و دکتر بایدن یک کت سبز آبی روی لباس آبی پوشیده بود.

عکسی که به طور گسترده توسط کاخ سفید منتشر شد، رئیس‌جمهور و دکتر بایدن را نشان می‌دهد، به‌جای سایر اعضای خانواده (یا پدر خانم بایدن، هانتر بایدن، که در حال حاضر هدف اکثریت جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان است) با این زوج جوان می‌خندند. : نسخه صیقلی و آماده برای کارت پستال از خانه داری که رئیس جمهور به عنوان علامت تجاری خود ساخته است.

در مقابل، عکس ترامپ که بیشترین موج را در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرد، عکسی از زنان ترامپ در مقابل یک فواره و یک دیوار طلاکاری‌شده بود: عروس خندان در مرکز، کنار مادرش، مارلا میپلز، با یاسی. ; نامادری او ملانیا ترامپ در هلو. و ایوانکا ترامپ با لباس آبی دریایی اش – با لارا ترامپ، همسر اریک ترامپ، با لباسی شبیه به لباس پست زنجیره ای “بازی تاج و تخت” در یک طرف و کیمبرلی گیلفویل، نامزد دونالد ترامپ جونیور، پوشیده است. رنگ مشکی “Maleficent” از سوی دیگر.

مشکی؟ این باعث شد که یک لحظه اپرا صابونی جزئی ایجاد شود که به نظر می رسید ایوانکا ترامپ خانم گیلفویل را از عکسی که او در اینستاگرام منتشر کرده بود حذف کرده است، اما به این معنی بود که عروسی حتی چند روز پس از پایان آن، مردم با هم صحبت می کردند. که به خودی خود نشانه ای از ترامپیسم است.

بالاخره هر مردی از رای‌دهندگان می‌خواهد که بگویند «من می‌کنم».

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …