Highmark Health، Google Cloud، شریک لیگ برای ساخت «درب ورودی دیجیتال»

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Google Cloudشرکت بیمه سلامت Highmark Health and League، پلتفرمی که به سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی و شرکت‌های سلامت مصرف‌کننده در ساخت ابزارهای دیجیتال کمک می‌کند، همکاری خود را برای ایجاد یک پلتفرم سلامت دیجیتال برای اعضای Highmark اعلام کرد.

پورتال عضو My Highmark چیزی را در اختیار اعضای بیمه‌گذار قرار می‌دهد که شرکت‌ها آن را «درب ورودی دیجیتال» می‌نامند، جایی که می‌توانند مراقبت‌های خود را انجام دهند، صورت‌حساب‌ها را پرداخت کنند، هزینه‌ها را ارزیابی کنند و مراقبت‌های بهداشتی مجازی، از جمله مراقبت‌های فوری مجازی را دریافت کنند.

اعضا به پیشنهادات دیجیتال متمرکز بر شرایط مزمن و شیوه‌های چندتخصصی مجازی، از جمله مراقبت‌های اولیه، سلامت رفتاری، اطفال و سلامت زنان دسترسی خواهند داشت. برنامه‌های شخص ثالث و برخی از برنامه‌های مزایای حمایت شده توسط کارفرما نیز قابل دسترسی خواهند بود.

هایمارک 6.8 میلیون عضو در پنسیلوانیا، دلاور، ویرجینیای غربی و نیویورک دارد. اعضای منتخب از ژانویه 2023 به پلتفرم دسترسی خواهند داشت.

روند بزرگتر

در سال 2020، هایمارک هلث و گوگل اعلام کردند یک همکاری شش ساله برای توسعه پلتفرم پویای سلامت زندگی، که هدف آن کاهش تجربه مراقبت های بهداشتی برای بیماران و کاهش بار اداری بر روی ارائه دهندگان بود.

متعاقباً سازمان ها اعلام کردند که Verily و شرکت تابعه مراقبت مزمن Onduo آن به این مشارکت ملحق خواهند شد. این شرکت ها با هم اعتبار بالینی را برای ابزارهای سلامت دیجیتال متمرکز بر مشارکت بیمار توسعه و ایجاد خواهند کرد.

در اوایل سال جاری، League و Google Cloud اعلام کردند مشارکت استراتژیک خودشان طبق این ترتیب، League از Google Cloud’s Healthcare API برای ایجاد یک پلت فرم تجربه مصرف کننده مراقبت های بهداشتی استفاده می کند.

در ماه اکتبر، آمار گزارش داد که هایمارک مبتنی بر Pa. داروهای دیجیتالی منتخب را تحت پوشش قرار می دهد که توسط FDA تایید شده اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ترس برای تمام نیروگاه های هسته ای اوکراین پس از تعطیلی اضطراری | اوکراین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، در پی تعطیلی اضطراری بی …