شوراها می گویند که افزایش بیشتر مالیات شورا مانع کاهش بیشتر خدمات نمی شود | دولت محلی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رهبران دولت محلی گفته‌اند که افزایش صورت‌حساب‌های مالیاتی شوراها در آوریل آینده به ساکنان سخت‌گیر ضربه می‌زند، نمی‌تواند فشار را بر مقامات محلی که دارای کمبود نقدینگی هستند بردارد و از کاهش بیشتر خدمات کلیدی، از مراقبت‌های اجتماعی گرفته تا جمع‌آوری زباله و کتابخانه‌ها، جلوگیری نخواهد کرد.

پس از اینکه جرمی هانت صدراعظم در بیانیه پاییز تایید کرد که سقف میزان افزایش نرخ ها توسط مقامات محلی ممکن است تا 100 پوند افزایش یابد و به بیش از 2000 پوند برای خانوارهای گروه D از آوریل برسد. آرام خواهد شد

انتظار می‌رود که صورت‌حساب‌های مالیاتی شورای عالی، یک تزریق نقدی برنامه‌ریزی‌شده برای بودجه مراقبت‌های اجتماعی بزرگسالان تا سقف 7.5 میلیارد پوند را طی دو سال آینده تأمین مالی کند، اعلامیه‌ای که به‌عنوان به رسمیت شناختن بحرانی که این بخش را فراگرفته از سوی دولت مورد استقبال قرار می‌گیرد، اما ارائه می‌کند. این فقط یک مهلت کوتاه مدت است.

به مقامات محلی که مسئولیت مراقبت اجتماعی دارند، انعطاف پذیری خواهند داشت تا صورتحساب های مالیاتی شورا را تا 5 درصد (شامل مالیات 2 درصدی مراقبت اجتماعی) افزایش دهند، در حالی که سایرین می توانند تا 3 درصد افزایش را اعمال کنند. محدودیت فعلی به ترتیب 3 و 2 درصد است.

شوراها با تصمیمات سختی در مورد اینکه آیا از قوانین جدید برای تسکین ترازنامه های آسیب دیده خود استفاده کنند یا خیر، مواجه خواهند شد، زیرا می دانند که افزایش صورتحساب ها به معنای درد بیشتر برای خانواده های تحت فشار در طول بحران هزینه های زندگی است.

با این حال، حتی اگر سه چهارم مقامات محلی در انگلستان مالیات شورا را تا حداکثر مجاز افزایش دهند، کسری بودجه بخش دولت محلی – که تا سال 2025-2026 حدود 9 میلیارد پوند تخمین زده می شود – تنها تا 2 میلیارد پوند کاهش می یابد. شرکت گرانت تورنتون

بودجه مراقبت اجتماعی اعلام شده توسط هانت در روز پنجشنبه به طور قابل توجهی کمتر از افزایش سالانه 7 میلیارد پوندی بود که او دو سال پیش زمانی که رئیس کمیته بهداشت و مراقبت اجتماعی عوام بود درخواست کرد. مشخص نیست که تا چه حد می تواند مشکلات عمیق کارکنان و ظرفیت این بخش را کاهش دهد.

مایک پادغام، رئیس گروه مراقبت مستقل، که ارائه‌دهندگان خانه مراقبت را نمایندگی می‌کند، گفت: «پول اضافی مورد استقبال قرار می‌گیرد، اما آیا برای رسیدگی به 165000 جای خالی کارکنان مراقبت‌های اجتماعی، دستمزد کارکنان را افزایش می‌دهد؟ خیر. آیا به ما کمک می کند تا به 1.6 میلیون نفر نفوذ کنیم؟ [people] چه کسی نمی تواند مراقبت شود؟ خیلی کم، اگر وجود داشته باشد.»

شوراها از اینکه معرفی یک خط مشی شاخص محافظه‌کاران برای محدود کردن هزینه‌های مراقبت اجتماعی مادام‌العمر به 86000 پوند، که قرار بود در سال آینده آغاز شود، تا اکتبر 2025 به تعویق افتاده بود، در میان هشدارهایی مبنی بر اینکه خدمات مراقبت محلی شکننده به زمان بیشتری برای آماده شدن برای درمان نیاز دارند، تسکین یافت. تغییر می کند.

با این حال، این تأخیر برنامه‌های هزاران نفر از مردمی که با حمایت وعده داده شده با هزینه‌های مراقبت فاجعه‌بار بالقوه بانکداری می‌کنند، مختل خواهد کرد. استیو برین، رئیس محافظه‌کاران کمیته بهداشت و مراقبت اجتماعی عوام، گفت که این تاخیر به این معناست که «افراد بیشتری با چشم‌انداز واقعی فلج‌کننده صورت‌حساب‌ها مواجه می‌شوند».

جنیفر دیکسون، مدیر اجرایی اندیشکده بنیاد سلامت، گفت که این آخرین اقدامی است که در ابتدا یک دهه پیش پیشنهاد شده بود. او گفت: «دولت تصمیم گرفته است تا یک شکست بزرگ سیاست عمومی را که باعث می‌شود افراد مسن و ناتوان بدون مراقبت‌های مورد نیاز خود باقی بماند و بسیاری با هزینه‌های فاجعه‌بار مواجه شوند، طولانی‌تر کند.

در مجموع، با حفظ هزینه‌های دولت محلی در سال آینده توسط صدراعظم در سطوح فعلی، برای شوراهایی که با هزینه‌های غیرمنتظره چند میلیارد پوندی ناشی از افزایش شدید صورت‌حساب‌های دستمزد و انرژی مبارزه می‌کنند، یا برای کاربران خدمات مقامات محلی که با کاهش بیشتر مواجه هستند، تسکین کمی وجود داشت.

رئیس انجمن دولت محلی، جیمز جیمیسون، گفت که در حالی که چشم انداز مالی شوراها برای سال آینده “آنطور که تصور می شد بد نیست”، اتکا به مالیات شورا نمی تواند فشارهای بلندمدت بر خدمات با تقاضای بالا را حل کند. به عنوان مراقبت اجتماعی بزرگسالان، حمایت از کودکان و بی خانمانی.

سر استفان هاتون، رئیس گروه منافع ویژه LGA از مقامات شهرداری، که نماینده برخی از بزرگترین شوراهای شهری خارج از لندن است، گفت که شوراها با کاهش قابل توجهی در شرایط واقعی در قدرت هزینه‌ها مواجه شده‌اند که «تأثیر قابل‌توجهی بر خدمات کلیدی خط مقدم و خط مقدم» خواهد داشت. پروژه های بازسازی».

شارون تیلور، نایب رئیس شبکه شوراهای منطقه، گفت: «هر فرد و هر جامعه ای احساس فقیرتری خواهند داشت، زیرا شوراهای منطقه به ناچار راهی جز کاهش خدمات زیست محیطی، جمع آوری زباله، اوقات فراغت و پارک ها ندارند. این خدمات کیفیت زندگی همه را بهبود می بخشد.»

صدراعظم اعلام کرد که مستاجران مسکن اجتماعی با افزایش ۷ درصدی اجاره بها از فروردین آینده روبرو هستند. در حالی که این میزان کمتر از 11 درصدی است که آنها ممکن است تحت فرمول استاندارد تعیین اجاره انتظار داشته باشند، هنوز برای خانوارهایی که اجاره کامل را پرداخت می کنند، افزایش قابل توجهی دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لایحه ایمنی آنلاین: بریتانیا پس از انتقاد از آزادی بیان محدودیت های اینترنت را کاهش می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، پس از انتقاد شدید فعالان و …