مایکل جی. گرسون، سخنران و ستون نویس ریاست جمهوری، در 58 سالگی درگذشت

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مایکل جان گرسون در 15 مه 1964 در بلمار، نیوجرسی، در خانواده مایکل فرد گرسون، دانشمند لبنیاتی که طعم بستنی را توسعه داد و بتی (باکلر) گرسون، هنرمند، متولد شد. وقتی مایکل 10 ساله بود، او، والدینش و برادرانش، ویکتور و کریس، به سنت لوئیس نقل مکان کردند.

برادرانش مانند همسرش داون (میلر) گرسون و پسرانش مایکل و نیکلاس از او جان سالم به در می برند.

خانواده او مسیحی انجیلی و از نظر سیاسی ترکیبی بودند – پدرش جمهوری خواه، مادرش کندی دموکرات بود – و اولین قهرمان سیاسی مایکل جیمی کارتر بود.

او حتی به عنوان یک سخنرانی در کاخ سفید، فرانکلین دی. اما به گفته او، او به خاطر موضوع سقط جنین جمهوری‌خواه شد و در سال 1984 برای انتخاب مجدد رونالد ریگان به رقابت پرداخت.

او به مدت یک سال در دانشگاه جورج تاون تحصیل کرد، سپس به کالج ویتون، یک موسسه انجیلی در خارج از شیکاگو منتقل شد و در آنجا در فلسفه و مطالعات کتاب مقدس تحصیل کرد.

پس از فارغ التحصیلی در سال 1986، او برای چارلز کولسون، مشاور سابق رئیس جمهور ریچارد ام. نیکسون که بعداً وزارتخانه های انجمن زندان را تأسیس کرد، و سپس برای سناتور دن کوتس، یک جمهوری خواه از ایندیانا، کار کرد.

در دفتر سناتور کوتس بود که آقای گرسون برای اولین بار شروع به توسعه ایده های خود در مورد محافظه کاری دلسوزانه کرد، ارتدکس بازار آزاد را که در آن زمان در واشنگتن مسلط بود، با ایده های سیاست داخلی با هدف کمک به جوامع فقیر، اغلب با کمک سازمان های مذهبی، در هم آمیخت. .

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“بسیار احساسی”: هواداران برزیل پس از پیروزی 4-1 مقابل کره جنوبی به طرز وحشیانه ای جشن گرفتند – ویدئو | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، طرفداران برزیلی در دیداری که به …