آرون قاضی پس از رکورد زدن فصل با یانکیز برنده MVP AL شد MLB

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فصل رکوردگیری آرون قاضی با نیویورک یانکیز، بحث MVP AL را به یک حکم قاطع تبدیل کرد. تولید ثابت پل گلداشمیت برای سنت لوئیس کاردینالز او را به انتخاب واضح در لیگ ملی تبدیل کرد. و پس از کسب مقام دوم قبلی، هر دو اسلاگر شگفت‌انگیز، پنجشنبه شب به اولین جوایز MVP خود رسیدند.

قاضی در شبکه MLB که توسط همسر، والدین و عواملش احاطه شده است، گفت: «گفتن آن در کلمات سخت است. “این یک لحظه باور نکردنی و باورنکردنی است. در طول این سال‌ها کار سختی برای رسیدن به این نقطه انجام شده است.»

پس از زدن 62 ران خانگی برای شکستن رکورد لیگ آمریکا، قاضی به راحتی در مسابقه MVP، پدیده دو طرفه لس آنجلس آنجلز، شوهی اوهتانی را شکست داد.

بازیکن خارجی 6 فوت 7 اینچی 28 رای از 30 رای اول و دو ثانیه را برای 410 امتیاز از هیئت انجمن نویسندگان بیسبال آمریکا دریافت کرد. اوهتانی، برنده سال گذشته، در دو رای اول و با 280 امتیاز در 28 رای دوم انتخاب شد. یوردان آلوارز از هیوستون آستروس قهرمان سری جهانی سوم شد.

قاضی اذعان کرد که نسبت به این اعلامیه احساس “بسیار عصبی” می کند و اوهتانی را “با اختلاف یکی از بهترین بازیکنان این سیاره” می نامد.

گلداشمیت پس از چند تماس نزدیک در اوایل کار خود، برای اولین بار موفق به کسب افتخار NL شد. بازیکن پایه اول 22 رای از 30 رای اول و 8 ثانیه را برای 380 امتیاز از یک پانل جداگانه BBWAA به دست آورد.

“این یک افتخار بزرگ است. اما این فقط به من مربوط نمی شود. منظورم این است که افراد زیادی بوده اند که به من کمک کرده اند.

مانی ماچادو، بازیکن پایه سوم سن دیگو پادرس با کسب 7 رای مقام اول و 13 ثانیه با 291 امتیاز دوم شد. نولان آرنادو، هم تیمی با گلدشمیت در قهرمان NL Central Cardinals، با 232 امتیاز در رده سوم قرار گرفت. آرنادو در یک رای اول، دوم در دو و سوم با 15 رای انتخاب شد.

پل گلد اشمیت در سال های 2013 و 2015 نایب قهرمان NL MVP شد.
پل گلدشمیت در سال های 2013 و 2015 نایب قهرمان NL MVP شد. عکس: جف رابرسون/AP

گلداشمیت هجدهمین MVP خود را به کاردینال‌ها داد که در بین تیم‌های لیگ برتر دوم به یانکیز (21) رسید.

جاج که اکنون یک بازیکن آزاد است، رکورد 61 هومر AL را که توسط راجر ماریس اسلاگر یانکی در سال 1961 ثبت شده بود، شکست. درصد شل شدن (.686)، OPS (1.111)، ضربه های بیس اضافی (90) و کل بیس (391) برای کمک به یانکی ها برای پیروزی در AL East. او با 131 RBI به برتری در لیگ برتر رسید و با میانگین ضربه 0.311 در AL دوم شد.

اوهتانی شاید بهترین فصل دو طرفه در تاریخ بیسبال را برای یک تیم مقام سومی فرشتگان که با نتیجه 73-89 به پایان رسید، گرد هم آورد. فوق ستاره ژاپنی با 2.33 ERA و 219 ضربه در 28 استارت روی تپه که 166 اینینگ را پوشش می داد، 15-9 پیش رفت. در صفحه، او 0.273 را با 34 هومر، 95 RBI و یک OPS 0.875 زد.

گلدشمیت 35 ساله با 35 ران خانگی، 115 RBI و 0.981 OPS پیشرو در لیگ، 0.317 را در این فصل به ثمر رساند. او 41 دوبل داشت و 106 دوش به ثمر رساند در حالی که درصد پایه 404/0 را به دست آورد و از نظر درصد شلختگی (578/0) در صدر لیگ قرار گرفت.

“من فکر می کنم قطعاً با افزایش سن، باید خود را وفق دهی، و این بخشی از کارهایی است که من سعی کرده ام انجام دهم. گلدشمیت گفت: من سعی کردم از آن جلوتر باشم. شما نمی توانید همان کاری را که سال قبل انجام دادید، انجام دهید. اما بله، نوعی انگ این است که هر چه بزرگتر می شوید، بدتر می شوید. یعنی هیچ کس آن را دوست ندارد. آنها دوست ندارند که به شما گفته شود نمی توانید کاری را انجام دهید، بنابراین قطعاً این یک انگیزه است.»

برنده هفت ستاره آل استار و چهار بار برنده دستکش طلایی نایب قهرمان NL MVP در سال های 2013 و 2015 شد و سپس در سال 2017 سوم شد.

گلداشمیت گفت: “هیچ وقت احساس نمی کردم چیزی را از دست داده ام.” احساس می‌کردم سال‌های خوبی را در طول دوران حرفه‌ای‌ام پشت سر گذاشتم و برخی دیگر از افراد در آن سال‌های فردی بهتر از من بازی کردند و MVP را کسب کردند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارشناسان می گویند استراتژی EV کارگر فوراً مشکلات عرضه استرالیا را برطرف نمی کند | وسایل نقلیه الکتریکی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، به گفته کارشناسان صنعت، علیرغم …