Wallabies پس از نه تغییر ایجاد شده برای Ireland Test | به قدرت کامل بازگشت تیم اتحادیه راگبی استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دیو رنی پس از معرفی یک ترکیب قدرتمند برای رویارویی با ایرلندی‌های برتر در دوبلین، از والابی‌ها می‌خواهد که به آنها پاسخ دهند. اسلحه‌های بزرگ مایکل هوپر، کاپیتان جیمز اسلیپر و نیمه‌های انتخاب اول زوج برنارد فولی و نیک وایت در میان 9 تغییر به تیم اصلی بازگشتند که شنبه گذشته شکست 28-27 را از ایتالیا متحمل شد.

اولین باخت استرالیا به آتزوری، مشعل ضربه را به روی رنی تبدیل کرد، کسی که می‌داند والابی‌های مجروحش با یک کار بزرگ در تلاش برای جلوگیری از نهمین شکست از 13 تست در سال 2022 روبرو هستند. اما نیوزیلندی معتقد بود که از این تیم پشیمان نیست. او برای آزمون فلورانس انتخاب کرد، علیرغم اینکه از آن زمان به بعد موفق شد.

رنی گفت: “من این واقعیت را درک می کنم که به عنوان سرمربی باید همه چیز را روی چانه انجام دهید.” تصمیم ما این بود که هفته گذشته آن سمت را انتخاب کنیم و من هنوز برای مردانی که انتخاب کردیم پشیمان نیستم.

“این برای گروه درست بود، برای آینده مناسب است، ما باید فرصتی برای آنها فراهم کنیم و باید بار را به اشتراک بگذاریم. تیمی بود که به اندازه کافی خوب بود که پیروز شد و ما موفق نشدیم، بنابراین من باید مسئولیت آن را بپذیرم.

می‌دانم که تیم بسیار مصممی داریم، می‌خواهیم این آخر هفته بیانیه‌ای بدهیم. ما هنوز از آخر هفته گذشته آسیب می بینیم، اما باید ادامه دهیم و تنها راه برای انجام این کار، پاسخ به ایرلندی ها است. آنها طرف بسیار خوبی هستند، اما این هیجان انگیز است. ما باید خودمان را در برابر تیم برتر جهان آزمایش کنیم.”

علیرغم چالش عظیمی که با آن ها روبرو هستند، رنی نمی پذیرد که والابی ها افراد خارجی بزرگی هستند.

او گفت: «ما در مورد ضعیف بودن صحبت نخواهیم کرد. شکی نیست که ما در تیم برتر دنیا بازی می کنیم. ما در مورد خودمان و چیزهایی که برای به دست آوردن نتیجه باید روی بسته بگذاریم صحبت کرده ایم و می دانیم که این مهم است. ما هفته گذشته خودمان را ناامید کردیم، کشورمان را ناامید کردیم و مشتاق پاسخ هستیم.»

وینگر مارک نواکانیتاواسه، که پس از فرود در نیوزیلند برای تعطیلات با دوست دخترش، یک دعوت غافلگیرکننده برای تور دریافت کرد، تنها بازیکن تازه‌کاری است که نقطه شروع خود را از شکست ایتالیا حفظ کرده است.

رنی گفت: “ما مشتاقیم که به او کرک دیگری بدهیم.” “برخی از بچه های ما در حال درک مجموعه مهارت های او هستند. توانایی او در تخلیه تصمیماتی که او برای تخلیه گرفت، تصمیمات خوبی بود، اما ما پسرانی را در اطراف او داریم که به دنبال تمیز کردن و مراقبت از او هستند.

بنابراین ما باید از توانایی او آگاه باشیم که اگر او از تکل فراتر رفت، می‌تواند همه چیز را زنده نگه دارد. ما چند فرصت را از دست دادیم تا به ایتالیایی‌ها آسیب بزنیم.

“چیزهای هوایی او در هر دو طرف توپ فوق العاده است. و او مرد بزرگی است که بعد از تکل حضور کمی دارد، بنابراین ما باید کمی توپ را برای او به ارمغان بیاوریم. اما این یک کشتی بازو خواهد بود، بنابراین اخلاق کاری او و کارهایی که خارج از توپ انجام می دهد مهم است.

استرالیا: اندرو کلاوی، مارک نواکانیتاوا، لن ایکیتاو، هانتر پیسامی، تام رایت، برنارد فولی، نیک وایت، راب والتینی، مایکل هوپر، جد هالووی، کادیرن نویل، نیک فراست، آلن آلالاتوا، دیوید پورکی، جیمز اسلیپر (کاپیتان). ذخایر: فولاو فاینگا، تام رابرتسون، تانیلا توپو، ویل اسکلتون، پیت سامو، جیک گوردون، نوآ لولسیو، جردن پتایا.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بلغارستان گزارش رسانه ها مبنی بر تیراندازی مهاجران در مرز ترکیه را رد کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، دولت بلغارستان ادعاهایی مبنی بر تیراندازی …