از نیمار تا ژسوس، مهاجمان درخشان برزیل می توانند هر مسابقه ای را در قطر برگردانند | جام جهانی 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آرخواندن گزینه های حمله برزیل با صدای بلند، هر مربی حریف را کمی عصبی می کند. تیته می تواند با نیمار، وینیسیوس جونیور، ریچارلیسون و رافینیا شروع کند و اگر همه چیز بر وفق مراد نباشد، او گابریل ژسوس، گابریل مارتینلی، رودریگو، آنتونی و پدرو را در اختیار دارد. آنها در قطر توقف خواهند کرد.

من همیشه یک نقطه نرم برای برزیل داشتم – از کودکی لباس زرد و آبی را می خریدم – به خاطر همه بازیکنان باورنکردنی آنها. ما در دوره دیگری از مهاجمان درخشان برزیلی هستیم، 20 سال پس از آخرین قهرمانی آنها در جام جهانی، زمانی که رونالدو آنها را به افتخار رساند. آنها در فرم بسیار خوبی قرار دارند و از زمان شکست فینال کوپا آمه ریکا مقابل آرژانتین در جولای سال گذشته شکست نخورده اند. فکر می کنم آنها باید دوباره در نیمه نهایی با رقبای قدیمی خود در آمریکای جنوبی روبرو شوند و هر کسی که در آن مسابقه بهتر شود قهرمان خواهد شد.

مردم مدام می گویند که چگونه می تواند تورنمنت نهایی لیونل مسی باشد، اما می تواند تورنمنت نیمار نیز باشد، و هر دو به ویژه با چشم انداز مدال برنده انگیزه خواهند داشت. جالب است که ببینیم کدام یک از این دو هم تیمی پاری سن ژرمن وضعیت بهتری دارند. من فکر می کنم مسی کفش طلا را خواهد برد اما برزیل یک برتری جزئی نسبت به آرژانتین دارد.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

فوتبال مسابقات به برندگان مسابقه نیاز دارد و برزیل مجموعه ای از آنها را دارد. بازی‌ها بسیار نزدیک هستند زیرا چگونه می‌توان از داده‌ها برای کمک به راه‌اندازی تیمی برای جمع‌وجور بودن و خنثی کردن تهدیدات استفاده کرد، اما بازیکنان شروع کننده و تمام کننده برزیل می‌توانند هر مسابقه را به نفع خود تغییر دهند.

Tite گفته است که در مورد اسب ها برای دوره های انتخابی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. فلسفه برزیل هرگز تغییر نخواهد کرد، اما مربی ممکن است برای بازی خاصی تصمیم بگیرد که کسی را بخواهد که بتواند پشت سرش بدود، فیزیک بدنی بیشتری از ریچارلیسون داشته باشد، یا بخواهد پرس تهاجمی‌تری داشته باشد یا در نواحی وسیع‌تر فشار بیاورد. تیته خواهد دید که عیسی از زمان انتقال به آرسنال چه کرده است و ممکن است بخواهد با او همراه شود. برای موقعیت های تک به تک در کناره ها، به وینیسیوس یا مارتینلی روی خواهد آورد؟ تیته به هر چیزی که نیاز داشته باشد، می تواند به تیم خود نگاه کند و بر اساس آن انتخاب کند و او برای انتخاب خراب خواهد شد.

پشت آن آنها هافبک و دفاع بسیار باتجربه ای خواهند داشت. کازمیرو در قلب آن خواهد بود و همه تفاوت او را در یک تیم دیده اند. برزیل باید این انتقال را متوقف کند، کاری که کازمیرو، فرد یا فابینیو در کنار آن هستند، زیرا این انتقال بسیار مهم خواهد بود. ترکیب هافبک مرکزی کار بزرگی خواهد داشت زیرا خط دفاعی برزیل در حال پیر شدن است. از طرفی، هر چه بازیکن سن بالاتری داشته باشد، تجربه بیشتری دارد و این می تواند حیاتی باشد. چیز زیادی از دنی آلوز و تیاگو سیلوا دیده نمی شود و حضور آنها می تواند به هم تیمی های جوان ترشان کمک کند.

تیاگو سیلوا

برزیل قبلاً تیم پرسینگی نبوده است، اما آنها اکنون از جلو پرس می کنند زیرا می خواهند تا جایی که ممکن است توپ را به دست آورند. آنها ممکن است به مدافعان کمتری نیاز داشته باشند زیرا تیته می داند که اگر این طرح به نتیجه برسد، توپ به مناطقی که حریف می تواند به آنها آسیب برساند وارد نمی شود. من دوست دارم که تیته اصول خود را تغییر ندهد و چرا چنین زرادخانه ای در اختیار دارد؟

بر روی کاغذ، برزیل باید صربستان، سوئیس و کامرون را در بازی های گروه G خود شکست دهد و گل بزند تا کمپین شعله ور شود. اگر یک تیم شروع خوبی داشته باشد، یک تقویت عالی است. همه چیز در فوتبال تورنمنت به سرعت ثابت می شود و با گذراندن هر مسابقه موفق به افزایش اعتماد به نفس کمک می کند.

تمرین دنی آلوز با هم تیمی های برزیل در آستانه جام جهانی
دنی آلوز (چپ)، که در آستانه جام جهانی تمرین می کند، اکنون 39 سال دارد اما تجربه ضروری را به بالاترین مرحله می رساند. عکس: وینچنزو پینتو/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

هر تیمی در این جام جهانی یک واحد ضعیف دارد. فرانسه خط هافبک خود را از چهار سال پیش به دلیل مصدومیت از دست داده است، دفاع چهار تیم انگلیس شکننده به نظر می رسد و خط دفاعی برزیل در حال پیر شدن است. این مورد مشخص خواهد بود که چه کسی مشکل خود را به بهترین شکل مدیریت می کند.

اگر انگلیس بخواهد به چالش بکشد، آنها باید شتاب بیشتری کسب کنند. در فوتبال بین‌المللی، من یک طرفدار بزرگ تجربه هستم و گرت ساوت‌گیت با تعداد بازیکنان زیادی در تیمش به میدان رفته است – بین آنها 820 نفر. این سومین تورنمنت بزرگ اوست و بیشترین بازی ملی او با آن بوده است. آمادگی کایل واکر نامشخص است و هری مگوایر برای باشگاهش بازی نمی کند، به این معنی که خط دفاعی انگلیس برای یک کلین شیت زودهنگام که روحیه را تقویت کند، ناامید خواهد شد. ساوتگیت همچنین گزینه هایی برای به خدمت گرفتن در صورت نیاز به پیروزی در یک بازی دارد. یک خط رو به جلو متشکل از فیل فودن، هری کین و رحیم استرلینگ به این معنی است که انگلیس گل خواهد زد اما این نقطه دیگری است که آنها باید به آن توجه کنند.

من دوست دارم انگلیس به فینال راه پیدا کند، اما به اسپانیا توصیه می کنم که به آنجا برسد. در یورو سال گذشته، اسپانیا در نیمه نهایی توسط برنده نهایی، ایتالیا، در ضربات پنالتی حذف شد. بازیکنان جوان آنها از نظر بلوغ و درک رشد کرده اند. تنها مشکل گلزنی است. برزیل در سراسر زمین گلزن دارد اما این را نمی توان در مورد تیم لوئیس انریکه گفت. اسپانیا فرصت خوبی دارد اگر بتواند یک گلزن ثابت پیدا کند.

انگلیس به هواداران پشت سر خود نیاز دارد. حتی اگر هزاران مایل دورتر باشند، حمایت را احساس خواهند کرد. اگر آنها نمی خواهند آن را ببرند، امیدوارم تیم دومم را داشته باشم که دوباره به آن برگردم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سارایوو آلوده ترین شهر جهان را رتبه بندی کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس آمار شرکت فناوری کیفیت …