جرمی هانت می‌گوید که سلب وضعیت نامزدی برای بریتانیا کار اشتباهی است | بیانیه پاییز 2022

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جرمی هانت از مقاومت در برابر اقدامات برای وادار کردن افراد فوق ثروتمندی که در بریتانیا زندگی می‌کنند اما مالیاتی بر درآمد خارج از کشورشان پرداخت نمی‌کنند، دفاع کرده است، زیرا او در مورد دو سال آینده «چالش‌آمیز» برای خانواده‌ها هشدار داد.

پس از استقبال سرد از طرح خود در بیانیه پاییز برای کشاندن 6 میلیون نفر به نرخ های مالیاتی بالاتر در حالی که بریتانیا در رکود فرو می رود، صدراعظم گفت که فشار نمی تواند فقط بر “گروه بسیار کوچکی از افراد بسیار ثروتمند” وارد شود.

او وعده “کاهش شدید” تورم در پایان سال 2023 را داد، سلف خود محافظه‌کاران را هدف گرفت، توضیح داد که چرا بسیاری از اقدامات اعلام شده در روز پنجشنبه احتمالا تا پس از انتخابات بعدی اجرایی نمی‌شوند و به نظر می‌رسد که برگزیت مانع تجارت و رشد شده است. .

هانت در مجموعه‌ای از مصاحبه‌هایی که برای اطمینان دادن به مردم نگران هستند که بحران هزینه‌های زندگی با افزایش مالیات و کاهش هزینه‌ها که برای پر کردن یک «سیاه‌چاله» ۵۵ میلیارد پوندی طراحی شده‌اند، اطمینان دهد، اذعان کرد که بیشتر خانواده‌ها با «زمان سختی» روبرو هستند.

او که از سوی حزب کارگر به دلیل عدم لغو وضعیت غیرمسکونی که نزدیک به 70000 نفر از افراد فوق ثروتمند از آن برخوردار بودند مورد انتقاد قرار گرفت، از توجه دقیق او به این ایده اجتناب کرد.

“HMT [His Majesty’s Treasury] او به برنامه امروز رادیو بی بی سی گفت: به من نگفت که قرار است به اقتصاد کمک کند تا این کار را انجام دهد.

هانت گفت که فکر نمی کند لغو وضعیت مالیاتی ویژه “معنی” داشته باشد و مدعی شد که اگرچه ممکن است از نظر سیاسی محبوب باشد، اما برای مشاغل و رفاه “کار اشتباهی” است.

او به طرح‌های مشابهی که در سراسر ایرلند، فرانسه، اسپانیا و پرتغال راه‌اندازی می‌شود اشاره کرد و مدعی شد که افراد فوق‌ثروتمند برای خرج بیشتر پول خود در این کشورها نقل مکان می‌کنند و افزود که او نمی‌خواهد به جذابیت بریتانیا آسیب برساند.

در حالی که هانت از ماندن در همه پرسی اتحادیه اروپا در سال 2016 حمایت کرد و قول داده بود که برگزیت را با موفقیت انجام دهد، به نظر می رسید که این امر به طور جدی بر اقتصاد تأثیر گذاشته است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیوستن مجدد به بازار واحد باعث افزایش رشد می‌شود، گفت: «من فکر می‌کنم تجارت بدون محدودیت با همسایگان و کشورهای سراسر جهان برای رشد بسیار مفید است.»

هانت اصرار داشت که «اطمینان زیادی دارد که در طول سال‌های آینده ما در خارج از بازار واحد خواهیم دید که می‌توانیم اکثریت قریب به اتفاق موانع تجاری موجود بین ما و اتحادیه اروپا را از بین ببریم» اما هشدار داد: «این کار به زمان نیاز دارد».

او پیوستن مجدد بریتانیا به بازار واحد را رد کرد و گفت که «این برخلاف آنچه که مردم در هنگام حمایت از برگزیت به آن رأی می‌دادند، یعنی کنترل مرزهای ما، مخالف بود» و گفت «راه‌های دیگری وجود خواهد داشت که بیش از این مزایا را جبران کند». “.

هانت در تصویری از بودجه کوچک فاجعه بار Liz Truss و Kwasi Kwarteng که تنها هشت هفته پیش رونمایی شد، هانت بارها به اشتباهات خود اذعان کرد.

او گفت: «پول سالم بیشتر از مالیات‌های کم اهمیت دارد، هر چند که «مسائل بسیار بزرگ‌تری» وجود دارد که به مشکلات بریتانیا کمک کرده است، از جمله کووید و جنگ در اوکراین.

با توجه به اینکه بسیاری از کاهش هزینه‌ها تا پس از انتخابات بعدی اجرایی نمی‌شوند، هانت گفت که برخی از اقدامات را در بیانیه پاییز خود تغییر داده است، زیرا معتقد است بدتر کردن رکود کاری اشتباه است.

هانت پیش بینی کرد که تورم که بالای 11 درصد است، در پایان سال آینده باید شاهد یک “افت شدید” باشد.

اگرچه تا کنون انتقادات بی‌صدا از سوی نمایندگان محافظه‌کار صورت گرفته است، صدراعظم سعی کرد جلوی هر گونه حمله از سوی پشتیبان‌های خود را بگیرد و به آن‌ها گفت: «هیچ محافظه‌کاری در تصمیم‌گیری‌های دشوار وجود ندارد.»

هانت همچنین تاکید کرد که افزایش 12p در عوارض سوخت در هر لیتر پیش بینی شده توسط دفتر مسئولیت بودجه (OBR) توسط دولت تصمیم گیری نشده است. ما در بودجه آینده در بهار در مورد آن تصمیم خواهیم گرفت. این فقط یک فرضیه بود که OBR مطرح کرد.»

و به‌عنوان وزیر بهداشت سابق، هانت گفت: «انتخاب دشواری بود که اگر بخواهید شخصاً باید انجام می‌دادم، و همچنین در جهت منافع عمومی» تأخیر در معرفی سقف مادام‌العمر در هزینه‌های مراقبت اجتماعی.

ریچل ریوز، صدراعظم سایه، از افزایش مزایا و حقوق بازنشستگی با تورم استقبال کرد و گفت که کشور باید «از این حلقه نابودی که تحت حاکمیت محافظه کاران رشد پایین، سرمایه گذاری کم، مالیات های بالا، خدمات عمومی در حال فروپاشی قرار گرفته ایم، خارج شود».

او تصدیق کرد که وضعیت دشوار مالی عمومی احتمالاً برنامه‌های حزب کارگر را در صورت پیروزی در انتخابات عمومی بعدی مختل می‌کند، اما تاکید کرد: «حتی اگر ارث مالی سختی داشته باشید، و ما می‌دانیم که یک دولت کارگری به دلیل انتخاب‌ها چنین خواهد داشت. محافظه‌کاران انجام داده‌اند، هنوز هم می‌توانید انتخاب‌های متفاوتی داشته باشید و چیزهای مختلف را در اولویت قرار دهید.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ادای احترام به دانشجوی هال که پس از نیش مشکوک عنکبوت جان باخت | بدنە ضد آب شناور

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، به دانش آموز 19 ساله …