تهدیدهای مرگ، RFU را وادار می کند تا اقدامات بیشتری را علیه Erasmus | اتحادیه راگبی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

راگبی آفریقای جنوبی تحت فشار فزاینده‌ای قرار دارد تا علیه راسی اراسموس اقدامی انجام دهد، زیرا اتحادیه فوتبال راگبی به دلیل اظهارنظرهای رسانه‌های اجتماعی او در مورد عملکرد داوری وین بارنز که منجر به تهدید به مرگ این داور شده است، شکایت کرد.

قابل درک است که RFU در این هفته نامه ای خشمگین به همتایان آفریقای جنوبی خود نوشت و توضیح داد که چگونه بارنز – که شنبه گذشته مسئولیت صدمین آزمون خود را در پیروزی محدود فرانسه بر آفریقای جنوبی بر عهده داشت – در معرض تهدیدهای آنلاین قرار گرفته است، در حالی که خانواده اش نیز هدف قرار گرفته است.

اراسموس پنجشنبه شب توسط راگبی جهانی برای دو مسابقه به دلیل طغیان هایش در رسانه های اجتماعی پس از آن مسابقه در مارسی محروم شد – به این معنی که او در هفته آینده درگیری اسپرینگ باکس با انگلیس در توئیکنهام را از دست خواهد داد – اما سروصدای فزاینده ای برای کارفرمایانش وجود دارد. مدیر راگبی آفریقای جنوبی به تازگی از محرومیت 12 ماهه از فعالیت های روز مسابقه به دلیل ویدیوی یک ساعته و انتقاد پزشکی قانونی خود از داور استرالیایی نیک بری در جریان تور شیرهای بریتانیایی و ایرلندی در آفریقای جنوبی در سال 2021 بازگشته بود. وارن گاتلند، که مربیگری شیرها در برابر آفریقای جنوبی، همچنین از اتحادیه خواسته است تا به اراسموس دستور دهد از اظهار نظر در رسانه های اجتماعی خودداری کند.

گفته می‌شود که RFU از آسیب‌های روانی که نظرات اراسموس برای مقامات می‌تواند داشته باشد نگران است – بری فشار شدیدی را که در سال گذشته به او وارد شد فاش کرد – و از مدیر راگبی Springboks می‌خواهد که پست‌های خود را حذف کند، از جمله تعدادی ویدیو از حوادث. همراه با پیام های کنایه آمیز او همچنین روز جمعه پست کرد که قصد تشویق حامیان آفریقای جنوبی برای هدف قرار دادن بارنز با سوء استفاده آنلاین را نداشته است. اراسموس روز پنجشنبه نوشت: «مثل خودم که داور آزمون فرانسوی و خانواده‌اش تهدید و سوءاستفاده شده‌اند. ظاهراً این تا حدودی به دلیل توییت های من است که کاملاً بی اساس است. هدف توئیت‌ها مسئولان نبود، بلکه به طرفداران آفریقای جنوبی در مورد اینکه چه کاری باید بهتر انجام دهیم، بود. به من سر بزن نه داور!!”

با این حال، ارامسوس طرفداران گسترده ای در رسانه های اجتماعی دارد و اظهارات او به ناچار منجر به سیل سوءاستفاده شد. در واقع، به دنبال ادعاهای او، همسر چسلین کولبه، وینگر آفریقای جنوبی، به نظر می‌رسد در پستی در شبکه‌های اجتماعی که حذف شده است، القا می‌کند که مسئولان مسابقه برای پیروزی فرانسه بر اسپرینگ‌باکس رشوه گرفته‌اند.

اراسموس سرانجام به دلیل رفتارش در جریان تور Lions در نوامبر گذشته ممنوع شد – چهار ماه پس از این حوادث – اما راگبی جهانی از آن زمان روند انضباطی خود را برای اتخاذ اقدامات محکم تر با اراسموس که به سرعت 12 ماه پس از آن تحریم شد، افزایش داده است. او پس از شکست سخت آفریقای جنوبی مقابل ایرلند، پست های مشابهی در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

در بیانیه جهانی راگبی در روز پنجشنبه آمده است: “مسئولان مسابقات ستون فقرات ورزش هستند و بدون آنها هیچ بازی وجود ندارد. راگبی جهانی هرگونه انتقاد عمومی از انتخاب، عملکرد یا درستکاری رسمی مسابقات را که نقش آنها، فرآیند بازخورد مربی/مسئولان مسابقه مبتنی بر اعتماد و ارزش‌های صداقت، احترام، همبستگی و انضباط را که در قلب ورزش قرار دارند، تضعیف می‌کند، محکوم می‌کند. رفتار کادر مربیان و مسئولان مسابقه به طور گسترده توسط هواداران، رسانه ها و شرکت کنندگان در هر سطح مشاهده می شود و چنین رفتارهایی بر نحوه اعمال ارزش ها در سراسر بازی تأثیر می گذارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رحیم استرلینگ برای تصمیم گیری در مورد بازگشت به جام جهانی انگلیس زمان بیشتری می گذارد | رحیم استرلینگ

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، رحیم استرلینگ پس از دزدی از …