جام جهانی 2022: اینفانتینو منتقدان قطری را به همراه آخرین اخبار – زنده | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

اگر کسی فراموش کرده باشد، تنها چند هفته است که اینفانتینو نامه ای به تمام 32 تیم حاضر در جام جهانی نوشته و از آنها خواسته است که درباره سیاست صحبت نکنند و “روی فوتبال تمرکز کنند”.

با این حال، راه اندازی در یک حربه فوق العاده خطرناک، گمراه کننده و التهابی در آستانه مسابقات خوب است. دورویی؟ شما قاضی باشید

شخصی افکار خود را در مورد اینفانتینو از طریق توییتر به اشتراک گذاشته است! متاسفانه قابل انتشار نیستند.

در حالی که اینفانتینو از راحتی مبل خود مشغول احساس یک کارگر مهاجر است، در اینجا یادآوری به موقع است که چگونه داستان شرایط کاری وحشیانه برای کارگران کم دستمزد در قطر در دهه گذشته توسعه یافته است.

آیا سخنرانی اینفانتینو خوب بوده است؟ احتمالاً برای او بهتر است مدتی توییتر را چک نکند. یا رسانه های خبری یا تلویزیون یا هر جایی خارج از حباب فیفا که واقعیت را خم می کند.

اینفانتینو: مردی به طرز خنده‌داری نسبت به ریاکاری خود کور است که گاهی شبیه یک اثر هنری اجرا شده است https://t.co/cmRNbPUBGa

– بارنی رونای (@barneyronay) 19 نوامبر 2022

“همه چیز وحشتناک است” دفاعی برای تایید یا امکان دادن به چیزهای وحشتناک نیست، و با این حال من در روزهای اخیر آن را در اینجا بسیار می بینم. دیدن حکمرانی اقتدارگرا که بهانه‌گیری می‌شود و حتی به‌عنوان یک امر عادی جدید پذیرفته می‌شود، شگفت‌انگیز است. https://t.co/XEFGXzPSXe

– موسی اوکونگا (@Okwonga) 19 نوامبر 2022

در اینجا یادآوری می کنیم که شرایط برای کارگران مهاجر در قطر چگونه است. بدیهی است که اینفانتینو تا زمانی که هیچ کس بیش از حد منتقد نباشد، همدلی می کند.

سخنرانی اینفانتینو

“امروز من احساسات قوی دارم. امروز احساس می کنم قطری هستم، احساس می کنم عرب هستم، احساس می کنم آفریقایی هستم، احساس می کنم همجنس گرا هستم، احساس ناتوانی می کنم، احساس می کنم [like] یک کارگر مهاجر.»

این یک شروع قوی از سوی اینفانتینو بود، مطمئناً. چرا رئیس مولتی میلیونر فیفا فکر می‌کند می‌تواند با کارگر مهاجری که با دستمزدهای پایین در شرایط استثمارگرانه و خطرناک در یک پروژه زیرساختی قطر کار می‌کند شناسایی کند، فقط او می‌داند.

سپس دوباره، با توجه به اینکه او ادامه داد و گفت: «می‌دانم تبعیض چه حسی دارد… من مورد آزار و اذیت قرار گرفتم، زیرا موهایم قرمز بود» – که معادلی کاذب پوچ بین خود و افراد LGBTQ+ که در قطر با سرکوب و جرم انگاری روبرو هستند، ترسیم کرد. واضح است که خودآگاهی بیش از حد قابل پرسیدن است. در اینجا نکات اصلی کنفرانس مطبوعاتی او در دوحه است، در صورتی که بخواهید بیشتر به شعور شما توهین شود.

مقدمه

سلام، و به وبلاگ ساخت جام جهانی ما خوش آمدید. آن چیست؟ جیانی اینفانتینو سخنرانی کرده است؟ بدون شک منطقی، منسجم، اخلاقی درست بود… ببخشید، گفت چی؟!

جیانی اینفانتینو عصبانی به نظر می رسد
ما احساس را می دانیم، جیانی. عکس: متیو چایلدز/رویترز

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دیکشنری مریام وبستر می گوید که گاز لایت کلمه سال است اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، “Gaslighting” – ذهن دستکاری، به …