کارگران بریتانیا “در طول پنج سال آینده افزایش حقوق به ارزش 15000 پوند را از دست خواهند داد” | بیانیه پاییز 2022

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بیانیه پاییزی جرمی هانت به این معنی است که کارگران بریتانیا افزایش دستمزد به ارزش 15000 پوند را طی پنج سال آینده از دست خواهند داد، زیرا بودجه سنگین مالیاتی صدراعظم صدراعظم به “میانه فشرده” کشور فشار می آورد.

ارقامی که در روز پنجشنبه در کنار بیانیه پاییز جرمی هانت توسط دفتر مسئولیت بودجه منتشر شد، نشان می‌دهد که بریتانیا در رکودی قرار دارد که هشت سال رشد را از بین می‌برد و خانوارهای بریتانیایی با بزرگترین کاهش استانداردهای زندگی از زمان شروع رکوردها مواجه خواهند شد.

اندیشکده Resolution Foundation روز جمعه گفت که چشم انداز اقتصادی وخیم به این معنی است که انتظار نمی رود دستمزدهای واقعی تا سال 2027 به سطح سال 2008 بازگردد.

اگر دستمزدها در اوج پیش از بحران به رشد خود ادامه می داد، کارگران 292 پوند در هفته یا 15000 پوند در سال در پنج سال آینده بهتر می شدند.

این اندیشکده گفت که هانت فشار بیشتری را بر «میانه فشرده» وارد کرده است، با این بودجه که قرار است درآمد دائمی 3.7 درصدی را به خانواده‌های معمولی وارد کند.

بنیاد رزولوشن گفت که حرکت برای حفظ مزایای افزایشی مطابق با تورم در سال آینده نشان‌دهنده بزرگ‌ترین افزایش از سال 1991 است که تفاوت بزرگی را برای افراد دارای درآمدهای پایین تا متوسط ​​ایجاد می‌کند. خانوارهایی که اعتبار جهانی دارند به طور متوسط ​​244 پوند در سال آینده افزایش خواهند یافت.

با این حال، کاهش حمایت از افزایش قبوض انرژی در آوریل آینده به این معنی است که دولت به خانوارها کمک خواهد کرد تا تنها 30 درصد از افزایش های مورد انتظار طی دو سال آینده را جبران کنند.

حدود یک خانواده از هر هشت خانواده – در مجموع 3.3 میلیون خانه – بیش از 2000 پوند بیشتر از سال گذشته برای انرژی پرداخت خواهند کرد.

با این حال، یک پنجم فقیرترین خانوارهای بریتانیا تحت پوشش 48 درصد افزایش های مورد انتظار قرار خواهند گرفت، زیرا برنامه پرداخت مبالغ مقطوع هدفمند دولت قرار دارد.

جیمز اسمیت، مدیر تحقیقات بنیاد رزولوشن می‌گوید: «بریتانیا به‌عنوان واردکننده انرژی در طول شوک قیمت انرژی، فقیرتر می‌شود. تصمیم گیری در مورد اینکه چگونه این کار را انجام دهیم، تا حد زیادی انتخابی بود که صدراعظم با آن روبرو بود. او تصمیم گرفته است که خانواده ها این کار را با قبض های انرژی بالاتر، مالیات های بالاتر و خدمات عمومی بدتر از آنچه قبلاً انتظار می رفت انجام دهند. این که آیا انتخاب کردن سخت بود یا نه، واقعیت زندگی در چند سال آینده خواهد بود.”

هانت صبح جمعه در سخنانی گفت: «مردم حتی با وجود سختی هایی که دارند احساس می کنند می توانند کارهایی مانند رفتن به میخانه را انجام دهند. ما می خواهیم مردم احساس کنند که دولت به آنها کمک می کند تا از رکود عبور کنند. برنامه‌ای وجود دارد، ما از آن عبور می‌کنیم، تورم را پایین می‌آوریم و وقتی به طرف مقابل رسیدیم اقتصاد را سالم رشد خواهیم داد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارشناس دولتی آب و هوا می گوید: طرح معدن زغال سنگ کامبریا “گامی به عقب” است | زغال سنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، قهرمان آب و هوای دولت …