دزدی مواد غذایی در بریتانیا در حال افزایش است زیرا این کشور برای رکود آماده می شود

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

برچسب های امنیتی روی تکه های گوشت مانند محصولات لوکس یا بطری های الکل قرار داده شده است. این منظره‌ای است که کمتر کسی فکر می‌کرد که در بریتانیا ببیند. اما پس از آن این زمان های عادی نیست.

دزدی های مواد غذایی در بریتانیا در هفته های اخیر به شدت افزایش یافته است که ناشی از تورم سرسام آور است که گمان می رود از هر پنج بریتانیایی یک نفر را به دروازه های فقر سوق داده است. یکی از صاحبان فروشگاه های رفاهی در کاونتری معتقد است که عدم اقدام پلیس تا حدودی مقصر است.

پاول چیما تاجر گفت: «بیکن، سوسیس و همه پنیرها، این بخش حساس است، هدف آنها (دزدها) است.

“هر روز یک حادثه رخ می دهد، هفته گذشته ما یک دزد را با یک چمدان پر گرفتیم. حتی با یک چمدان، پلیس اهمیتی نمی‌دهد.”

نه چندان دور از مغازه پل، گروهی از مردم در یک فروشگاه کمک غذایی صف می کشند. قیمت محصولات اصلی مانند شیر، پنیر و تخم مرغ در سال گذشته بیش از 30 درصد افزایش یافته است.

تخمین زده می شود که نیم میلیون کودک در ماه های آینده در بریتانیا به کمک های غذایی نیاز خواهند داشت. تورم همچنان دو رقمی است و در اکتبر به بالاترین حد خود در 41 سال اخیر یعنی 11.1 درصد رسیده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، ویدیوی بالا را تماشا کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گزارش مورد حمایت سازمان ملل می گوید که دیوار مرجانی بزرگ باید در فهرست میراث جهانی «در خطر» قرار گیرد | دیواره مرجانی بزرگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک ماموریت تحت حمایت سازمان …