کیر استارمر فاش کرد: من یک محافظه‌کار را بوسیده‌ام و شرمنده نیستم | کیر استارمر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کیر استارمر سعی کرد کمی بیشتر در مورد خودش فاش کند و اعتراف کرد که “قاعده محافظه‌کاران را هرگز نبوس” را زیر پا گذاشته و شرمنده نیست.

رهبر حزب کارگر گفت که وقتی صحبت از روابط شخصی و سیاست به میان می‌آید «قبیله‌ای» نیست، زیرا نسبتاً دیر وارد صحنه سیاسی شده است. او در صحبت با رادیو تایمز پیشنهاد کرد که فقط افرادی که در حباب سیاسی هستند بر حفظ تفرقه متمرکز هستند.

استارمر در پاسخ به سوالی درباره دیگر چهره‌های حزب کارگر که نشان‌های «هرگز یک محافظه‌کار را نبوسید» می‌پوشند، گفت: «می‌ترسم این قانون را شکسته باشم. من قبیله نیستم من با بسیاری از نمایندگان حزب محافظه کار رابطه بسیار خوبی دارم. من از این بابت خجالت نمی کشم و دوستان بسیار خوبی دارم که محافظه کار هستند و آنها دوستان بسیار بسیار خوبی من برای مدت بسیار بسیار طولانی بوده اند و ممکن است این مدت طولانی ادامه داشته باشد.

در طول تابستان، لوسی پاول، یکی از اعضای کابینه سایه استارمر، پس از اینکه در عکسی با تی شرتی با عبارت «هرگز یک محافظه‌کار را نبوسید» در غرور منچستر به تصویر کشیده شد، با انتقاد مواجه شد.

سارا بریتکلیف نماینده حزب محافظه کار شکایت کرد که این عبارت حس «ما در مقابل آنها» را ایجاد می کند، در حالی که جیمز کلورلی، وزیر آموزش وقت، به شوخی گفت که اگر پاول به خوبی پرسیده بود، «یکی» [Tory] در نهایت بله خواهد گفت».

استارمر تلاش های خود را برای حفظ زندگی “تا حد امکان عادی” برای خانواده اش توصیف کرد و گفت که تمام تلاش خود را برای گذراندن وقت با فرزندانش انجام داده است.

او گفت: “من نمی‌خواهم در 10 سال آینده مردی باشم که “کاش زمان بیشتری را با فرزندانم می‌گذراندم”. من یک قانون توقف سخت در روز جمعه در ساعت 6 بعد از ظهر دارم. من هیچ کاری انجام نخواهم داد. من در خانه خواهم بود.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“به هیچ وجه قمار ممنوع”: ساوتگیت اصرار دارد که آمادگی کین را در برابر ایالات متحده به خطر نمی اندازد | انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، گرت ساوتگیت اعتراف کرده است که …