دیوید بکهام مدعی است جام جهانی بستری برای پیشرفت و تحمل خواهد بود | دیوید بکهام

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دیوید بکهام به دلیل نقش خود به عنوان سفیر قطر پس از ادعای اینکه جام جهانی بستری برای پیشرفت، فراگیری و تساهل خواهد بود، با انتقادهای بیشتری مواجه است.

بکهام، که گفته می شود 150 میلیون پوند از قطری ها دریافت می کند، در یک پیام ویدئویی که برای مهمانان جشنواره جوانان «نسل شگفت انگیز» کمیته عالی در دوحه پخش شد، ارزیابی خوش بینانه خود را ارائه کرد، جایی که او همچنین به مهمانان گفت: «امروز روز شماست رویا”.

موضوع حقوق کارگران و LGBTQ+ همچنان یکی از موضوعاتی است که در ساخت این جام جهانی مطرح شده است، همراه با این پرسش که قطر از زمان دریافت این مسابقات در سال 2010 تا چه اندازه تغییر کرده است. کشور ساخته بود.

راهنمای سریع

قطر: فراتر از فوتبال

نمایش دهید

این جام جهانی است که شبیه هیچ جام جهانی دیگری نیست. در 12 سال گذشته آبان نیوز درباره مسائل مربوط به قطر 2022، از فساد و نقض حقوق بشر گرفته تا رفتار با کارگران مهاجر و قوانین تبعیض آمیز، گزارش داده است. بهترین‌های روزنامه‌نگاری ما در صفحه اصلی قطر: فراتر از فوتبال برای کسانی که می‌خواهند عمیق‌تر به مسائل فراتر از زمین بازی بروند جمع‌آوری شده است.

گزارش آبان نیوز بسیار فراتر از آن چیزی است که در زمین اتفاق می افتد. امروز از روزنامه نگاری تحقیقی ما حمایت کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

او گفت: “قطر آرزو داشت جام جهانی را به جایی برساند که قبلاً هرگز نبوده است، اما اینکه فقط برای دستیابی به چیزهایی در زمین کافی نباشد.” زمین می تواند بستری برای پیشرفت باشد.

او همچنین گفت: رویاها می توانند محقق شوند. به همین دلیل است که شما اینجا هستید. شما احساسات دوقلوی Generation Amazing را برای بازی فوتبال و تبدیل جهان به مکانی بردبارتر و فراگیرتر به اشتراک می گذارید.”

بکهام به طور فزاینده ای توسط گروه های LGBTQ+ مورد انتقاد قرار گرفته است، به طوری که دی کانینگهام، یکی از بنیانگذاران گروه سه شیر پراید، هفته گذشته گفت که او دیگر نباید به عنوان یک متحد بزرگ به دلیل نقش سفیر پولی اش در نظر گرفته شود.

با این حال بکام گفت که قطر و سفرای آن در حال تغییر زندگی برای بهتر شدن هستند. او گفت: “هر یک از بازیکنان بزرگی که من به اندازه کافی خوش شانس بودم که با آنها بازی کنم، دقیقاً به همین شکل شروع کردند.” «در یک باغ پشتی، پارک، یا خیابانی بیرون از خانه‌شان، فقط با یک توپ و تخیلی که جرأت می‌کردند آن را آزاد کنند.

«تقریباً دو دهه پیش، گروه کوچکی از دوستداران فوتبال از قطر رویای به همان اندازه خارق‌العاده داشتند: اینکه می‌توانند برای اولین بار بزرگترین نمایش فوتبال روی زمین را به کشور خود و خاورمیانه بیاورند.

“و اکنون ما اینجا هستیم. زیرا وقتی رویاها مهار و با فداکاری و سخت کوشی آمیخته شوند، دیگر رویا نیستند. آنها به واقعیت تبدیل می شوند.»

وی افزود: می‌خواهم به همه شما بگویم، امروز روز رویاپردازی شماست. زیرا هیچ محدودیتی برای آنچه شما و هم تیمی هایتان می توانید در بازی زیبای ما به دست آورید وجود ندارد.

«حتی قبل از شروع این جشنواره، زندگی بیش از یک میلیون نفر برای ایجاد یک جامعه جهانی الهام بخش از مربیان، مربیان و رهبران جوان جدید تحت تأثیر قرار گرفته است. همه چیز به عنوان یک رویا شروع شد. الان مال شماست پس لطفا الهام بگیرید و آن را منتقل کنید.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دادی ویر، ردیف دوم سابق اسکاتلند و شیرها، در سن 52 سالگی درگذشت | تیم اتحادیه راگبی اسکاتلند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتحادیه راگبی اسکاتلند اعلام کرد، دادی …