دو مرد کانادایی متهم به تیراندازی به حیوانات در پارک سافاری | کانادا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دو مرد کانادایی به ورود به یک پارک سافاری در کبک و تیراندازی به سه گراز وحشی و یک گوزن متهم شده‌اند.

پلیس می گوید متیو گدار و جرمیا ماتیاس پولسون در شامگاه 10 نوامبر از سد پارک امگا عبور کردند.

یک نگهبان که در آن زمان مشغول به کار بود متوجه شد یک وسیله نقلیه به طور غیرقانونی وارد پارک شده و به پلیس خبر داد. لحظاتی بعد صدای تیراندازی شنید.

«پلیس به سرعت وارد شد و یک خودرو را شناسایی و توقیف کرد. هر دو مرد دستگیر شدند. مارک تسیر، سخنگوی پلیس استان کبک به Canadian Press گفت: پلیس چهار لاشه حیوان را در داخل خودرو پیدا کرد. پلیس همچنین از این خودرو سلاح گرم کشف و ضبط کرد.

این زوج با اتهاماتی از جمله کشتن عمدی حیواناتی که برای مقاصد قانونی نگهداری می شوند، شکستن و ورود، حمل غیرقانونی اسلحه گرم و شلیک غیرقانونی اسلحه گرم در هنگام استراحت و ورود به داخل روبرو هستند.

این پارک در 80 کیلومتری (50 مایلی) شمال غربی اتاوا، به دلیل طیف گسترده ای از حیوانات کانادایی از جمله گرگ، گوزن، گوزن، گاومیش کوهان دار امریکایی و کاریبو که در مزارع و جنگل های پارک پرسه می زنند، در میان خانواده ها محبوب است. بازدیدکنندگان می توانند یک مسیر 12 کیلومتری را از طریق این مرکز رانندگی کنند و از وسایل نقلیه خود به بسیاری از حیوانات غذا دهند.

سخنگوی پارک امگا، بیلی-پریسکا ژیروکس، در بیانیه ای گفت: “ما تمام تلاش های لازم را انجام داده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که این وضعیت دوباره تکرار نمی شود، برای ایمنی همه و برای ایمنی حیوانات گرانبها.”

گدار 47 ساله به عنوان راهنمای شکار کار می کند و تصاویری از یک سفر شکار اخیر در شمال انتاریو در روزهای قبل از حادثه ادعایی در فیس بوک منتشر کرد.

گدار روز دوشنبه با قرار وثیقه آزاد شد و از بازدید از پارک منع شد. او همچنین از ارتباط با ماتیاس پولسون و حمل اسلحه منع شده است. او همچنین مجاز به مصرف مواد مخدر و الکل نیست. او به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

پلیس می گوید که ماتیاس پولسون، 21 ساله، زمانی که در 10 نوامبر دستگیر شد، در شرایط مشروط بود و همچنان در هال، کبک در بازداشت به سر می برد.

این دو مرد قرار است روز جمعه در دادگاه گاتینو حاضر شوند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کولو توره با قراردادی سه و نیم ساله به عنوان سرمربی جدید ویگان منصوب شد | ویگان اتلتیک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، کولو توره به عنوان سرمربی جدید …