دیدگاه حوزه انتخابیه جرمی هانت در ساری: “همه در بحران هستند” | بیانیه پاییز 2022

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

با بازگشت جرمی هانت به صندلی خود در مجلس عوام پس از ایراد بیانیه پاییزی خود در بعدازظهر پنجشنبه، چشم انداز فوری کشور تاریک به نظر می رسید.

و چشم‌انداز هانت در حوزه انتخابیه‌اش به همین شکل شکننده به نظر می‌رسد، اگر نظرسنجی‌ها باور شود. کرسی ساری جنوب غربی که در انتخابات گذشته به راحتی در اختیار هانت بود، اکنون هدف لیبرال دموکرات ها است.

میزان خشم نسبت به دولت در میان برخی از رای دهندگان هانت در روز پنجشنبه قابل لمس بود، حتی اگر آنها در یکی از کم محروم ترین مناطق کشور زندگی می کنند.

«ما در بحران هستیم. بسیاری از خانواده من حداقل یک یا دو بار در سال جاری از بانک های مواد غذایی استفاده کرده اند. «همه در بحران هستند، [the price of] همه چیز داره بالا میره در شرایطی که کشور در رکود است، ما دچار رکود شده ایم. از نظر من، این عبارت است «به ثروتمندان غذا بده، به فقرا گرسنگی بده».

کالین کولریج، 61 ساله، مربی سابق بهبودی برای افرادی که با اعتیاد به مواد مخدر و الکل سروکار دارند، می‌گوید: «اقتصاد در حال وحشی شدن است. به نظر می رسد جرم و جنایت بیشتر است زیرا مردم نمی توانند آنچه را که برای زندگی نیاز دارند به دست آورند. آنها نمی توانند غذا بخورند. استانداردهای زندگی در حال کاهش است. استانداردهای زندگی برای جوانان ضعیف تر می شود. وقتی بزرگ می شوند، فرصتی ندارند.»

کالین کولیج
کالین کولریج: “در حال بزرگ شدن، [young people] فرصتی ندارند. عکس: مارتین گادوین/ آبان نیوز

یک زن که اخیراً دانشگاه را ترک کرده بود، گفت که در آستانه شروع کار در لندن است. این زن که نخواست نامش فاش شود، گفت که باید زندگی با والدینش و جسارت یک سفر رفت و برگشت سه ساعته به محل کار را ببلعد زیرا هزینه های مسکن در پایتخت بسیار زیاد است.

وضعیت خدمات عمومی نیز منبع ناامیدی بود. دیو و کتی آلن، بازنشستگانی که در دورست زندگی می‌کنند و دختر و نوه‌شان را در گودالمینگ ملاقات می‌کردند، از مشکلات روزافزون در ملاقات با پزشک ابراز تاسف کردند. کتی 62 ساله گفت: «اگر می‌خواهید یک قرار ملاقات داشته باشید، تلفن می‌زنید و گاهی سه هفته طول می‌کشد.

هر کدام مسئولیت مشکلات اقتصادی کشور را کجا قرار دادند؟ در درجه اول با دولت گفتند.

هانت یکی از چندین حزب محافظه کار ارشد بود که اخیراً در معرض خطر جدی از دست دادن کرسی های خود در انتخابات عمومی بعدی قرار دارد. یک نظرسنجی برای کنگره اتحادیه های کارگری که در پایان نخست وزیری لیز تراس انجام شد، حاکی از پیروزی قاطع حزب کارگر در سطح ملی بود که هانت، جیکوب ریس-موگ و ترز کافی در میان وزرای کابینه آن زمان با مشکل مواجه شدند.

کلی کلارک
کلی کلارک: “از نظر من، غذا دادن به ثروتمندان، گرسنگی دادن به فقرا است.” عکس: مارتین گادوین/ آبان نیوز

در زمان های عادی، اکثریت هانت که تقریباً 9000 نفر هستند، به اندازه کافی امن به نظر می رسند. اما این زمان های عادی نیست. کولریج به هانت فرصت 50-50 برای حفظ صندلی خود را داد. کلارک گفت بعید است که اصلا رای دهد.

شارلوت اسمیت، 47 ساله، که در حسابداری کار می کند، گفت که معتقد است هانت و ریشی سوناک در تلاش هستند تا خود را از شکست همکاران محافظه کار خود جدا کنند – تاکتیکی که او فکر می کرد ممکن است هنوز کارساز باشد.

او می گوید: «آنها سعی می کنند آن را واقعاً بد جلوه دهند تا وقتی تدابیرشان اجرا شد، بتوانند بگویند «ببینید ما در مورد آن چه کرده ایم». او سعی خواهد کرد برای هر پیشرفتی اعتبار داشته باشد.» او درباره هانت گفت.

“من تعجب می کنم اگر او آن را از دست بدهد، زیرا رای دهندگان مسن تر زیادی وجود دارند که به او رای می دهند … مطمئناً دوست دارم ببینم که محافظه ها دماغ خونی دارند. اما اگر در اینجا شکست بخورند تعجب می کنم. یک حباب در اطراف وجود دارد که در آن افراد افتضاحی وجود دارند که خیلی راحت زندگی می کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ایالات متحده منتظر “پاسخ جدی” روسیه در مورد پیشنهاد انتشار بریتنی گرینر است | روسیه

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک دیپلمات ارشد آمریکایی گفت …