کالج ایتون پس از ادعاهایی که دانش آموزان برای بازدید از دختران مدرسه ای دولتی مورد تمسخر قرار گرفتند عذرخواهی کرد | مدارس خصوصی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کالج ایتون عذرخواهی کرده و تعدادی از دانش‌آموزان را پس از ادعاهایی مبنی بر اینکه گروهی از دخترانی که از یک مدرسه دولتی در نزدیکی بازدید می‌کردند، مورد استفاده قرار گرفته‌اند، مورد توهین‌های نژادپرستانه و تمسخر قرار گرفته‌اند، عذرخواهی کرده و «تحریم» کرده است.

مدرسه خصوصی پسرانه در نزدیکی ویندزور، برکشایر، به بی‌بی‌سی گفت که تحقیقاتی در مورد این حادثه که هفته گذشته طی سخنرانی نایجل فاراژ رخ داد، انجام شد.

فردی که گفته است والدین یکی از دخترانی هستند که در این سخنرانی شرکت کرده بودند، به طور ناشناس در شبکه های اجتماعی نوشت که دانش آموزان در سالن سخنرانی هو می شدند و مورد “توهین های نژادپرستانه” و “عقاید عموماً زن ستیزانه” قرار گرفتند. آنها در مورد دانش آموزان مدرسه خصوصی گفتند: “رفتار آنها افتضاح بود.”

پوستر همچنین می‌گفت که پسران ایتون «بدترین نظرات فاراژ در مورد مهاجران و کووید» را تشویق کرده‌اند.

این کالج به بی‌بی‌سی گفت که «بی‌قید و شرط» به خاطر این رفتار «کاملاً غیرقابل قبول» عذرخواهی کرده است.

فاراژ گفت که جو در طول صحبت های او “آشوب” بود.

در سال 2013، انجمن دیپلماتیک سالزبری میزبان رهبر وقت Ukip در Eton برای سخنرانی به نام اروپا: داخل یا خارج؟

این مدرسه که بیش از 40000 پوند در سال برای شبانه روزی دریافت می کند، بوریس جانسون، پرنس ویلیام، پرنس هری و دیوید کامرون را از جمله فارغ التحصیلان خود می داند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

انتخاب کنندگان گرجستان در آخرین روز رای گیری سنای آمریکا به پای صندوق های رای می روند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، رای دهندگان ایالت جورجیا قرار است …