جمع بندی: شرکت فناوری مراقبت در منزل HCAH پلتفرم دیجیتال مراقبت از سالمندان را به عنوان Seniority و توضیحات بیشتر به دست آورد.

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

HCAH پلت فرم مراقبت دیجیتال Seniority را به دست می آورد

HCAH، یک شرکت فناوری سلامت در بخش مراقبت‌های خارج از بیمارستان در هند، در حال گسترش به مراقبت از سالمندان با خرید سالمندان محور است. دیجیتال پلتفرم مراقبت سالمندی توسط گروه RPG.

Seniority یکی از بزرگترین پلتفرم های مراقبت از سالمندان در هند با مجموعه ای از بیش از 20000 محصول پزشکی و سبک زندگی برای سالمندان است.

HCAH این پلت فرم را خرید تا حضور و پایگاه مصرف کننده خود را گسترش دهد و در عین حال به تقاضاهای برآورده نشده بخش مراقبت از سالمندان رسیدگی کند.

ویوک سریواستاوا، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، گفت: «با کسب Seniority، قصد ما این است که تمام نیازها را برآورده کنیم و یک فروشگاه یک‌جا برای جمعیت سالمندان در حال رشد خود فراهم کنیم.

حدود 60٪ از پایگاه مصرف کنندگان فعلی HCAH را افراد مسن تشکیل می دهند که آنها خدمات توانبخشی، ICU و پرستاری، مراقب، مشاوره، آزمایشگاه و تجهیزات را در خانه از طریق پلت فرم دیجیتال و مراکز مراقبت انتقالی به آنها ارائه می دهند.

پس از این خرید، HCAH فروشگاه های جدیدی را در Seniority به صورت مستقل و در مراکز مراقبت انتقالی خود افتتاح خواهد کرد. همچنین قصد دارد خدمات جدیدی مانند زندگی کمکی، مراقبت روزانه از سالمندان و خدمات نگهبانی سالمندان را ارائه دهد.


Qmed Asia شراکت های متعددی را در آسیا به ثمر رساند

استارت‌آپ سلامت از راه دور مالزی Qmed Asia اخیراً چندین شراکت در سراسر آسیا امضا کرده است.

در ماه اکتبر، دو یادداشت تفاهم با شرکت‌های تایوانی، پلتفرم سلامت از راه دور Eucare و ارائه‌دهنده فناوری معنایی هوش مصنوعی Ubestream امضا کرد.

این شرکت همچنین توسط یک ارائه‌دهنده بیمه ناشناس در اندونزی برای کمک به راه‌اندازی راه‌حل صف زنده موبایلی خود برای بیمارستان‌ها مورد استفاده قرار گرفت.

همچنین یک تفاهم نامه با MeetDoctor، یک پلت فرم سلامت دیجیتال در کامبوج امضا کرده است.

Qmed Asia در حال حاضر از طریق سرمایه گذاری جمعی سهام در لیت کپیتال سرمایه جذب می کند.


iXensor تست تخمک گذاری هوشمند گروه پزشکی Innova را تقویت می کند

شرکت سلامت تلفن همراه iXensor مستقر در تایوان برای ادغام فناوری با گروه پزشکی Innova، تولیدکننده کیت تست سریع جهانی، پیوند خورده است.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، فناوری PixoTech شرکت iXensor که تلفن‌های هوشمند را به دستگاه‌های خودآزمایشی تبدیل می‌کند، آخرین تست تخمک‌گذاری هوشمند PHRONESIA را در گروه پزشکی Innova نیرو خواهد داد.


HealthifyMe پروفسور استنفورد را به عنوان مدیر ارشد مدیریت منصوب کرد

اپلیکیشن سلامت و تناسب اندام موبایل هند HealthifyMe یک استاد و محقق دانشگاه استنفورد را به عنوان مشاور ارشد پزشکی خود معرفی کرده است.

دکتر شبانی ستی یک دهه تجربه در پزشکی چاقی و روانپزشکی را با خود به ارمغان می آورد. او استادیار بالینی در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد است که در آنجا رشته جدید روانپزشکی متابولیک را دنبال می کند.

به گفته این شرکت، دکتر ستی به ساخت HealthifyMe 2.0 کمک خواهد کرد که سلامت متابولیک را در هسته اصلی خود قرار می دهد و عناصر علوم اعصاب شناختی و رفتاری را در محصولات خود ترکیب می کند.

دکتر ستی گفت که از همکاری با HealthifyMe هیجان‌زده است، و افزود که رهبری آن “با تمام وجود آنها را پذیرفته است.[d] آخرین تحقیقات در پزشکی چاقی، با تمرکز بر چیزی بیش از کاهش وزن، بلکه بر سلامت متابولیک به عنوان یک وضعیت سلامتی کل نگر باید به دست آید.

او قبلاً نقشی کلیدی در ساخت HealthifyPro ایفا کرده است – ادغام CGM ها، پانل های متابولیک با تغذیه شخصی و استراتژی های تغییر رفتار برای مشتریان ما. توشار وشیشت، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، در مورد انتصاب خود گفت: کاهش چربی و سلامت متابولیک.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آرژانتین – مکزیک: جام جهانی 2022 – زنده | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …