راننده ای که با سربازان کلانتر لس آنجلس شخم زده بود به دلیل اقدام به قتل دستگیر شد | کالیفرنیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مقامات یک راننده 22 ساله را به ظن تلاش برای قتل دستگیر کردند که ظاهراً وسیله نقلیه خود را در یک دوره آموزشی به استخدام آکادمی کلانتر شهرستان لس آنجلس وارد کرده و بیش از 20 نفر را مجروح کرده است.

اداره کلانتری شهرستان لس آنجلس روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که نیکلاس جوزف گوتیرز روز چهارشنبه به دلیل تلاش برای قتل یک افسر صلح دستگیر شد.

مقامات گفته‌اند که مردی که سوار یک خودروی شاسی‌بلند می‌شد، بامداد چهارشنبه به سمت اشتباه جاده در حومه شهر ویتیر منحرف شد و در هنگام دویدن صبح با افراد استخدام شده تصادف کرد و سپس به تیر چراغ برق اطراف برخورد کرد. کلانتر الکس ویلانووا روز چهارشنبه گفت که پنج نفر از آنها به شدت مجروح شدند، از جمله ضربه به سر، شکستگی استخوان و “از دست دادن دست و پا”.

مقامات گفتند تست هوشیاری میدانی که بر روی راننده انجام شد منفی بود.

سوابق آنلاین زندان نشان می دهد که گوتیرز قرار است روز جمعه در دادگاه حاضر شود. هنوز مشخص نیست که گوتیرز وکیلی دارد که بتواند از طرف او صحبت کند یا خیر.

پیامی به دفتر دادستان منطقه لس آنجلس ارسال شد.

حدود 75 سرباز استخدام شده از اداره کلانتر لس آنجلس و چندین آژانس پلیس محلی درست قبل از ساعت 6:30 صبح که تصادف رخ داد، در خیابان در حال دویدن بودند. مقامات کلانتر گفتند که آنها تی شرت های سفید و شورت سبز پوشیده بودند و با دو ماشین رادیویی سیاه و سفید و هشت نگهبان جاده همراه بودند که به عنوان یک اقدام ایمنی جلیقه های بازتابنده به تن داشتند.

معاونان از نیروهای امدادگر از یک ایستگاه آتش نشانی شهرستان در نزدیکی کمک گرفتند که بلافاصله برخی از بدترین مجروحان را مستقیماً به بیمارستان ها منتقل کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لایحه ایمنی آنلاین: بریتانیا پس از انتقاد از آزادی بیان محدودیت های اینترنت را کاهش می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، پس از انتقاد شدید فعالان و …