رونی اوسالیوان توسط دینگ جونهویی در مسابقات اسنوکر قهرمانی انگلستان سفید شد | اسنوکر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رونی اوسالیوان پس از شکست 6-0 توسط دینگ جونهویی از مرحله یک چهارم نهایی قهرمانی انگلستان در یورک خارج شد. اوسالیوان شماره 1 جهان برای اولین بار در 30 سال دوران حرفه ای خود در مسابقات Triple Crown سفید شد و در چهار فریم پایانی فقط 4 امتیاز کسب کرد.

این بازیکن 46 ساله که هفت بار عنوان قهرمانی انگلستان را به دست آورده است، گفت: دیدن بازی خوب دینگ بسیار عالی است. او یک کار کلاسی است. بعد از آن فقط به او گفتم: “تو عالی بازی کردی، برو و آن را ببر، کار را تمام کن.” فکر می کنم همه ما طرفدار دینگ هستیم.

“بعضی روزها بازی می کنی و عالی پیش می رود و بعضی روزها اینطور نیست. فقط یکی از آن روزها بود، چه کاری می توانید انجام دهید؟ سی سال است که در این بازی حضور داشته‌ام، در طول راه چند ضربه خوردم.»

دینگ اوسالیوان را به دلیل اشتباهات متعدد در دو فریم بسته اولیه تنبیه کرد و از 2-0 به بالا، شماره 38 جهان چین هرگز به عقب نگاه نکرد.

این بازیکن 35 ساله شکست های متوالی 88، 94، 87 و 131 را در هر چهار فریم بعدی جمع آوری کرد تا به جایزه 250000 پوندی برنده و چهارمین تاج بریتانیایی خود پس از برنده شدن در این رویداد در سال های 2005، 2009 و 2019 نزدیک شود.

دینگ در نیمه نهایی بعد از ظهر شنبه بعد از ظهر با تام فورد بازی خواهد کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جنگ اوکراین: اروپا باید در زمستان امسال صد هزار پناهنده اوکراینی را آماده کند.

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، رئیس شورای پناهندگان نروژ (NRC) در …