مخارج دولت بریتانیا: جایی که کاهش کاهش خواهد یافت | بیانیه پاییز 2022

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بیانیه پاییزی جرمی هانت شامل 28 میلیارد پوند کاهش هزینه‌های عمومی بود – که بیشتر آن تا پس از انتخابات عمومی بعدی ادامه داشت – اما این درد به طور یکسان در میان ادارات دولتی کاهش نخواهد یافت. در حالی که بهداشت و آموزش بیشتر خواهد شد، تورم به بودجه های عدالت، حمل و نقل و پروژه های زیربنایی بزرگ می خورد. در اینجا نحوه چیدمان برنامه ها آمده است.

سلامتی

شاید تعجب آور نباشد، با توجه به اینکه هانت یک وزیر سابق بهداشت است و به سختی یک روز بدون شواهد تازه از فشارهای شدیدی که NHS با آن مواجه است می گذرد، وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی در میان معدود برندگان بود.

صدراعظم امسال و سال آینده 3.3 میلیارد پوند اضافی را برای NHS کنار گذاشت و در سخنرانی خود اذعان کرد که «صرفه جویی در بهره وری به تنهایی برای ارائه خدماتی که همه ما به آن نیاز داریم کافی نخواهد بود».

همچنین پولی برای بخش در حال فروپاشی مراقبت های اجتماعی افزایش یافت که با به تاخیر انداختن سقف مراقبت های اجتماعی به مدت دو سال، و به مقامات محلی اجازه داد تا مالیات بیشتری را افزایش دهند.

هانت گفت که بسته به میزان استقبال شوراها از این پیشنهاد، در مجموع ممکن است 2.8 میلیارد پوند اضافی برای مراقبت های اجتماعی در سال آینده و 4.7 میلیارد پوند در سال بعد وجود داشته باشد. حتی افزایش در این مقیاس بعید است که بهبودهای سریعی را در سیستم بحران زده ایجاد کند – اما این امر بر درک دولت از شدت وضعیت تأکید می کند.

مخارج دپارتمان

تحصیلات

مدارس یکی دیگر از ذینفعان سخاوتمندی هانت در کوتاه مدت بودند که در سال آینده و سال بعد، در آستانه انتخابات عمومی، 2.3 میلیارد پوند اضافی دریافت کردند.

موسسه مطالعات مالی پیشنهاد کرد که منابع اضافی به هر دانش آموز اجازه می دهد تا حداقل در سطح 2010 به صورت واقعی باقی بماند و به مدارس کمک کند تا هزینه های اضافی را طی دو سال آینده جذب کنند.

انجمن ملی دبیران گفت که پول اضافی “به بازگرداندن مدارس از لبه صخره کمک می کند”، در حالی که اتحادیه ملی آموزش، که اعضای آن اخیرا به اعتصاب رای دادند، درخواست خود را برای پرداخت سخاوتمندانه تر پرداخت کرد.

هیچ چیزی برای آموزش بعد از 16 وجود نداشت و بودجه اضافی صرفاً به مدارس ابتدایی و متوسطه اختصاص یافت.

دفاع

لیز تراس افزایش مخارج دفاعی به 3 درصد از تولید ناخالص داخلی تا سال 2030 را به عنوان یک وعده کلیدی در کمپین رهبری تابستانی خود اعلام کرد، اما به نظر می رسد که با نخست وزیری کوتاه مدت او از بین رفته است.

هانت گفت که هرگونه تصمیم گیری در مورد افزایش هزینه های دفاعی را تا به روز رسانی بررسی یکپارچه اخیر دفاع و امنیت که در سال جدید انجام می شود به تعویق خواهد انداخت.

با این حال، برخی از حرکت‌های اعلام‌نشده وجود داشت که مهم‌ترین آن افزایش 3.7 میلیارد پوندی (23 درصدی) به بودجه سرمایه امسال بود و به دنبال آن افزایش‌های کم‌تر در دو سال آینده. مشخص نیست که آیا این هدف برای مقابله با هزینه های مازاد است یا پاسخی به نگرانی های مطرح شده توسط وزیر دفاع بن والاس مبنی بر اینکه تورم ارزش تعهدات قبلی را از بین می برد.

در همین حال، مخارج روزانه اندکی – تقریباً 1٪ – در هر یک از سه سال آینده کاهش یافت. در زمانی که تورم بیش از 10 درصد است، این نشان دهنده فشار شدیدتری بر بودجه های نظامی روزمره است.

کمک های خارج از کشور

این ریشی سوناک بود که به عنوان صدراعظم، وعده بریتانیا را مبنی بر کنار گذاشتن 0.7 درصد از درآمد ملی برای کمک های خارجی، در طول همه گیری، به حالت تعلیق درآورد.

او هدف را به 0.5 درصد کاهش داد – علیرغم این واقعیت که پیوند دادن تعهد به درآمد ملی در حال حاضر به کاهش هزینه ها در زمانی که اقتصاد ضعیف است اجازه می دهد.

پیش‌بینی‌های دفتر مسئولیت بودجه (OBR) در ماه مارس بر بازگشت دولت به 0.7 درصد در سال‌های 2024-25 بود، اما هانت گفت که این امر به تعویق خواهد افتاد. این تغییر 5.2 میلیارد پوند را در سال 2024-25 آزاد می کند – برای پرداخت بیشتر هزینه های افزایش بودجه NHS و مدارس در آن سال کافی است.

مبارزان ضد فقر با عصبانیت پاسخ دادند. رومیلی گرین هیل، مدیر کمپین ONE، هانت را متهم کرد که به دنبال “تعادل کردن کتاب ها بر پشت فقرای جهان” است.

بخش های “حفاظ نشده”.

جدای از آموزش و بهداشت، هانت گفت که برای دو سال آینده به برنامه های هزینه های از پیش اعلام شده برای هزینه های روزانه پایبند خواهد بود.

با توجه به افزایش تورم از زمان اعلام این برنامه‌ها، بسیاری از بخش‌ها برای مقابله با افزایش هزینه‌ها با مشکل مواجه خواهند شد – همزمان با اقدامات گسترده صنعتی از سوی کارکنانی که قبلاً با یک دهه کاهش دستمزد مواجه شده‌اند.

بعد از 2024-25، هانت گفت که مخارج روزانه دپارتمان در سه سال آینده سالانه 1 درصد افزایش خواهد یافت. این به معنای کاهش قابل توجه شرایط واقعی برای برخی از بخش ها خواهد بود.

OBR خاطرنشان کرد که اگر هزینه های NHS با نرخ واقعی 3.1٪ به رشد خود ادامه دهد، هزینه مدارس به ازای هر دانش آموز ثابت نگه داشته می شود، و دفاع در 2٪ تولید ناخالص داخلی باقی می ماند، سایر بخش های “حفاظ نشده” با کاهش 0.7٪ مواجه خواهند شد. شرایط واقعی

اینها شامل دپارتمان‌های کلیدی مانند وزارت کشور، دادگستری و حمل‌ونقل می‌شوند و در زمانی اتفاق می‌افتند که به گفته OBR، «شاخص‌های مختلف عملکرد خدمات عمومی پس از سال‌ها بودجه فشرده همچنان نشانه‌هایی از فشار را نشان می‌دهند».

هانت رویکرد مشابهی را برای مخارج سرمایه‌ای به کار برد – به طور کلی به برنامه‌های بازنگری هزینه‌ها در دو سال آینده پایبند بود، و افزایش سالانه 1 درصدی را پس از انتخابات بعدی مداد کرد، که در صورت ادامه، کاهش قابل‌توجهی در دوره واقعی را به همراه خواهد داشت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کنگره پس از تعطیلات باز می گردد تا با فهرست طولانی کارهایی که باید انجام شود – سیاست ایالات متحده زنده | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، صبح همگی بخیر! کنگره پس …