جان لوئیس، بول‌باز سابق تیم ملی انگلیس به عنوان مربی تیم زنان منصوب شد | تیم کریکت زنان انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جان لوئیس به عنوان سرمربی جدید تیم زنان انگلیس منصوب شد و به موقع هدایت تور این تیم در هند غربی را در ماه آینده بر عهده گرفت.

کویچ سابق گلاسسترشایر و انگلیس یک چهره با تجربه در کریکت بورد انگلیس و ولز است، که قبلاً به عنوان سرمربی تیم زیر 19 سال مردان و مربی سریع بولینگ تیم بزرگسالان مردان زیر نظر کریس سیلوروود کار کرده است.

او در اوایل سال جاری به یک خلاصه توسعه گسترده‌تر رفت، اما پس از جدایی لیزا کیتلی استرالیایی در پایان تابستان، تصمیم گرفت جایگزین او شود.

اولین ماموریت او در دریای کارائیب با سه ODI و پنج T20 در دسامبر خواهد بود، اما توجه به سرعت به برنامه پرمخاطب سال 2023 معطوف می شود که شامل سریال Ashes خانگی مورد انتظار و جام جهانی T20 در آفریقای جنوبی است.

لوئیس، که یک تست در سال 2006 و 15 بازی با توپ سفید بین سال‌های 2005 تا 2007 انجام داد، گفت: «منصوب شدن به عنوان سرمربی تیم زنان انگلیس بسیار هیجان‌انگیز است. این یک چالش جدید است، و من نمی توانم صبر کنم تا در آن گیر کنم.

من در چند سال گذشته از راه دور تماشا کرده ام و واضح است که دلایل زیادی برای خوش بین بودن در مورد شانس این تیم در آینده وجود دارد.

تمرکز فوری ما بر هند غربی است و به ویژه کسب امتیازاتی در مسابقات قهرمانی زنان ICC، و سپس به آفریقای جنوبی و جام جهانی T20 زنان ICC نگاه خواهیم کرد.

انتصاب لوئیس در روزی تایید شد که برنامه‌هایی برای تکان دادن صد زن در فصل آینده با ارائه یک پیش‌نویس مشخص شد. در حالی که قبلاً چنین سیستمی برای مسابقات مردان وجود داشت، تیم های زنان قبلاً در بازار آزاد فعالیت می کردند.

هر یک از هشت تیم می توانند تنها چهار بازیکن باقی مانده را معرفی کنند که حداقل چهار بازیکن دیگر در مرحله پیش نویس امضا شده اند. ولز فایر پس از پایان تابستان امسال، اولین انتخاب در درافت را دریافت خواهد کرد، و قهرمانان بیضی شکست ناپذیر آخرین انتخاب را در دور اول خواهند داشت.

در جای دیگر، بانک مرکزی اروپا تعیین کرده است که اولین آزمایش بین مردان انگلیس و پاکستان در راولپندی باقی خواهد ماند. مقامات به دلیل ناآرامی های سیاسی در پی تیراندازی به نخست وزیر سابق عمران خان، به فکر تغییر به کراچی بودند.

با این حال، اولین تور آزمایشی انگلستان به مدت 17 سال به پاکستان، اکنون طبق برنامه سفر اولیه خود با آغاز آزمون در راولپندی در 1 دسامبر انجام خواهد شد. تیم آزمایشی انگلیس قرار است روز شنبه پس از یک اردوی آموزشی در امارات متحده عربی به پاکستان پرواز کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

خرده فروشان بنزین و گازوئیل بریتانیا متهم به تاکتیک های “موشک و پر” | قیمت بنزین

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، پس از اینکه رانندگان در سال …