“این به آرامی همه ما را می کشد”: شیفت شب چگونه بر کارگران ایالات متحده تأثیر می گذارد | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

راجر راینهارت در شیفت سوم یک کارخانه تولید آبجو در میشیگان از ساعت 10 شب تا 8 صبح، چهار روز در هفته کار می کند. او در ابتدا کار شبانه را شروع کرد زیرا این تنها شیفت موجود در هنگام شروع کار بود، اما با پرداخت دستمزد اضافی به این کار ادامه داد.

اما آسان نیست.

«همه چیز به خواب برمی گردد. پرده‌های خاموش، نویز سفید و مکمل‌های ملاتونین تنها این کار را انجام می‌دهند. بدن شورش می کند. زمانی که خوب پیش نمی‌روم، هر 90 دقیقه تا دو ساعت یک‌بار بیدار می‌شوم و ممکن است بیشتر روزهای هفته را تنها با چهار ساعت خواب پشت سر بگذارم.» “این تغییر به آرامی همه ما را می کشد.”

وی خاطرنشان کرد که این شیفت کاری جابجایی کارمندان زیادی دارد زیرا افراد قادر نیستند یا مایلند ساعات روز را فدای خواب مورد نیاز خود کنند و نیاز به خواب در طول روز رویدادهای اجتماعی، کارهای روزمره و انجام وظایف را بسیار دشوارتر می کند.

راینهارت افزود: «تقریباً در سراسر جهان، کار به این دلیل انجام می‌شود که کارگر یا شغل دیگری در دسترس نداشت یا به پول نیاز داشت یا هر دو.»

میلیون‌ها کارگر در ایالات متحده در طول شب کار می‌کنند، از کارگران خدمات اضطراری، مانند امدادگران، پرستاران، افسران پلیس، تا مهمان‌نوازی آخر شب، کارگران خرده‌فروشی و خدمات غذایی، کارگران حمل‌ونقل و تاسیسات، و کارگران کارخانه‌ها و انبارهای تولید یا توزیع کالا به صورت 24 ساعته

اکثر کارگران ایالات متحده در طول روز، در برنامه های 9 صبح تا 5 بعدازظهر یا چند ساعت قبل یا بعد از ظهر سر کار هستند، اما حدود 5 تا 10 درصد در ساعات پایانی شب مشغول به کار هستند و بخشی از شیفت های شبانه به طور منظم کار می کنند. کارگران با برنامه های نوبت شب.

تأثیر این برنامه‌های کاری اواخر شب می‌تواند بر سلامت کارگران و توانایی آن‌ها در ایجاد تعادل در زندگی خارج از محل کار عمیق باشد.

یک کارگر آمازون در واشنگتن که خواست نامش فاش نشود در شیفت شبانه روز دوشنبه تا جمعه از ساعت 9:45 شب به صورت نیمه وقت کار می کند و حدود ساعت 2 تا 2:30 صبح پیاده می شود. او حدود یک سال است که این کار را انجام داده است، زیرا او را قادر می سازد از هزینه های مراقبت از کودک اجتناب کند و زمانی را برای گذراندن با فرزندانش می گیرد.

این می تواند بسیار خسته کننده باشد زیرا شما به اندازه کافی به عنوان یک بزرگسال سالم نمی خوابید. من هر شب فقط چهار ساعت می خوابم و سعی می کنم در طول روز پنهانی چرت بزنم. بعضی روزها احساس می کنم در گیجی هستم. “من ساعتی 1.50 دلار بیشتر دستمزد می گیرم، بنابراین اساساً شما فقط 6 دلار اضافی برای آن شیفت دریافت خواهید کرد.”

انسان ها دارای یک سیستم زمان بندی شبانه روزی 24 ساعته، یک ساعت بیولوژیکی هستند که بر فرآیندهای فیزیولوژیکی مانند الگوهای خواب، عادات غذایی و هضم، هورمون ها، فشار خون و دمای بدن تأثیر می گذارد.

“این برای کمک به موجودات زنده برای مقابله با تغییرات روزانه در محیط خود تکامل یافته است. دکتر لورا کروزی گفت: بدن ما در طول روز و شب در معرض شرایط بسیار متفاوتی قرار می گیرد: در طول روز به طور معمول غذا می خوریم، حرکت می کنیم و هوشیار هستیم، در حالی که در طول شب می خوابیم، استراحت می کنیم و بهبود می یابند. ، یک کرونوبیولوژیست در مرکز پزشکی دانشگاه لیدن در هلند.

«شیفت شب کار را وارونه می کند. این باعث می شود افراد بیدار باشند و در مواقعی که فیزیولوژی آنها برای خواب و استراحت آماده شده است، غذا مصرف کنند. این منجر به چیزی می‌شود که ما آن را ناهماهنگی شبانه‌روزی می‌نامیم، جایی که رفتار با ریتم‌های شبانه‌روزی بدن جدا می‌شود.»

مطالعات متعددی افزایش خطرات سلامتی را برای کارگران شیفت شب در درازمدت نشان داده‌اند، زیرا برنامه‌های کاری آن‌ها سیستم‌های زمان‌بندی شبانه‌روزی آن‌ها را ناهماهنگ می‌سازد، از جمله خطرات بیشتر بیماری‌های قلبی عروقی، دیابت نوع 2، چاقی، سرطان، افسردگی و اثرات کوتاه‌مدت مانند کاهش عملکرد شناختی، خستگی و کم خوابی.

دکتر کروزی افزود: «به عنوان یک جامعه، ما واقعاً باید به این فکر کنیم که آیا واقعاً می‌خواهیم به آنجا برویم، تا مردم را در معرض خطرات سلامتی اضافی قرار دهیم، فقط به این دلیل که می‌خواهیم بسته‌های ما سریع‌تر به دستمان برسد یا خیر». برای مشخص کردن ارتباط بین اثرات حاد کوتاه مدت و مشکلات سلامتی درازمدت که کارگران شیفت شب تجربه می کنند انجام شده است.

یکی از کارگران انبار در شیفت سوم UPS در کنتاکی که خواست نامش فاش نشود، تخلیه روحی و جسمی شیفت را توضیح داد. آنها از ساعت 10 شب تا 4 صبح یا بعد از آن کار می کنند و برای کار در شیفت سوم دستمزد ساعتی بالاتری دریافت می کنند.

«کار کردن در شیفت سوم واقعاً سخت است. این کار از نظر ذهنی بسیار خسته کننده است و افراد اطراف شما معمولاً بدخلق تر از کار کردن هستند، زیرا همه ترجیح می دهند در رختخواب باشند.

آنها توضیح دادند که خواب کافی به دلیل سر و صدا و نور در طول روز دشوار است و به ندرت وقت یا انرژی برای صرف وقت با خانواده یا دوستان در روزهای کاری دارند.

کندی اسپار در شیفت شب به عنوان یک اعزام کننده اورژانس 911 در میشیگان کار می کند و از ساعت 6 بعد از ظهر تا 6 صبح، اغلب بیش از 40 ساعت در هفته کار می کند. این غیرمعمول نیست که او هر بار 36 ساعت قبل از خواب بیدار باشد.

اسپار می‌گوید: «مطمئناً تمرین دادن بدن برای کار کردن در شیفت شب سخت‌تر است، زیرا بدن شما به بیدار ماندن تمام شب عادت ندارد. من در مواقعی متوجه شدم که در شیفت شب کار می‌کنم، شما عصبی‌تر هستید، رفتارتان بیشتر است، عصبانی هستید، خسته هستید، خسته هستید و احساس خستگی می‌کنید.»

او توضیح داد که اغلب به اندازه کافی نمی خوابد و برنامه شیفت شب حفظ روابط با دیگران در برنامه های عادی و سپس تطبیق و آموزش مجدد بدن خود را بین برنامه های روزانه در روزهای تعطیل و تعطیلات تا بازگشت به سر کار شب ها دشوار می کند.

«فکر نمی‌کنم هیچ شبی وجود داشته باشد که وقتی سر کار برمی‌گردم احساس سرحالی کامل داشته باشم، زیرا چهار ساعت خوابیده‌ام و هیچ کاری در خانه انجام نشده است. من باید کارهایی مثل لباس شویی انجام دهم، باید ظرف ها را بشویم. اما من فقط می خواستم بخوابم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

صعود ایلیمان ندایی از لیگ یکشنبه به ستاره جام جهانی سنگال | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، منلیمان ندای می‌خواست مهارت‌های خود را …