نماینده مجلس می گوید مردان همجنس گرا که در پارلمان کار می کنند «آسیب پذیرترین» در برابر آزار و اذیت هستند مجلس عوام

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک نماینده ارشد محافظه‌کار گفت: مردان همجنس‌گرا که در پارلمان کار می‌کنند «آسیب‌پذیرترین» در برابر آزار و اذیت و آزار هستند، اما به دلیل تابویی که در مورد همجنس‌گرایی وجود دارد، «کاملاً از حضور در هراس هستند».

کارولین نوکس، وزیر سابق مهاجرت گفت که زنان قبل از «این و همچنین» «همه اینچ ستون ها را در مطبوعات دریافت می کنند». [approach] وقتی نوبت به مردان همجنس گرا می رسد.»

نوکس در گفت‌وگو با برنامه Gloria Meets در GB News که توسط نماینده سابق حزب کارگر، گلوریا دی پیرو میزبانی می‌شد، گفت: «من متقاعد شده‌ام که آزار جنسی مربوط به رابطه جنسی نیست، بلکه در مورد بهره‌برداری از قدرت یک فرد بر دیگری است.

ما کاملاً باید این عدم تعادل را جبران کنیم و اطمینان حاصل کنیم که جوانان شاغل در پارلمان، زنان شاغل در پارلمان، مردان همجنس‌باز جوان – من گاهی اوقات فکر می‌کنم که آنها آسیب‌پذیرترین افراد هستند – به آنها مکانیزمی بدهیم که بدانند محافظت خواهد شد.»

او افزود: «مواردی وجود داشته که می‌توانم به افرادی فکر کنم که هم اعضای زن و هم مرد کارکنان را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند، و کارمند زن همدردی داشته است… من فکر می‌کنم که این بینشی واقعاً شگفت‌انگیز در مورد چگونگی آن است. روانشناسی ما هنوز حول محور همجنس گرایی کار می کند.»

هفته گذشته، گزارش شد که نمایندگان مظنون به آزار جنسی می توانند توسط هیئتی از همکارانشان از حضور در پارلمان منع شوند، طبق برنامه هایی که توسط مقامات در نظر گرفته شده است.

کمیسیون عوام در اوایل این هفته برای بحث در مورد مقاله جدیدی در مورد چگونگی حذف نمایندگان پارلمان که با ادعای تجاوز جنسی روبرو هستند، تشکیل جلسه داد. در حالی که سیاستمداران قبلاً پیشنهاد کرده بودند که وقتی یک نماینده متهم متهم می شود، حذف باید اتفاق بیفتد، اکنون از آنها خواسته می شود که در صورت بازداشت، محرومیت را در نظر بگیرند.

نوکس خواستار بازنگری فوری در نحوه بررسی حوادث شده است، زیرا بسیاری در وست مینستر این سوال را مطرح کرده اند که چرا رسیدگی به شکایات توسط مقامات زمان زیادی طول می کشد. یک منبع آگاه گفت “سیستم شکایات در حال حاضر کار نمی کند”.

به گفته آبان نیوز، کارکنان پارلمان به طور غیر رسمی از افرادی که تمایل به دنبال کردن روابط جنسی دارند آگاه می شوند.

یکی از کارمندان ارشد سابق به آبان نیوز گفت که گروهی از کارمندان همجنس‌گرا به شوخی می‌گفتند که همگی مورد تمسخر قرار گرفته‌اند و به کسی که «کمترین جذابیت‌اش» نبود، شوخی می‌کردند.

نوکس گفت: «چند وقت پیش به من گفته شد که اگر فکر می‌کنم قرار است آیین‌نامه رفتاری صریحی درباره کارهایی که نمایندگان مجلس می‌توانند و نمی‌توانند انجام دهند وجود داشته باشد، دچار توهم شدم. در واقع، من فکر می کنم ما به آن نیاز داریم. اگر بخواهید در تسکو یا در یک شرکت حسابداری بزرگ، یک بانک، چنین رفتاری داشته باشید، در گوش خود قرار می‌گیرید. و آنچه در مجلس داریم حق مسلم است.»

شارلوت نیکولز، نماینده حزب کارگر اخیراً ادعا کرد که “لیست زمزمه ای” از حدود 40 سیاستمدار وجود دارد که باید در وست مینستر – از جمله دو وزیر سابق کابینه – در کنار هم قرار گیرند.

نماینده مجلس وارینگتون نورث گفت که در مورد همکارانش به او هشدار داده شده که هرگز نوشیدنی را نپذیرند یا با آنها خلوت کنند. این فهرست که نوشته نشده است، شامل افرادی است که به «قلدری یا سوء رفتار جنسی» معروف هستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دیکشنری مریام وبستر می گوید که گاز لایت کلمه سال است اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، “Gaslighting” – ذهن دستکاری، به …