رئیس مسکن به دلیل مرگ پسر دو ساله به دلیل کپک از استعفا خودداری کرد | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک رئیس مسکن مسئول آپارتمانی که در آن آواب اسحاق دو ساله به دلیل کپک در آن جان باخت، از استعفا خودداری کرد و ادعا کرد که گفتگوها در مورد موقعیت او “شروع به تحت الشعاع قرار دادن” این تراژدی کرده است.

تحت سرپرستی گرت سواربریک، Rochdale Boroughwide Housing (RBH) شکایات متعددی درباره قارچ‌ها از والدین آواب دریافت کرد، قبل از اینکه او در دسامبر 2020 در اثر بیماری تنفسی بمیرد.

یک تحقیق حکم داد که بیماری کودک نوپا به دلیل قرار گرفتن طولانی مدت در معرض کپک در آپارتمان یک خوابه ای است که او با مادرش عایشه امین و پدرش فیصل عبدالله در روچدیل، منچستر بزرگ در آن زندگی می کردند.

سواربریک که در سال مرگ اواب 170000 پوند درآمد داشت، اصرار داشت که از رهبری انجمن مسکن کنار نخواهد رفت.

او در بیانیه‌ای گفت: «می‌خواهم با بیان اینکه چقدر برای خانواده اواب از دست دادنشان متاسفم شروع می‌کنم – هیچ عذرخواهی هرگز کافی نخواهد بود.

گفت و گو در مورد موقعیت من شروع به تحت الشعاع قرار دادن مهمترین بخش همه اینها کرده است، یعنی اینکه یک خانواده فرزند خود را از دست داده است.

پس از صحبت با هیئت مدیره، می توانم تایید کنم که استعفا نخواهم داد.

“آنها به من حمایت کامل و اعتماد خود را برای ادامه نظارت بر بهبودها و تغییرات مورد نیاز در RBH داده اند.”

سواربریک گفت که با مایکل گوو، وزیر همسطح، برای “بحث در مورد مسائلی که در مسکن اجتماعی با آن روبرو هستیم” صحبت کرده است، و افزود که RBH پس از مرگ آواب “تغییرات زیادی ایجاد کرده است”.

وی افزود: همه ما وظیفه داریم هر جا که دیدیم تعصب را فریاد بزنیم.

«برابری در قلب کاری است که ما به عنوان یک جامعه مسکن متقابل انجام می دهیم و به تلاش برای شمولیت و برابری بیشتر ادامه خواهیم داد.

ما با پزشکی قانونی موافقیم که مرگ غم انگیز اواب یک لحظه تعیین کننده برای کل بخش مسکن خواهد بود و باید باشد.

رئیس RBH، آلیسون توملتی، از خانواده آواب عذرخواهی کرد و اذعان کرد که انجمن مسکن آنها را ناامید کرده است، اما گفت که او به رهبری سواربریک «اعتماد کامل» دارد.

او افزود: “ما با هم برای بازگرداندن اعتماد مردم روچدیل تلاش خواهیم کرد و نشان خواهیم داد که یک مالک متقابل هستیم که به مستاجران خود اهمیت می دهد و عمیقاً اهمیت می دهد.”

این در حالی است که خدمات بازرس مسکن اعلام کرد که در حال تسریع تحقیقات در مورد RBH و Swarbrick در مورد شکایات والدین Awaab است.

رئیس سرویس تحقیقاتی، ریچارد بلیک‌وی، گفت که سه شکایت با «خطر زیاد یا متوسط» مربوط به صاحبخانه به او هشدار داده شده است و به تیم خود دستور داده است که «این تحقیقات را تسریع کنند».

بلیک وی به سواربریک نامه نوشت و گفت که از ملاقاتی با او استقبال می کند تا رویکردی را که تیمش در پیش خواهد گرفت، مشخص کند.

RBH گفت که آنها نامه را دریافت کرده اند و “در اولین فرصت” با بلیک وی یا یکی از اعضای تیمش ملاقات خواهند کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

صعود ایلیمان ندایی از لیگ یکشنبه به ستاره جام جهانی سنگال | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، منلیمان ندای می‌خواست مهارت‌های خود را …