تعقیب هت تریک ایرلند در نیمکره جنوبی مقابل استرالیا | تیم اتحادیه راگبی استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اگر ایرلند بتواند استرالیا را در دوبلین شکست دهد، یک جارو پاک از غول‌های نیمکره جنوبی در همان سال تقویمی، این آخر هفته است. و این گواهی بر تغییر چهره راگبی بین المللی است که حتی برای اولین بار هم نخواهد بود. آنها آن را در سال 2016 مدیریت کردند.

هر چند این بار احساس محکمی می کند. در سال 2016، آنها برای اولین بار در تاریخ خود، همه سیاهان را شکست دادند، چه رسد به هر سه آنها در یک سال، اما اکنون ایرلندی بر بقیه در صدر رنکینگ جهانی راگبی قرار دارد. والبی ها را در بازی عصر شنبه شکست دهید، و آنجاست که سال را به پایان خواهند رساند. شاید تلخ تر از آن، جایی است که آنها یک سال جام جهانی را آغاز خواهند کرد.

پس از اعزام به فیجی در آخر هفته گذشته، آنها تا آنجا که می توانند اسلحه های بزرگ را به یاد می آورند. جانی سکستون در بین بازگشت‌کنندگان اطمینان‌بخش‌تر است، اما بازگشت همکار او به عنوان بهترین بازیکن سال جهان، جاش ون در فلیر، اطمینان‌بخش است. اگر سکستون ایرلند را در 10 سال گذشته یا بیشتر تجسم کرده باشد، شاید بتوان گفت که ون در فلیر نشان دهنده موج فعلی برتری است.

چه کسی می داند، آینده آنها ممکن است توسط جیمی اوبراین، که تطبیق پذیری خود را با صف آرایی در سومین موقعیت متفاوت پاییز، این بار در بال، نشان می دهد. بازیکن جوان لینستر در نیمه اول پیروزی مقابل اسپرینگ باکس قهرمان جهان از روی نیمکت آمد تا با ذوق و شوق در مرکز بازی کند. آخر هفته گذشته او در پست دفاع کناری ظاهر شد.

استرالیا، گویی برای تایید تغییر جزر و مد، این روزها در رده های پایین 10 تیم برتر قرار دارد. آنها پاییز را در رتبه نهم آغاز کردند، سپس پس از پیروزی شگفت انگیز (بله، غافلگیرکننده) خود مقابل اسکاتلند در آخر هفته افتتاحیه، به رتبه ششم صعود کردند. افسوس که آنها با باخت یک امتیازی متوالی در قاره به رده هشتم سقوط کرده اند. شکست مقابل فرانسه شاید تلاش خوبی به حساب می آمد، اما شکست مقابل ایتالیا قطعا بخشی از فیلمنامه نبود.

قابل توجه ترین انتخاب آنها برای دوبلین، جناح ورزشکار، مارک نواکانیتاواسه است که به اسرائیل فولاو تشبیه شده است. او اصالتاً فیجیایی است و برای دومین تست خود صف آرایی خواهد کرد، زیرا یکی از معدود افرادی بود که در آخر هفته گذشته مقابل ایتالیا که اولین بازی او بود، تحت تأثیر قرار گرفت. در آغاز سال، او در رده ششم بال انتخابی برای Waratahs قرار گرفت.

رتبه ششم جایی بود که اسکاتلند پاییز را آغاز کرد. حالا نوبت آنهاست که در رده نهم قرار گیرند و شکست مقابل استرالیا (همچنین با یک امتیاز) را با برد غیرقابل قبول بر فیجی و شکست دردناک آخر هفته گذشته مقابل نیوزیلند دنبال کنند. ما به ترن هوایی که اسکاتلند دوست دارد ما را به آن ببرد عادت کرده ایم، اما حتی با استانداردهای آنها، شکست در کسب اولین پیروزی مقابل آل بلکز باعث شد اعصاب ما به هم بخورد. آنها 7 دقیقه اول را 14 بر صفر باختند، 55 دقیقه بعدی را 23 بر صفر بردند و 18 دقیقه پایانی را 17 بر صفر شکست دادند.

فین راسل که از سرما در نیمه اول حضور دارد، جایگاه خود را در شماره 10 برای دیدار از آرژانتین حفظ می کند، در حالی که جک دمپسی با شماره 8 شروع می کند و در نیمه اول آخر هفته گذشته جایگزین هامیش واتسون شده است. واتسون اکنون به دلیل ضربه مغزی که در آن زمان متحمل شد، از دست می دهد.

پوماها خود سال تقویمی جالبی را پشت سر گذاشتند و برای اولین بار در تاریخ خود در نیوزلند و برای دومین بار در توئیکنهام دو هفته پیش پیروز شدند. شکست آنها مقابل ولز در آخر هفته گذشته یک نزول ناامیدکننده بود، اما آنها برای این دیدار از موریفیلد، چهار نفر را تغییر دادند، از جمله بازگشت کاپیتان جولیان مونتویا، که دیر از آزمون کاردیف خارج شد.

ولز انتظار دارد که این پیروزی را با همان نتیجه مقابل گرجستان دنبال کند، اما بدون ترن هوایی که ولز در این زمان از سال است، حساب می‌کنیم. اگر چه یک بدبین ممکن است سواری خود را در پاییز یک سواری با پرواز کم ارتفاع بداند. مطمئناً آنها در آخر هفته افتتاحیه مانند همیشه به خوبی از All Blacks شکست خوردند و پیروزی هفته گذشته برابر آرژانتین را نمی توان هیجان انگیز نامید.

شاید جالب ترین بازی در جنوا برگزار شود، جایی که ایتالیا پس از شکست استرالیا در فلورانس آخر هفته گذشته به مصاف آفریقای جنوبی می رود. این اولین پیروزی آنها بر والابیس بود، اما شکست دادن اسپرینگ باکس برای آنها کلاه قدیمی است، زیرا در آن سال تاریخی 2016 به این مهر و موم دست یافتند. آنها دو تغییر در ردیف اول انجام می دهند اما کار خود را در برابر آفریقای جنوبی قطع می کنند. شامل کوئین آندره استرهویزن توانا در مرکز داخلی است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هزینه های وام مسکن بلندمرتبه شاهد افزایش اجاره بها در سراسر بریتانیا است | نرخ بهره

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، این حکایت از دو بازار است: …