رئیس پلیس Met می‌گوید اخراج افسران شکست خورده را آسان‌تر کنید | پلیس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس بزرگترین نیروی پلیس بریتانیا خواستار اختیارات بیشتر برای اخراج افسران نژادپرست، جنسیت گرا و شکست خورده شده است، زیرا فاش کرد که از هر 10 یک نفر به دلیل مشکلات سلامتی و عملکرد نمی تواند وظایف خود را به درستی انجام دهد.

سر مارک رولی، که در ماه سپتامبر به عنوان کمیسر پلیس متروپولیتن کار خود را آغاز کرد، گفت که بوروکراسی اخراج افسرانی را که کمتر از حد انتظار بودند، دشوار می کند و از دولت خواست تا مقررات را تغییر دهد تا این روند آسان تر شود.

او در مصاحبه ای با تایمز گفت که حدود 3000 افسر Met به دلیل نگرانی در مورد عملکرد یا مشکلات سلامت جسمی یا روانی به طور کامل قابل استقرار نیستند. 500 افسر دیگر به دلیل اتهامات سوء رفتار جدی در وظایف محدود یا تعلیق شده اند.

این پس از آن منتشر شد که آبان نیوز درخواست‌های راولی برای اصلاحات بنیادی را در فهرست بحث‌برانگیز Met از اعضای باند ادعایی که عمدتاً مردان سیاه‌پوست را هدف قرار می‌دادند، «بی‌تناسبی» را منتشر کرد.

در حالی که رولی گفت که این نیرو همیشه به افرادی که در حین انجام وظیفه آسیب می بینند یا از مشکلات سلامت روان رنج می برند کمک می کند، متد “نمی تواند با نیروی کاری که در آن بخش بزرگی به درستی قابل استقرار نیست مقابله کند”.

او گفت که بسیاری از این افسران نمی توانند در شیفت کار کنند یا فقط می توانند ساعات محدودی در روز کار کنند یا به دلیل مسائلی مانند اضطراب در تماس با مردم محدود هستند.

او افزود: «نقطه‌ای وجود دارد که اگر نمی‌توانید برای افسر پلیس بودن مناسب باشید، برای ما چالش برانگیز است زیرا تعداد زیادی از افراد را نمی‌توانیم به درستی مستقر کنیم.»

علیرغم ناکامی‌های سیستماتیک در برخورد با تخلفاتی که پس از ربوده شدن، تجاوز جنسی و قتل سارا اورارد در سال گذشته ظاهر شد، رولی گفت که مدیران با یک پروسه شش مرحله‌ای که بیش از بیش از طول می‌کشد، عمل به افسرانی را که «کار بدی انجام می‌دهند» به تعویق می‌اندازند. یک سال.

او گفت: «اگر نتوانیم 10 یا 20 درصد از افراد خود را مستقر کنیم، نمی‌توانیم به عنوان یک سازمان وجود داشته باشیم. سال گذشته، تنها شش افسر به دلیل عملکرد ضعیف از کار برکنار شدند، که به گفته او با توجه به اندازه Met “تعداد کم” است.

او همچنین گفت که برای خدمات عمومی از جمله NHS و مراقبت های اجتماعی برای رسیدگی به موارد سلامت روان به جای پلیس، ضرب الاجل تعیین کرده است و افسران را آزاد می کند تا بر کاهش جرم و جنایت تمرکز کنند.

وی گفت: ماموران اداره کل به طور متوسط ​​14 ساعت را در حوادث و اورژانس با بیماران روانی سپری می کنند. در مرحله بعد، او می‌خواهد برای انجام وظایفی مانند اجرای حکم از طرف NHS برای تحویل افرادی که بخش‌بندی شده‌اند، تاریخ تعیین کند.

او گفت: “کارهای زیادی وجود دارد که مربوط به مراقبت های بهداشتی و اجتماعی است که دیگران می توانند انجام دهند، و باید انجام دهند، که ما در عوض انجام می دهیم.” این موضوع این نیست که آن مناطق دیگر مهم نیستند، اما آنها کار پلیس نیستند.

یکی از سخنگویان Met به آبان نیوز گفت که آنها هیچ چیز دیگری برای اضافه کردن به اظهارات رولی ندارند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استرالیا کسری 21 امتیازی خود را جبران کرد و بازگشت وحشیانه خود را در برابر ولز کامل کرد | سری ملل پاییز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، به نظر می رسید که ولز …