انگلیس می تواند با شکست دادن نیوزیلند، لحن 9 ماه آینده خود را رقم بزند | تیم اتحادیه راگبی انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مناین واقعاً نشانه ای از دوران پرتلاطم ما است که بریتانیا در طول سه ماه بیشتر از نخست وزیرانی که All Blacks در هشت سال با انگلیس بازی کرده اند، داشته است. تقریباً به همان اندازه قابل توجه این واقعیت است که بریتانیا محکم در اتحادیه اروپا بود و دیوید کامرون هنوز در داونینگ استریت بود که ادی جونز کار خود را در تویکنهام آغاز کرد. وقتی مردم عدم قوام توپ بیضی در انگلیس را زیر سوال می برند، این یک مشاهده کاملاً نسبی است.

با این حال، در میان گرداب سیاسی و اقتصادی، برخی چیزها هرگز تغییر نمی کنند. همه سیاه‌پوستان هنوز باخت به انگلیس را تحقیر می‌کنند و خاطرات آخرین دیدار دو تیم، در نیمه نهایی جام جهانی 2019، به طور کامل از بین نرفته است. تیم جونز هرگز بهتر از آن شب در یوکوهاما عمل نکرده است و می توان استدلال کرد که نیوزلند نیز هرگز به طور کامل بهبود نیافته است.

همه اینها جذابیت بیشتری را به این اتحاد سیاه و سفید که مدت ها در انتظار آن بودیم می دهد. انگلیس بالاخره تیمی را انتخاب کرد که بتواند کمی آشفتگی ایجاد کند، در حالی که همه سیاه‌پوستان نمی‌توانند با فروتنی کنار بیایند. یک عصر سرد در انتظار شماست، اما عمل باید به همان اندازه داغ باشد که کلم قدیمی در مدتی طولانی دیده است.

تا حدی به این دلیل است که جونز و انگلیس می دانند که یک نتیجه مناسب زندگی آنها را برای 9 ماه آینده بسیار آسان تر می کند. با وجود تمام صحبت‌های ناپسند درباره واکنش بیش از حد تماشاگران به شکست‌ها، برخی هیجان‌های پس از پیروزی باعث افزایش روحیه در یک مقطع حساس می‌شود. این تیم انگلیس نیاز به حرکت کمی دارد تا آنها را به جام جهانی بعدی در سال 2023 سوق دهد، صرف نظر از تمام جواهرات تاکتیکی که جونز می گوید برای مسابقات سال آینده عقب نشینی می کند.

مسئله کوچک اعتقادی نیز وجود دارد. شکست آرژانتین یک شکست مهم بود، حتی اگر انگلیس زیر نظر جونز بدتر بازی کرده و پیروز شده باشد. بازی هفته گذشته مقابل ژاپنی نامتعارف بازی سخت‌تری بود که می‌توان نتیجه‌گیری سخت و سریع از آن گرفت. اکنون، در نهایت، ما در آستانه دریافت یک نگاه اجمالی از موقعیت واقعی انگلیس هستیم.

از آنجا که، با وجود تمام اطلاعات دریافتی در مورد نزول مداوم نیوزیلند، بازدیدکنندگان در شش تست متوالی گذشته خود برنده شده اند و دیگر آنقدر که در ماه ژوئیه نگاه می کردند آسیب پذیر نیستند. مربی مهاجم جدید آنها، جیسون رایان، تأثیر قابل توجهی داشته است و جو اشمیت نیز به سفت کردن چند مهره تاکتیکی دیگر کمک کرده است. آیا کسی به طور جدی پیشنهاد می کند که آردی ساوه یک آشغال است یا اینکه برودی رتالیک و سم وایتلاک این روزها گربه گربه هستند؟

که این مسئولیت را بر دوش انگلستان می گذارد تا نشان دهد که گروه خود، خرخر بولداگ خود را دوباره به دست آورده است. در تئوری، نشانه‌ها مثبت به نظر می‌رسند، به‌ویژه وقتی صحبت از حمل توپ پویا می‌شود. اگر الیس گنگ، لوک کوان-دیکی، کایل سینکلر، سم سیموندز و بیلی وونیپولا توپ را به سختی و اغلب به دست نگیرند، جونز می خواهد بداند چرا.

سام سیموندز در تمرینات انگلیس
انگلیس معتقد است سام سیموندز می تواند ترکیب موثری را با بیلی وونیپولا در مقابل نیوزلند در پشت سر بگذارد. عکس: دیوید راجرز/گتی ایماژ

در نهایت، همچنین، این پتانسیل برای سیموندز وجود دارد که مشکلاتی را ایجاد کند که او را به عنوان بهترین بازیکن باشگاه اروپا در سال 2020 تبدیل کرد. سازنده. در حال حاضر، در نهایت، این امکان برای او وجود دارد که با بیلی وونیپولا مانند آنچه که اغلب با دیو اوورز در سطح باشگاهی انجام داده است، هماهنگ شود.

اگر انگلیس را در گزینه‌های خط اولیه کمی کوتاه‌تر بگذارد، همینطور باشد. در میان تصاویر ماندگار آخرین دیدار یوکوهاما و نیوزلند از توئیکنهام در سال 2018، زمانی که بازدیدکنندگان مخفیانه 16-15 به خانه رفتند، سام آندرهیل بود که در اطراف وزوز می کرد و سرعت و انرژی را به ارمغان می آورد که ثابت شد مسری است. اگر این بار سیموندز و تام کوری بتوانند کاری مشابه انجام دهند، پشتوانه‌های انگلیس در کمین به‌خوبی سپاسگزار خواهند بود.

و اگر همچنان درست باشد که دو نفر بهینه در مرکز شروع انگلستان، مانو توئیلاگی و هنری اسلید کاملاً مناسب هستند، جونز اکثر بهترین بازیکنان خود را برای این وظیفه خاص در دسترس دارد. اوون فارل که به زودی صددرصد او خواهد شد و بال هایش جک ناول و جانی می دقیقاً می دانند که باید چه انتظاری داشته باشند و جک ون پورتلیت تیزبین تهدیدی تازه در شماره 9 ایجاد می کند. با فردی استوارد در فرم دفاع کناری، هوای هدف که به شدت به یک برخورد شکست خورده اشاره می کند.

بنابراین، تنها چیزی که مورد نیاز است، طرز فکر لازم است، به‌ویژه این باور که پیراهن مشکی ترس‌های کمی دارد. Genge که نفوذ فزاینده‌ای دارد، که می‌گوید در سال 2012، زمانی که انگلیس آخرین بار نیوزیلند را در Twickenham شکست داد، از یک دندان عفونی در کاروانی در دوون پرستاری می‌کرد، ممکن است درست باشد وقتی می‌گوید انگلیس وقتی بیرون می‌رود و اجازه می‌دهد پاره کند، بهترین بازی را دارد. محافظ بریستول که اکنون نایب کاپیتان رسمی انگلیس به همراه ناول است، گفت: “من فکر می کنم وقتی زیاد فکر نمی کنیم در بهترین حالت خود هستیم.”

حتی قبل از اینکه تصمیمات داوری خط مویی را که اکنون تعداد زیادی از مسابقات تست را شکل می‌دهند، در نظر بگیرید، یک چشم‌انداز قابل احتراق ایجاد می‌کند. مطمئناً جالب خواهد بود که ببینیم ماتیو راینال، داور فرانسوی چگونه جریان بازی را کنترل می کند، در حالی که در سپتامبر در ملبورن به نیوزیلند لطف بزرگی در برابر استرالیا در ملبورن انجام داد، زمانی که برنارد فولی را به دلیل اتلاف وقت مقصر دانست. همه بلکز را قادر ساخت تا یک برد غیرمحتمل کسب کنند.

حتی اگر مسابقه اوج فینال جام جهانی زنان در آخر هفته گذشته بین همان تیم ها در اوکلند را تکرار نکند، باید تماشای جذابی داشته باشد. نیوزلند با اختلاف اندکی پیروز شد، اما جای تعجب نخواهد بود اگر انگلیس اکنون تنها نهمین برد خود را مقابل آل بلکس از زمان اولین بازی در سال 1905 کسب کند. دکتر اسپین توپ بیضی فریب خورده می تواند ادعا کند که سهام راگبی انگلیسی از آن شب ویژه در یوکوهاما افزایش یافته است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تظاهرات بیشتر ضد کووید در چین با آتش‌سوزی مرگبار آغاز شد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، تایپه، تایوان — به نظر می …