کریستیانو رونالدو احساس می کند که منچستریونایتد پاهای خود را با تیره شدن روابط بریده است | کریستیانو رونالدو

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کریستیانو رونالدو احساس می‌کرد که منچستریونایتد پاهایش را بریده است و نمی‌خواست با بدتر شدن رابطه‌اش با باشگاه، «درخشد» یا به توصیه‌ها گوش دهد.

مهاجم پرتغالی مدعی شد که یونایتد در تلاش است او را مجبور کند و از اریک تن هاگ، سرمربی تیم انتقاد کرد و در عین حال گفت که مالکان باشگاه، خانواده گلیزر، به باشگاه اهمیتی نمی دهند.

برنده 5 توپ طلا به TalkTV گفت که به تن هاگ که در تابستان هدایت اولدترافورد را برعهده گرفت، احترام نمی گذارد و مدعی شد که تعدادی از افراد در یونایتد تلاش می کنند او را وادار به جدایی کنند.

رونالدو در قسمت دوم مصاحبه کامل پنجشنبه شب بدون سانسور پیرز مورگان، جزئیات بیشتری از احساس خود را در مورد اینکه بازگشتش به یونایتد به او خیانت کرده است، ارائه کرد.

رونالدو گفت: «وقتی به منچستریونایتد رسیدم، همیشه در دسترس هستم تا به تیم کمک کنم تا کارهای خوب انجام دهد، موقعیت‌های مناسبی پیدا کند و با بهترین تیم‌ها رقابت کند.

اما سخت است وقتی پاهایت را می برند و دوست ندارند بدرخشی و به نصیحتت گوش نمی دهند. فکر می کنم حرف هایی برای توصیه به باشگاه دارم. فکر می‌کنم می‌توانم کمک زیادی کنم، اما وقتی زیرساخت‌ها خوب نیست…”

در میان گمانه زنی ها مبنی بر جدایی او از یونایتد در تابستان، رونالدو و سایر بازیکنان یک بازی دوستانه پیش فصل مقابل رایو وایکانو را قبل از پایان تمام وقت ترک کردند – چیزی که سرمربی جدید تن هاگ آن را “غیرقابل قبول” توصیف کرده بود.

در ماه اکتبر، رونالدو بازیکن تعویضی برای پیروزی 2-0 مقابل تاتنهام بود و بعداً قبل از ترک ورزشگاه از روی نیمکت خارج شد و تن هاگ گفت که این بازیکن 37 ساله در مراحل پایانی از حضور در بازی امتناع کرده است.

کریستیانو رونالدو (راست) در حال حاضر به همراه پرتغال در قطر است.
کریستیانو رونالدو (راست) در حال حاضر به همراه پرتغال در قطر است. عکس: گالتر فتیا/ گتی ایماژ

رونالدو در بازی بعدی لیگ برتر مقابل چلسی به میدان نرفت.

رونالدو که در حال حاضر در جام جهانی با پرتغال حضور دارد، گفت: «فکر می‌کنم این یک استراتژی باشگاه برای من بود که چنین واکنشی نشان دهم. من از ارتباط منچستریونایتد بسیار، بسیار، بسیار، بسیار ناامید شدم. صادقانه بگویم، من هرگز با هیچ باشگاهی و با هیچ مربی مشکلی نداشتم. و آنها مرا سه روز تعلیق کردند، که احساس کردم بسیار زیاد است – و سطح ورزش، باشگاه ها، احساس زیادی داشتم. شرم آور بود.»

اما رونالدو از ترک زودهنگام ورزشگاه پشیمان شد.

او گفت: “سخت است که 100٪ به شما بگویم، اما بیایید بگوییم که پشیمان هستم، اما به همان ترتیب احساس کردم توسط مربی تحریک شده است.” به من اجازه داده نشد، یک مربی من را در سه دقیقه در یک بازی قرار دهد. متاسفم، من آن جور بازیکنی نیستم. می دانم چه چیزی می توانم به تیم ها بدهم.»

گری نویل، هم تیمی سابق یونایتد نیز در مصاحبه خود مورد انتقاد رونالدو قرار گرفته بود. نویل روز پنجشنبه گفت که یونایتد باید در چند روز آینده قرارداد رونالدو را لغو کند.

رونالدو در مورد آینده خود ادامه داد: برای من سخت است که بگویم به منچستریونایتد برنمی گردم، اما صرف نظر از اینکه شما می گویید، بیایید ببینیم چه اتفاقی می افتد. اما همانطور که قبلا به شما گفتم، هواداران برای من همیشه در کنار من خواهند بود، همیشه در قلب من خواهند بود.

من در روزهایی که به خیابان می روم، عشق، اشتیاق، احترامی که مردم نسبت به من دارند، می بینم. امیدوارم هرگز کارهایی را که من به انجام آنها ادامه خواهم داد، نه تنها در گذشته، بلکه در زمان حال نیز فراموش نکنند.

منچستر همیشه در کنار من خواهد بود، هواداران همیشه در کنار من خواهند بود. مهم نیست قرار است چه اتفاقی بیفتد، و من از عشقی که همیشه برای من ارسال می کنند قدردانی می کنم.

«حتی وقتی بازیم تمام شد، حتی وقتی از من انتقاد می‌کنند، همیشه در قلب من خواهند بود، بنابراین از همه حمایت‌ها تشکر می‌کنم. امیدوارم به زودی شما را ببینم و آنها همیشه در قلب من خواهند بود.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رئیس سازمان جهانی بهداشت گفت: رویکرد سهل‌انگیز به همه‌گیری کووید-19 می‌تواند یک نوع کشنده ایجاد کند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، رئیس سازمان جهانی بهداشت روز جمعه …