خدمات بهداشتی هند، کووید، سایر واکسن‌ها را افزایش می‌دهد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ققنوس — سرویس بهداشتی هند روز پنجشنبه اعلام کرد که به همه اعضای قبیله ای که تحت پوشش آژانس فدرال هستند، در هر قرار ملاقات، تحت یک استراتژی جدید واکسن، واکسن ارائه می شود.

در طول همه‌گیری ویروس کرونا، سرخپوستان آمریکایی و بومیان آلاسکا بالاترین نرخ واکسیناسیون کووید-19 را در سراسر کشور داشته‌اند.

اما مردم بومی به ویژه در برابر بیماری های قابل پیشگیری با واکسن آسیب پذیر هستند و مقامات IHS اخیراً متوجه شده اند که بیماران کمتری برای COVID-19 واکسن دریافت می کنند. آبله میمون اکنون یک نگرانی اضافی برای سلامتی است.

بیماران در این سیستم همچنین از تلقیحات معمولی مانند تزریق برای بیماری های دوران کودکی مانند سرخک، اوریون و سرخجه و همچنین واکسن های زونا برای افراد مسن تر عقب می مانند.

دکتر لورتا کریستنسن، مدیر ارشد پزشکی IHS، در مصاحبه ای کوتاه قبل از انتشار این اطلاعیه در فضای مجازی گفت: «با گذشت زمان، ما کمی خستگی ناشی از کووید را می بینیم و احساس می کنیم در جایی که باید باشیم، نیستیم. “با جمعیت آسیب پذیر ما، بسیار مهم است که کارکنان خود را دوباره انرژی دهیم تا همه واکسن های مورد نیاز خود را دریافت کنند.”

کریستنسن در یک اعلامیه ارسال شده گفت که او به تمام مراکز مراقبتی در سیستم دستور داده است که “به این فراخوان مهم برای اقدام برای افزایش پوشش واکسن و محافظت در برابر بیماری های قابل پیشگیری با واکسن در جوامع قبیله ای پاسخ دهند.”

“به هر بیمار در هر برخوردی، هر واکسن توصیه شده در صورت لزوم ارائه می شود.” او نوشت. “IHS برخوردهایی را که در آنها واکسن مناسب نیست، مانند زمانی که فردی دارای یک بیماری حاد متوسط ​​یا شدید است، معاف است.”

کریستنسن در پیامی اضافی به کارکنان آژانس گفت که او همه را تشویق می‌کند تا با نزدیک شدن به فصل زمستان واکسن‌های به‌روز شده کووید-19 و آنفولانزا را دریافت کنند.

او گفت: «ما می‌توانیم با هم برای محافظت از دوستان، اقوام، بزرگان و جوامع خود که در سراسر کشور برای فصل تعطیلات جمع می‌شویم، همکاری کنیم.»

سرویس بهداشتی هند سیستم مراقبت بهداشتی برای سرخپوستان آمریکایی و بومیان آلاسکا در ایالات متحده است که توسط فدرال به رسمیت شناخته شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ترس برای تمام نیروگاه های هسته ای اوکراین پس از تعطیلی اضطراری | اوکراین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، در پی تعطیلی اضطراری بی …