دریک هنری می دود و برای TD پاس می دهد زیرا تایتان ها Packers را عمیق تر به مشکل می اندازند | NFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رایان تانهیل 333 یارد و دو تاچ داون پرتاب کرد تا آرون راجرز را پشت سر بگذارد و تنسی تایتانز پنجشنبه شب گرین بی پکرز را 27-17 شکست داد.

تانهیل در بازی دوم خود پس از از دست دادن دو بازی با مچ پا آسیب دیده بسیار تیزتر به نظر می رسید. او 22 بر 27 پیش رفت و یک قطع توپ داشت تا تیتان ها (7-3) برای هفتمین بار در هشت بازی پیروز شدند. گرین بی (4-7) شش از هفت شکست خورده است.

راجرز 24 از 39 را برای 227 یارد با دو پاس تاچ داون به کریستین واتسون تازه کار، 14 یارد برای بستن کوارتر اول و هشت یاردر در کوارتر سوم به دست آورد. این به دنبال عملکرد سه تاچ داون واتسون در پیروزی 31-28 در وقت اضافه مقابل دالاس کابوی در روز یکشنبه بود. واتسون پس از مکس مک گی در سال 1954، اولین بازیکن تازه کار Packers بود که چندین تاچ داون در بازی های متوالی داشت.

پکرز دریک هنری از تنسی را به 87 یارد و تاچ داون روی 28 یارد محدود کرد – میانگین 3.1 یارد – اما تایتان ها به لطف یک بازی پاس قوی همچنان بالاترین امتیاز فصل و یارد (408) را ثبت کردند. هنری حتی با پرتاب پاس سه یاردی به آستین هوپر برای تاچ داون وارد عمل شد. تریلون بورکز، منتخب تازه کار تایتان ها در دور اول، بهترین بازی دوران جوانی خود را با هفت شکار در 111 یارد انجام داد.

تنسی در پایان کوارتر اول 7-6 پیش افتاد و سپس بر کوارتر دوم مسلط شد، 27 بازی را به 6 تیم پکرز زد و گرین بی را 91 یارد بر 17 شکست داد.

تنسی کوارتر را با یک درایو که بیش از 10 دقیقه به طول انجامید آغاز کرد اما هیچ امتیازی به دست نیاورد زیرا کوی واکر هنری را برای باخت دو یاردی در یک چهارم و یک پر کرد. تنسی برای 18 بازی توپ را در اختیار داشت که طولانی ترین رانندگی بدون گل تایتان ها حداقل از سال 2000 تاکنون است.

اما تایتان‌ها ضربه‌ای به زور زدند، توپ را روی گرین‌بی 41 بازگرداندند و در فاصله 32 ثانیه‌ای باقی مانده از نیمه، اختلاف خود را به 14-6 افزایش دادند. این اولین بار از سه تاچ داون مستقیم برای تایتان ها بود.

TD عجولانه هنری دهمین فصل او در این فصل بود، پنجمین فصل متوالی که او به این حد می رسد. تنها بازیکنان دیگری که حداقل 10 تاچ داون را در پنج فصل متوالی داشته اند لاداینین تاملینسون، آدریان پترسون، شان الکساندر و مایکل ترنر هستند.

دومین تاچ داون شب واتسون باعث شد تا گرین بی برتری تنسی را به 20-17 در اواخر کوارتر سوم کاهش دهد، اما حمله پکرز در ادامه بازی هیچ تاثیری نداشت.

تایتان ها برتری خود را افزایش دادند و اولین تاچ داون فصل چهارم خود را به ثمر رساندند، زمانی که هوپر با شکار 16 یاردی خود از Tannehill این دوره را باز کرد. این نمایشنامه در ابتدا ناتمام اعلام شد اما پس از پخش مجدد لغو شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دیکشنری مریام وبستر می گوید که گاز لایت کلمه سال است اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، “Gaslighting” – ذهن دستکاری، به …