“یکی دیگر برای جوان ها”: اسکینر و بدیل آهنگ جشن سه شیر را ضبط کردند | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فرانک اسکینر و دیوید بدیل، پیش از آغاز جام جهانی مردان در سال 2022 که از روز جمعه آغاز می شود، نسخه بازسازی شده و جشنی از سرود فوتبال سال 1996 سه شیر خود را منتشر کردند.

در بحث انتشار آهنگ، این دو نفر گفتند که اگرچه عبارت معروف آنها «فوتبال به خانه می‌آید» پس از پیروزی برای تیم زنان انگلیس در اوایل سال جاری اضافی شده بود، آنها «یک بار دیگر برای بلوک‌ها» به آن خواهند داد.

اسکینر در روز پنج‌شنبه به One Show گفت: «ما نمی‌توانیم در برابر این واقعیت مقاومت کنیم که جام جهانی در کریسمس برگزار شد و مردم در گذشته گفته‌اند که آهنگ‌های فوتبال کمی مزاحم هستند و بدیهی است که آهنگ‌های کریسمس کمی گیرکننده هستند.

“در ریاضیات دو منفی یک مثبت را نشان می دهند، بنابراین ما فکر می کنیم در این موضوع آنقدر مشکل وجود دارد که کلاسیک خواهد بود.”

بدیل افزود: «شیرها آن را به خانه آوردند، فوتبال به خانه آمد و برخی می گویند این پایان آهنگ است، دیگر آن را نخوانید. اما ما تصمیم گرفتیم یک بار دیگر به آن بدهیم، بر این اساس که بلوک‌ها آن را به خانه نیاورده‌اند.»

مسابقات مردان که در قطر برگزار می شود از 20 نوامبر تا 18 دسامبر برگزار می شود.

این موزیک ویدیو اسکینر و بدیل را نشان می‌دهد که جامپرهای کریسمس به تن دارند در حالی که در کنار جوان‌ترهایشان قرار گرفته‌اند و در حالی که آواز می‌خوانند، درختی را با گلوله‌های شیرهای شیر تزئین می‌کنند.

بخشی از ترانه‌های جدید عبارتند از: «بچه‌ها هرچه تلاش می‌کنند نفرین شده به نظر می‌رسند و فکر می‌کنم می‌دانم چرا، آنها فقط در ماه ژوئیه دچار جنون شده‌اند.

«اما دسامبر است… سه شیر روی یک سورتمه. بابانوئل با الهام از شیرهای شیر می گوید: «بیا بازی کنیم».

اسکینر در مورد عملکرد لیونس که پس از شکست آلمان در ژوئیه قهرمان یورو شد، گفت: «واقعیت این است که بهترین بازیی که تا به حال در یک تیم انگلیس دیده‌ام تابستان امسال بود و آن شیرها بودند.

اینطور نبود: “اوه بله، ما باید از بازی زنان حمایت کنیم” – نه، این فوتبال درخشان بود.”

سه شیر برای اولین بار توسط اسکینر، بدیل و ایان برودی در سال 1996 منتشر شد و از آن زمان به یک آهنگ محبوب بریتانیایی در مسابقات بزرگ بین المللی فوتبال تبدیل شد.

اولین بازی انگلیس در جام جهانی 2022 قرار است روز دوشنبه برابر ایران برگزار شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

طراح Balenciaga بابت کمپین “نامناسب” با حضور کودکان متاسفم | بالنسیاگا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، طراح خلاق Balenciaga به دلیل …