“خیلی زیبا خواهد بود”: اقامت معوق ادل در وگاس آغاز شد | ادل

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ادل پس از لغو اقامت خود در لاس وگاس تنها با یک روز اطلاع رسانی در ژانویه، سرانجام مجموعه ای از کنسرت های مورد انتظار خود را در این آخر هفته آغاز کرد.

تعطیلات آخر هفته با ادل بیش از پنج ماه در کولوسئوم در کاخ سزارز ادامه خواهد داشت، مکانی که قبلا میزبان اقامتگاه هایی از سلین دیون، چر، مدونا و التون جان بوده است. ظرفیت آن بیش از 4000 نفر است.

این زن 34 ساله گفته است که شرکت کنندگان پس از تصمیم “وحشتناک” برای لغو اقامت قبلی، “بهترین” او را خواهند دید. دسترسی به بلیط برای کسانی که قبلا برای تاریخ های اصلی خرید کرده بودند در اولویت قرار گرفت.

او در مصاحبه ای با مجله Elle درباره نمایش های کنسرو شده گفت: “فقط روحی در آن وجود نداشت.” «تنظیم صحنه درست نبود. خیلی از من و گروهم جدا بود و صمیمیت نداشت. و شاید من خیلی تلاش کردم تا آن چیزها را در چنین محیط کنترل شده ای به آن بدهم. این بدترین لحظه در دوران حرفه ای من بود.”

این خواننده می گوید که اقامت جدید به او این فرصت را می دهد که داستان حرفه خود را روی صحنه بگوید. او گفت: «من نمی‌خواهم زیاد در مورد آن ببخشم، اما نمایش رشد می‌کند. همه چیز در مورد موسیقی است، و واقعاً، واقعاً نوستالژیک است. خیلی زیبا می شود.»

بلیط ها از طریق Ticketmaster فروخته شده است، اما در برخی از سایت های فروشندگان تا 45000 دلار قیمت دارند.

گزارش ها حاکی از آن است که محل برگزاری یک سیستم ویژه با هزینه تخمینی 400000 پوند نصب کرده است که بهترین هوای ممکن را برای محافظت از صدای خواننده تضمین می کند. ادل در طول سال ها با تارهای صوتی خود مشکل داشته است و در سال 2011 هنگام اجرای زنده در رادیو دچار خونریزی تارهای صوتی شد. او بعداً تحت عمل جراحی قرار گرفت.

این خواننده که گفته می شود روزانه 12 ساعت در حال تمرین برای آمادگی بوده است، اخیراً گفته است که پس از پایان دوره رزیدنتی در ماه مارس، برای دریافت مدرک آنلاین در رشته ادبیات انگلیسی از موسیقی استراحت خواهد کرد. او گفت: «قطعاً فکر می‌کنم در کاری که انجام می‌دهم از علاقه‌ام به زبان انگلیسی استفاده می‌کنم. “کاش به دانشگاه می رفتم و این تجربه را داشتم، اما این کار را به صورت آنلاین با یک معلم خصوصی انجام خواهم داد.”

این هفته شاهد بودیم که ادل هفت نامزدی جایزه گرمی، از جمله رکورد و آلبوم سال را دریافت کرد، جایی که او با رقابت بیانسه و هری استایلز روبرو خواهد شد. این خواننده تا به امروز برنده 15 جایزه گرمی شده است. در مراسم MTV VMA هفته گذشته، استورمزی تایید کرد که یکی از دوستان مشهور ادل خواهد بود که در ماه‌های آینده در بین تماشاگران خواهد بود. او گفت: «فکر می‌کنم همه می‌دانند که زنی که می‌بینند در زندگی واقعی به اندازه زمانی که دوربین‌ها در حال چرخش هستند قابل توجه است.

این اقامتگاه سالی را آغاز می‌کند که قرار است سالی را برای ستاره‌های بزرگ اجرا کنند، با تورهایی که توسط تیلور سویفت و بیانسه تایید شده است و شایعات نیز حاکی از آن است که ریحانا نیز به دنبال آن خواهد آمد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جنگ اوکراین: پهپاد به انبار نفت روسیه حمله کرد، مسکو کیف را به “تروریسم هسته ای” در زاپوریژژیا متهم کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، 1. یک روز پس از حمله …